Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A szilveszter meg ugrott. Ma sorban mondták le, meg ahova mentem volna az gyerekzsúr lesz.Úgyhogy életemben először egyedül itthon fogom tölteni a szilveszter estét. Furcsa lesz az biztos.Persze sör azért lesz itthon.

frenkie, nálunk is kicsit hasonló helyzet állt elő: ahová mentünk volna, beteget jelentettek, viszont semmi gond, mert így nálunk lesz a buli. :P Ígaz, így nekem kell majd mindenfélével készülnöm (lesznek jóféle saláták, péksütemények, sült hús, gyümölcssaláta, és az elmaradhatatlan virsli :P), meg az italokat még holnap be kell szerezni, de viszont nem kell hajnalban hazamenni, ami egyre szimpatikusabbnak tűnik ebben a hidegben :). És mivel karácsonyra kaptunk egy karaoke szettet, hozzá való lemezzel (rajta a 80-as évek slágereivel), garantált a jó szórakozás (röhöghetünk egymás bénázásain :) ). Már úgyis régen szerettem volna ezt a karaoke dolgot kipróbálni, most itt lesz rá a lehetőség. :P

 

Sajnálom, hogy nálad így alakult, de az egyszemélyes szilvesztert is túl lehet élni. És ki tudja, még talán jól is fogod érezni magad.

A szilveszter is csak egy nap az évből; ugyan szokás társaságban tölteni, de egy én azt mondom, egy rossz bulinál még az is jobb, ha az ember otthon marad. :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie, nálunk is kicsit hasonló helyzet állt elő: ahová mentünk volna, beteget jelentettek, viszont semmi gond, mert így nálunk lesz a buli. :D Ígaz, így nekem kell majd mindenfélével készülnöm (lesznek jóféle saláták, péksütemények, sült hús, gyümölcssaláta, és az elmaradhatatlan virsli :D), meg az italokat még holnap be kell szerezni, de viszont nem kell hajnalban hazamenni, ami egyre szimpatikusabbnak tűnik ebben a hidegben :para:. És mivel karácsonyra kaptunk egy karaoke szettet, hozzá való lemezzel (rajta a 80-as évek slágereivel), garantált a jó szórakozás (röhöghetünk egymás bénázásain :peace: ). Már úgyis régen szerettem volna ezt a karaoke dolgot kipróbálni, most itt lesz rá a lehetőség. :)

 

Sajnálom, hogy nálad így alakult, de az egyszemélyes szilvesztert is túl lehet élni. És ki tudja, még talán jól is fogod érezni magad.

A szilveszter is csak egy nap az évből; ugyan szokás társaságban tölteni, de egy én azt mondom, egy rossz bulinál még az is jobb, ha az ember otthon marad. :)

 

 

Köszi a biztatást. Valami oka ennek van, hogy így alakult. Még nem vagyok teljesen jól, annyira nem is baj, ha nem kell a hidegben mászkálnom. Inkább furcsa lesz.Mióta intezívebben bulizok(11 éve), azóta ilyen nem volt még. Du jön két nagyon kedves kollégám, iszogatunk, aztán én tovább iszok. Szerintem majd filmeket nézek ,meg fent leszek itt fórumon.Közben persze iszok. :D

Különben valami járvány lehet mert rengeteg ismerősöm beteg.Jó bulizást neked.

 

 

Ody: Neked is jó bulizást kívánok.A tejet ne kóstold meg.Rossz ízű. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszer maradtam egyedül itthon szilveszterkor, de az rohadt sz*r volt. Bár idén is rezgett a léc, haverom, aki elvben bulit akart, múlt hét végén meggondolta magát. Szerencséje, hogy azért ő sem akar egyedül lenni, így felkutatjuk a város szórakozóhelyeit, hátha lesz valahol valami... ha meg nem, akkor iszunk csak úgy :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, sajnálom, hogy így alakult :peace:

Én már többször is voltam itthon szilveszterkor, azért ki lehet bírni, még ha nem is annyira jó.

 

Húgom is totál beteg. Novemberben már egy csomó ember átesett egy ilyenen, most a másik fele esett bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Influenzajárvány van.

