Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is...

De ez kinek mire és mire jó??? Ilyenkor, a hackerek, azért nyomulnak, mert sokan fizetnek elő online vásárlásra, és hogy onnan leszívják a pénzt???

Az adathalászok ezért csinálják. De, hogy a vírusokat elengedő madarak miért, azt máig nem tudom megérteni. Biztos ezzel elégítik ki magukat vagy nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A puding próbája az evés... :nana: Az ő pudingjuk a vírusok, a próba pedig, hogy mekkora kárt okoznak velük... Kificamodott egy ízlés, hogy ebben lelik örömüket, de hát ez van...

De nem tudhatják meg, hogy sikerült-e az ő vírusuknak kárt okozniuk. Ha csak nem írnak bele a programba olyasmit, hogy sikeres fertőzés esetén küldjön visszajelzést. Akkor viszont már önként be is sétálhatna a rendőrségre, mert egy hozzáértő seperc alatt leköveti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, hogy mit meg nem engednek az egyetemen az oktatók maguknak... míg az egyik zh-m 40-ből 40 pontos lett, addig a másik 50-ből 23, mint kiderült azért, mert a 25 pontot érő feladatok megoldásai között nem volt ott a helyes válasz, így hiába számoltam ki őket, nem tudtam jó választ bekarikázni...

 

Ha valakit érdekel, hogyan szivattak meg az egyetemen 50 embert, köztük engem...:

 

katt ide

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, hogy mit meg nem engednek az egyetemen az oktatók maguknak... míg az egyik zh-m 40-ből 40 pontos lett, addig a másik 50-ből 23, mint kiderült azért, mert a 25 pontot érő feladatok megoldásai között nem volt ott a helyes válasz, így hiába számoltam ki őket, nem tudtam jó választ bekarikázni...

 

Ha valakit érdekel, hogyan szivattak meg az egyetemen 50 embert, köztük engem...:

 

katt ide

Öööö naív kérdés. Vajh nem lehetett szólni, hogy hibás a feladatsor?????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehetett, csak épp leordítják a fejed. Ez az egyik, a másik meg, hogyha diákként találkozol egy hibásnak vélt kérdéssel, inkább hiszed azt, hogy te szúrtad el, mint ők, pláne, ha mindkét feladatot "rosszul" csináltad meg (ergo nem jött ki egy lehetséges megoldás sem). Egy szó mint száz, a végén már olyan hülyének éreztem magam, mint annak a rendje, pedig én nem szúrtam el semmit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az ilyen előfordul. Én az egyetlen végigszenvedett vizsgaidőszakomban kétszer futottam bele hasonlóba. A második félévben pedig már nem is próbálkoztam, mert az egyik tanár kijelentette, hogy nála semmi esélyem a szigorlaton, bármit is produkálok.

Sajnos az egyetemi tanárokkal szemben ilyen esetekben igencsak korlátozott lehetőségei vannak a hallgatónak. Pedig pont ott lenne legjobban szükség a szoros kontrollra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát meglehet, hogy az én önérzetemmel jól odamondanék az ilyen tanároknak. Mondjuk melóhelyen már történt ilyen. De miféle tanárember az ilyen, kérdem én? Az ilyen nem tanít, hanem butít. Tiszta állatkert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö naív kérdés. Vajh nem lehetett szólni, hogy hibás a feladatsor?????

Lehet. Mindig van egy nagyobb hal :D Régről terjedő vizssgatörténet szerint az egyszeri hallgató (nem tudom emberorvosin-e vagy állaton ) anatómia szigorlaton a májat húzta, és a vizsgáztatóval eléggé nem voltak egy hullámhosszon. Egyszercsak elhangzot a kérdés hogy "Mi NINCS a májban?" a hallgató meg rávágta, hogy kugligolyó. Karó, dékán, az meg odament a vizsgáztatóhoz és kérdezte, hogy mégis mi a baj, ugyanis 1, tényleg nincs a májban kugligolyó, 2, nem egyértelmű a kérdés, 3, ő sem tudja hogy mi lett volna a helyes válasz. No, így utólag kiderült, hogy anatómiailag kiboncolható ér nincs a májban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, miért ilyenek az egyetemi, fősulis tanárok, kolléganőm lánya is kapott már agybajt tőlük :D

Mert nem végeznek pedagógusképzőt. Még egy féléves gyorstalpalót sem, aki az anyagot jól tudja, arról feltételezik, hogy előadni és számonkérni is jól tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nem végeznek pedagógusképzőt. Még egy féléves gyorstalpalót sem, aki az anyagot jól tudja, arról feltételezik, hogy előadni és számonkérni is jól tudja.

