Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Első karácsonyi élményem idén. Tegnap (ma) este megitattam az egeremet egy kis teával, erre megdöglött (számítógép egérről van szó :) ). Úgyhogy apámmal elmentünk újat venni. Természetesen a TESCO melletti kocsma ilyenkor, mint útba eső üzem, látogatásra került, meghívtam fatert egy körre. Unicum + sör, a szokásos, mint karácsonyi alapoó. A jó rész akkor jött, mikor az ott összegyűlt (család nélküli, vagy a családot biztos távolságra tudó) társaságnak a kocsmáros pezsgőt osztott, azt jött a "boldog karácsonyt" koccintás :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csekély lakókörnyezetemben ( értsd felső szomszéd), már tegnap késő este érezni lehetett a szeretet minden átható erejét. Ordíbálás, ajtócsapkodás, falbontás.

Hogy a méltán híres reklámból ídézzek:

"-Kezdőőőődik....kezdőőőődik........" :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk meg helyzet van. Öcsém délelőtt 11 előtt telefonált, hogy mit vegyen anyánknak, és hogy du. jönnek a barátnőjével. Ami nem is gond, ha szól előre (mivel csak annyit mondott, hogy majd egyszer csak hazajön, ugyanis minden idejét fent tölti a hölgynél Pesten). Mivel öcsém amúgy sem nagy karácsonyos, magyarul többször fordult elő, hogy még csak egy tábla csokit sem kaptunk tőle, így nem vittük túlzásba, de sajna nem olyan sokkal 12 előtt még szaladhattam bótba is (persze ebédkészítés közben) valamit a barátnőjének is venni. Sajna nem régóta vannak együtt, és nem igazán ismerjük az ízlését, így elég necces a dolog. Remélem, azért jól jön ki minden, és főleg, semmi extrát nem találtak ki.

A fórumlakóknak békés és boldog karácsonyt kívánok :):evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk nagyon jól sikerült az egész nap. :evil: Igaz, reggel óta sütöttem-főztem, mert délutánra-estére vártuk az öcséméket és anyut is, de délután, amikor végre meggyújtottuk a gyertyákat a fán, minden fáradságom elmúlt. Nagyjából mindenki megkapta, amit szeretett volna, én is :D (több apróság mellett az első trilógiás díszdoboz ott pihen a karácsonyfa alatt), és kaptam hozzá egy vezeték nélküli fejhallgatót is, amire már régóta ácsingóztam, de ezt nem árultam el senkinek, és a Jézuska mégis megsejtette, hogy ennek igazán örülnék. :)

A vacsora is jól sikerült, állítólag mindenkinek ízlett, de legábbis elfogyott, ami végül is a legnagyobb elismerés e téren. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, főzés-sütés :evil: Nekem is volt benne részem ma is, meg az előző két du-este is, mert sütit akkor sütöttem meg, kellően érzem is, hogy már valami semmittevésnek örülnék a legjobban :D A szemeim is majd leragadnak. Nálunk a pici vendégség nagyon jól sikerült, öcsém pedig meglepett egy mobiltelefonba való memóriakártyával, amit már rég szerettem volna megvenni :D Nem tudom, mi tartott eddig vissza, hiszen nem egy nagy tétel, de mégis nagyon örültem neki. Van még pár könyv, stb. Eddig dumáltunk hárman csajok a konyhában a vacsora "romjai" felett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm erre kíváncsi vagyok, majd csinálj egy fényképet, amint összerakod :D:evil:

Azt aligha, mert már összeraktam, ilyennel nem tökölök sokat :)

 

Részleteket akarunk. :D

Egy Porax-38-as vadászgép, ami az ep3-ban Utapaun, a TCW filmben meg akkor látható, mikor a magna guardok megtámadják a Twilightot. Szóval, most már akkár a Tatooine-ra visszatérést is eljátszhatnám egészen a film végéig, Rexet kivéve minden karakter, jármű és épület megvan :D És végre a két Grievousnak is jut egy-egy testőr :D

Holnap majd készítek róla egy képet, ha el nem felejtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Karácsonyt!