 

Én is már többször egyedül "vészeltem" át a szilvesztert és szerintem nem annyira rossz. :peace: Ha máshol vagy (tapasztalat), előbb-utóbb úgyis a tv előtt kötsz ki. Otthon meg ugye nézheted ágyból is, pizsiben. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen de sz*rul érzem magam. Két kolléga itt volt. Megittunk 2 pezsgőt. meg pár sört.

De elmentek. Miért b*sztál ki velem istenem? Hülyére fogom magam inni magam. MIÉRT?????????????????????????????

Ne haragudjatok de nekem ez maga a pokol.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BUÉK Mindenkinek!

 

Mára elegem van!

 

Itt van néhány kérdés, amire majd válaszolni kell

Mi történik ha a macska idegeit átmetszük a deiters mag és a nucleus ruber közt? Sajnos nem döglik meg, pedig ez kézen fekvő lenne.

Mikor alakul ki a hüvelymadzsetta? Ezt most nem részletezem, mert Oldi csillagokat látna csak.

Soroljon fel négy hajtő erőt? Evés, szaporodás, a többi nem jut eszembe.............

Definiálja Cushing kórt! Mi vagyok én dr Haus?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BUÉK Mindenkinek!

 

Mára elegem van!

 

Itt van néhány kérdés, amire majd válaszolni kell

Mi történik ha a macska idegeit átmetszük a deiters mag és a nucleus ruber közt? Sajnos nem döglik meg, pedig ez kézen fekvő lenne.

Mikor alakul ki a hüvelymadzsetta? Ezt most nem részletezem, mert Oldi csillagokat látna csak.

Soroljon fel négy hajtő erőt? Evés, szaporodás, a többi nem jut eszembe.............

Definiálja Cushing kórt! Mi vagyok én dr Haus?!

Orki:Szilveszterkotr macska?:::::::::::Igyál valamit te nőszemély. Macskka majd holnap.Most kör közepén állok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, szerintem mára hagyd a tanulást, holnap is lesz nap :para:

A kérdésedre igazából nem tudok válaszolni, egyelőre még a kérdéseken is törnöm kell a fejem :)

Egyél egy kis sütit, én kókuszgolyót ettem :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést a moderátoroktól.Munka lesz.Lessz itt rasszista megjegyzés is.De legalább őszinte. :peace:

 

Először is mindenkinek Boldog Újévet kívánok itt az újévben, hogy pozitív is legyen az első megnyilvánulásom. :para:

 

Másodszor meg frenkie büszke lehetsz magadra. Törlöm a műveidet tegnapról, és a csillagozás sem old meg semmit... Az ilyen megnyilvánulásokkal csak a fórumot minősíted. Legközelebb ha iszol, inkább ne gyere fel akkor a fórumra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie! Tényleg próbáld visszafogni magad. Ez már nem az első ilyen szélsőséges eset. Legközelebb már komolyabb következményei lesznek a dolognak. Ez a fórum nem arra van, hogy Hitlert sírjuk vissza meg ocsmánykodjunk órákon át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én, ezért nem lennék jó moderátor. Teljesen elfogult vagyok, nem türülnék semmit.

 

Apropó ma petárda maradványokat szedtem, pedig mi nem is durrogtattunk. Imádom! :P

Én meg igen, még magamat is akár utólag :P

 

Mi mazochisták voltunk, lementünk a Duna-partra sétálni, csináltunk pár természet fotót (pl. kagylóhéj hóban :P), ha otthon felraktam gépre, akkor majd küldök :D Útközben láttunk sokfelé petárda maradványokat és szemetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie! Tényleg próbáld visszafogni magad. Ez már nem az első ilyen szélsőséges eset. Legközelebb már komolyabb következményei lesznek a dolognak. Ez a fórum nem arra van, hogy Hitlert sírjuk vissza meg ocsmánykodjunk órákon át.

 

 

Bocs igazad van. Be voltam rúgva rendesen. Sajnos az ilyen dolgokban tényleg szélsőséges vagyok. Utálom ha civileket mészárolnak. Bárki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs igazad van. Be voltam rúgva rendesen. Sajnos az ilyen dolgokban tényleg szélsőséges vagyok. Utálom ha civileket mészárolnak. Bárki.

Legközelebb ne itt éld ki ezt a hajlamod. Van elég sok fórum a neten ahová ez való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.