Hát én bazz kötelezném őket. Legfeljebb egyszer csak lesz valaki akinél betelik a pohár és pofáncsapja valamelyik arcot. Ilyen taplóságok után megérdemelné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt Flipper Öcsi. :D

 

Ez durva.Nem is hittem a szememnek mikor olvastam.Nála is furcsa, hogy mitől ilyen fiatalon?Lehetett hallani róla, hogy piált, de attól nem hinném hogy meg lehet halni.Lsd Keith Richards, vagy Som Lajos.Sőt ha jól tudom le is szokott az alkoholról pár éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehetett, csak épp leordítják a fejed. Ez az egyik, a másik meg, hogyha diákként találkozol egy hibásnak vélt kérdéssel, inkább hiszed azt, hogy te szúrtad el, mint ők, pláne, ha mindkét feladatot "rosszul" csináltad meg (ergo nem jött ki egy lehetséges megoldás sem). Egy szó mint száz, a végén már olyan hülyének éreztem magam, mint annak a rendje, pedig én nem szúrtam el semmit...

 

 

:D Ehehehehe dézsávűűűűűűűűűű! :D De volt akkora mákom, hogy határon, de meg lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehetett, csak épp leordítják a fejed. Ez az egyik, a másik meg, hogyha diákként találkozol egy hibásnak vélt kérdéssel, inkább hiszed azt, hogy te szúrtad el, mint ők, pláne, ha mindkét feladatot "rosszul" csináltad meg (ergo nem jött ki egy lehetséges megoldás sem). Egy szó mint száz, a végén már olyan hülyének éreztem magam, mint annak a rendje, pedig én nem szúrtam el semmit...

Rossz érzés a kiszolgáltatottság, és az is, hogy ha hülyének néznek. :D

Nekem nem voltak ilyen "élményeim" az egyetemi éveim alatt, a tanárok szemétsége csupán olyanokban merült ki, hogy pl. elsőben a gazdasági földrajz volt a legbukósabb tantárgy (bármilyen hihetetlen, de így volt :D - mindig lehetett a vaktérképen olyan helyet kerestetni, amiről egyébként senki nem hallott, és ami valahol az apróbetűben volt olvasható a tankönyvben, meg hasonlók, és a vaktérképes részt valami 80%-on kellett teljesíteni, különben a többi feladatodat már nem is értékelték...). Másodikban pedig a gazdasági jog volt hasonlóan kemény a használhatatlan tankönyvek és a követhetetlen előadások mellett elvárt maximális tudás miatt.

 

De szerencsére a fontos és az általam meghatározónak tartott gazdasági szaktantárgyakban mindig nagyon jó szakmai hozzáértéssel és korrekt tanári hozzáállással találkoztam - bár lehet, hogy tényleg csak szerencsém volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Ehehehehe dézsávűűűűűűűűűű! :D De volt akkora mákom, hogy határon, de meg lett.

 

A kettes nekem is meglenne, de nálam a 'megvan' szar jegynek számít, pláne ha öt kredites tárgyról van szó, ami az ösztöndíjátlagban keményen megmutatkozik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megvan nálam nem is jegy. Ecdl tanárunk is mondta az elején, hogy ne arra törekedjünk, hogy átmenjünk a vizsgán, hanem hogy mindent jól meg tudjunk csinálni és persze tanulni. Előtte persze hallotta a kolléganők hozzáállását, ezért mondta ezt. És végül is igaz. Bár azért a 90%-os megfeleltségi szint szerintem picit durva :D

Emlékszem, anno angolból írtunk valami szakmaiból dogát, és a tanár nem egyértelműen tette fel a kérdést, ami miatt nem volt teljes a válaszom, és négyes alát kaptam. Voltam olyan pipa, hogy még. Mivel mindent tudtam egyéb iránt. Szóval bosszantóak az ilyen esetek, ha meg több múlik rajta, akkor meg egyenesen felháborító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kettes nekem is meglenne, de nálam a 'megvan' szar jegynek számít, pláne ha öt kredites tárgyról van szó, ami az ösztöndíjátlagban keményen megmutatkozik...

 

 

Némely vizsgáztató úgy hiszi, hogy Ő tudja jelsre, te meg legfeljebb kettesre, akkor is ha jeles vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap megyek haza! Végre!

 

Ma voltam vásárolni, illetve akartam néhány meleg cuccot. Miért van az, hogy a divattervezők olyan hölgyeknek tervezik a ruhákat, akik minden jel szerint nem rendelkeznek sem vesékkel, 2db, sem ivarkészülékkel. Mindegyik kötött, vastag, melegnek kinéző pulcsiból kilógott a derekam. Tudom, hogy most annál nőiesebb vagyok, minnél jobban kilóg mindenem a divat, de..........Akkor inkább veszek fel négy pulcsit és leszek nem divatos, de én nem akarok felfázni, bár amilyen hideg van itt.................nyolc pulcsiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.