 

Tegnap két óra latt, háztól-házig, haza értem. Barátnőm vezetett, a Mecsek szerpentinein vagy 120 al dübörögtünk, a falvakon 80nnal suhpgtunk át, fogtam a majré vasat, többször, majd betojtam. Az egyik kanyarban kishijján felszáltunk, aztán egy audis leszoritott minket, akkor úgy döntöttem, hogy imához folyamodok. Végül remegve szálltam ki otthon.

Ma csupa őies dolgot műveltem, takaritottam, tanultam, hisztiztem, tesóm fát diszitett, anyám főzött, apám nyulakat nyúzott. Ajándékra kaptam Wass Albertet és egy meleg kötött pulcsit, szüleim termelői propoliszos mézet kaptak, tesóm porcelán állatkát. Aztán gyütt a nyúl. Olyan izmos vlt, hogy kénytelen voltunk kézzel eni a lábacskáiról a húst, de remek vol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Karácsonyt!

 

Tegnap két óra latt, háztól-házig, haza értem. Barátnőm vezetett, a Mecsek szerpentinein vagy 120 al dübörögtünk, a falvakon 80nnal suhpgtunk át, fogtam a majré vasat, többször, majd betojtam. Az egyik kanyarban kishijján felszáltunk, aztán egy audis leszoritott minket, akkor úgy döntöttem, hogy imához folyamodok. Végül remegve szálltam ki otthon.

Ma csupa őies dolgot műveltem, takaritottam, tanultam, hisztiztem, tesóm fát diszitett, anyám főzött, apám nyulakat nyúzott. Ajándékra kaptam Wass Albertet és egy meleg kötött pulcsit, szüleim termelői propoliszos mézet kaptak, tesóm porcelán állatkát. Aztán gyütt a nyúl. Olyan izmos vlt, hogy kénytelen voltunk kézzel eni a lábacskáiról a húst, de remek vol.

 

 

A forraltbor és rézangyal pálinkát, képzeljétek a betű kihagyásaim okául.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forraltbor és rézangyal pálinkát, képzeljétek a betű kihagyásaim okául.

Rendben :evil: Ma mi is benyakaltunk pár pohár bort, még anyám is megivott pár kortyot :D Na de holnap henyélés :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog névnapot Coce! :evil:

 

A tegnap nálunk is elég jól telt. Ettünk libamájat sülteket, kellemesen csípős halászlét. Mennyei volt. Segítettem faternak paszírozni az alaplébe a halat, és már akkor folyt a nyálam (na nem bele a lébe). :) Ma is jönnek vendégek, leszünk vagy tízen. A menü pedig fácán leves, nyúl pörkölt és sült kacsa lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forraltbor és rézangyal pálinkát, képzeljétek a betű kihagyásaim okául.

A rézangyalát. :evil: A tali óta fájt rá a fogad nem? :) Bár én nem szeretem annyira a töményet, a rézangyal jó anyag. Köszönet Simon Zolinak, hogy felhívta rá a figyelmem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még1x Boldog Karácsonyt mindenkinek és boldog névnapot Coce!

 

 

Elég mozgalmas heteim voltak mostanába, mivel még mindig nincs netem (most is Mináéknnál vagyok :D ). Kezdődött azzal, hogy a januári vizsgaidőpontra sem tudtam regisztrálni (hála az ETR-es jelentkezésnek :evil: ) de mailt küldve a tanárnak megengedte, hogy a Dec. 30.ai vizsgára bemenjek :)

 

A karácsonyi készülődés jó volt, Minával meg unokaöcsémmel mentünk vásárolgatni, jól éreztük magunkat, plusz csináltam kókuszgolyót és segítettem anyumnak a többi süti elkészítésében.

Ajándékok ügyben elég sok DVD-vel bővültem: Kőkemény család, Fantasztikus Négyes 1, Én a robot, Underworld: Evolúció, Oltári frigy, Indiana Jones gyűjtemény, Batman TDK batpodos (gagyi a motor :D ), Keresztapa trilógia (nem fémdobozos), Heroes 1-2. évad, Odaát 1. évad

 

Sajnos a fent leírt okból nem igazán tudom élvezni még őket meg az ünnepet sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.