Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat! :D

Utólag én is boldog nőnapot kívánok a hölgyeknek, és aktuálisan boldog névnapot Pildinek! :D

 

A gépemet nagy nehezen sikerült újra működésbe hozni, hála Istennek. A szokásos telepítési macerát egy kontaktos SATA port és egy logikátlan installálólemez-gyártási malőr fokozta (a Makedisk parancs, ami install disket csinálna, gyárilag elfelejt rátenni ezt-azt, ami miatt aztán sír az XP szája...). De úgy néz ki, túl vagyok rajta. És a saját vírusaim is visszavonulóban vannak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, Ody, Coce, Oldie, Rog, SimonZ, frenkie: köszönöm szépen! :D

 

Rog, a kutyusért külön köszönet - nagyon aranyos :P

 

SimonZ: én is nagyon örülök, hogy újra itt vagy :P (6-án valami furcsaságot olvastam a vendégkönyvedben, de szerencsére másnapra eltűnt...)

 

Egyébként hadd osszam meg veletek, hogy ma letudtam egy nagyon nyomasztó feladatot: a főnököm helyett kellett egy prezentáció erejéig helyt állnom Münchenben az anyacégünknél. Ha a szombati talin esetleg fáradtnak tűntem volna, akkor emiatt volt: egész héten előtte éjszakánként ezen a nyomorult prezin dolgoztam, mert napközben a rendes munkám mellett már nem volt rá időm. :D Viszont most már túl vagyok rajta, és a német kollégák meg voltak a munkámmal elégedve, szóval elmondhatom, hogy nem hiába fáradoztam :P És hogy a Star Wars ott is velem volt, külön jó: annyira poénos volt, hogy az egyik előadás kellős közepén a telefonom egyszer csak megszólalt az Erő-téma dallamával, és láttam a többiek szemében felvillanó mosolyt, ami csak egyet jelenthetett: ők is pontosan tudják, mi ez :P

 

De mindenesetre nem névnaphoz illő nap volt ez a mai, mert alaposan lefáradtam. Több társcég is prezentált, de persze mindenhonnan ketten jöttek, én meg egyedül voltam, mint a kisujjam, ráadásul az egyedüli nem német és nem férfi. A dolog nehézségét növelte, hogy miattam persze nem akarták az egész találkozó nyelvét angolra váltani, vagyis minden németül ment, egyedül nekem volt megengedve, hogy angolul tartsam a saját részemet. Tudok egy kicsit németül, így valahogy sikerült követni a többiek előadásait is a vetített anyagok segítségével, de olyan szinten lefáradtam, mire délután véget ért, hogy még várost nézni sem volt erőm. Még szerencse, hogy olyan korai géppel mentem reggel, hogy a találkozó előtt volt időm sétálni egy kört és egy kicsit körülnézni.

 

Nem tudom, voltatok-e már Münchenben, szép város, olyan jómódú polgári fajta, amely azért vastagon magán viseli a régi bajor királyok gazdaságának jeleit is néhány palota és emlékmű formájában. Nagyon tetszett, hogy rengetegen járnak biciklivel a belvárosban is, külön bicikliutak vannak mindenhol, és bicikli tárolók az üzletek előtt. S-Bahn-nal (ottani HÉV) utaztam be a reptérről, és a megállók mellett is mindenhol volt fedett biciklitároló - gondolom, odáig elkerekeznek, majd S-Bahn-nal mennek tovább dolgozni. Szuper ötlet! És úgy tűnik, senki sem lopja el a cajgákat...

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dzséjt név nem is szerepel a naptárban. :D

Utólag is Sok Boldog Névnapot Dzséjt! :D

 

Kíváncsiságból azért megkérdem hátha hamar megöregszek :P : Az öt nap közül melyik Nálad a hivatalos?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez egy "2 in 1" köszöntés volt. A tavaly dec. 29-ét figyelembe véve utólag és az ezévit figyelembe véve pedig előre. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden elmaradt köszöntéseket szeretném pótolni.

Boldog nőnapot a hölgyeknek!

Boldog névnapot Pildinek! Gratulálok a jó munkáért!

 

Dzséjtnek is boldog névnapot utólag! Hiába nem most tartod, ha jól emlékszem decemberben sem köszöntöttelek... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Egy aranyos hülyegyerek szórakozott a vendégkönyvemmel, ő írt a nevemben egy hozzászólást. Szó nélkül kitöröltem, és nem üzentem vissza neki, hogy ne legyen nyoma sem a dolognak.

Bevallom, kicsit elegem van már az ilyenekből. Komolyan nem tudom felfogni, hogy létezik, hogy legalább tízszer annyian használják az angol vendégkönyvet, mint a magyart, ennek ellenére ott sose fogtam ki ilyen idiótákat. Azért ez elég érdekes képet fest netes ifjúságunk színvonaláról...

 

Más: Az otthoni gépem kétnapi hibátlan működés után megint megadta magát. Holnap megy a szervizbe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Egy aranyos hülyegyerek szórakozott a vendégkönyvemmel, ő írt a nevemben egy hozzászólást.

Jaj, én azt hittem, tényleg te írtad... meg is ijedtem. Ez, hogy valaki ilyen bunkó legyen, hogy a nevedben nyilatkozik, fel sem merült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Valaki már korábban is próbálkozott ezzel, de nem tudta pontosan lemásolni azt, ahogy válaszolok egy-egy bejegyzésre (sortörés, vonal). Ez pár hónapja volt. Gondolom, most újított. Egyébként még elég szolid volt a megjegyzése, mert ennyi erővel el is küldhetett volna a nevemben mindenkit a píbe. Bár arról biztos nem hitte volna senki, hogy tényleg én voltam. :D

Jut eszembe, mindjárt be is írom a php-be, hogy SimonZ néven senkitől ne fogadjon el bejegyzést.

 

Ody: emlékszem rá, amikor te szívtál ilyesmivel. Az is sokáig tartott...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan itt nem tudom, hogy mi volt a szitu, de az sw.hu-s moderátortársamat is alaposan megszívatták. Feladtak a nevében egy szexhírdetést, csak mert jobb belátásra kart bírni egy szerencsétlent aki a b-betűig nem tudott olvasni. Kicsit magasnak találta a szabályokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Az otthoni gépem kétnapi hibátlan működés után megint megadta magát. Holnap megy a szervizbe...

Sajnálattal olvasom :D Remélem, hogy helyre tudják hozni.

 

Lokatelli, köszi a köszöntést :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi:Tök jól leírtad Münchent.Szeretnék egyszer eljutni oda.Az Oktoberfestre évek óta nem tudok kimenni, nem találok hozzá embert.Ja igen és kedvenc autómárkámat a BMW-t is ott gyártják.

Örülök, ha kedvet csináltam hozzá - ez volt a cél :D

Van egy klassz BMW múzeum is a városban - ha szereted a márkát, érdemes felkeresni. Én már jártam jó pár évvel ezelőtt Münchenben hátizsákos turistaként, akkor megnéztük. És kiemelném még a Deutsches Muzeumot is, ami egy nagyon magas színvonalú közlekedési múzeum, és a férfiaknak nagyon bejött :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.