Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálunk majdnem két órája váltakozik a trópusi viharos özönvíz a szimpla felhőszakadással, jéggel és időnként csendes zivatarrá szelídül... hogy aztán kezdődjön az egész elölről. Máshol is ítéletidő van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk majdnem két órája váltakozik a trópusi viharos özönvíz a szimpla felhőszakadással, jéggel és időnként csendes zivatarrá szelídül... hogy aztán kezdődjön az egész elölről. Máshol is ítéletidő van?

Nálunk csendes eső volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk majdnem két órája váltakozik a trópusi viharos özönvíz a szimpla felhőszakadással, jéggel és időnként csendes zivatarrá szelídül... hogy aztán kezdődjön az egész elölről. Máshol is ítéletidő van?

Nálunk egész nap verőfényes napsütés és 1800 fok volt. A héten először láttam napot, de be is pótolta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokszor eszembe jut hogy jó lenne Pesten lakni. Onnan meg a meleg elől viszont hűvösebb éghajlatra vágyódnék.

 

Ne vágyjál rá. Hőség idején maga Belzebub jön le Földre osztani a büntetést. Amit az aszfalt ésa beton magába szív nappal azt éjjel ontja vissza. Ma sajnos napsütés volt és már kemenceforróság az eddig napok esős hüvös ideje helyett. De már csak 3 hetet kell kibírni a nyomorult évszakból aztán jön a mennyország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó se róla, a nagyvárosok ilyen hőségben durvák tudnak lenni - mondom ezt Pest alapján, de gondolom egy üvegváros, mint New York még jobb lehet, ahogy a hőség megreked a százemeletes üveg és acéltáblák és a betonfolyók között.

Ma én is arra ébredtem, hogy szó szerint dőlt rólam a víz. Borzasztó, na, szeretem a meleget, de aludni még jobban szeretek. :)

Viszont én nem reménykedem abban, hogy szeptemberben megjön az ősz. Egyrészt, már május óta egész meleg őszünk van, másrészt, kicsit tartok attól, hogy pont szeptember-október lesz száraz meleg. Tudjátok, véget ér az esős évszak. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk csendes eső volt. :)

Na persze, mert amikor innen tovább fújta volna a szél felétek a nagy vihart, megfordult és itt tombolt tovább :) Oda már biztosan csak a széle jutott el :)

 

Merr-Sonn, köszönöm neked is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig ez a nyár szuper, az igazi kánikulák elmaradtak, nem úgy mint tavaly. Talán idén még nem is volt 40 fok. Szóval ha minden nyár ilyen lenne, akkor már boldog lennék. :) (Hozzáteszem, mondom ezt úgy, hogy én sem kertes házban élek, sajnos).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vágyjál rá. Hőség idején maga Belzebub jön le Földre osztani a büntetést. Amit az aszfalt ésa beton magába szív nappal azt éjjel ontja vissza. Ma sajnos napsütés volt és már kemenceforróság az eddig napok esős hüvös ideje helyett. De már csak 3 hetet kell kibírni a nyomorult évszakból aztán jön a mennyország.

Már nem is vágyódom oda annyira.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Balaton2x : teljesítve! :) Látszik hogy lelkes kezdők a szervezők, legalábbis ami az átúszás szervezését illeti, de jó volt, nehéz volt, jövőre szeretnék jobb időt úszni rajta. Zamárdi-Tihany-Zamárdi, én így is szeretlek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.