Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Örömmel jelenthetem, hogy újra van internetem! :)

(November 24-e óta nem volt :lol: ) (lehet, hogy ez nem fontos senki másnak, nekem az :lol: )

Ez nagyon jó hír, Phobos! :)

Nekem csak két napig nem volt netem január elején, de ezalatt úgy éreztem magam, mint aki el van vágva a külvilágtól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ufó látogatott Barack Obama beiktatására ? legalábbis úgy tűnik azon a felvételen, amit a CNN egyik kamerája rögzített az új elnök beszéde után.

 

A felvételen látszik, amint a már feloszló tömeg felett megjelenik egy sötét, repülő tárgy, pár másodpercig cikázik a Washington-emlékmű mögött, majd szaggatott, gyors mozgással távozik a képből. A CNN két kommentátora épp Obama beszédét elemezte, ám a különös tárgy az ő figyelmüket is felkeltette.

 

Miután megállapították, hogy madár nem lehet, arra a következtetésre jutottak, hogy a ?kis zöld emberkék sem akartak lemaradni a jeles eseményről?.

 

És itt a videó:

http://www.pixter.hu/video?id=9177

 

Forrás: egy azonosítatlan újságcikk :oops: nevezzük Blikknek :D

 

Csk gondoltam berakom ide, hátha van köztetek Ufohívő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emlékmű mögött, jobbról balra elhúz szép egyenletes mozgással egy sötét folt. Az iránya egyenes, a mozgása szaggatottnak látszik, de ez a felvétel miatt van. Ránézésre az ilyenkor szokásos légi biztosítás egyik gépe lehetett.

Azaz UFO volt, csak épp szó szerint értve: Unidentified Flying Object (Azonosítatlan Repülő Tárgy/Objektum) :oops:

Egyébként az úgynevezett UFO-észlelések 99 %-át a szakemberek könnyedén azonosítják valamely földi eredetű légi jelenséggel (légijármű, meterológiai léggömb, meterológiai jelenség pl gömbvillám, stb)

 

Szerk.: Oldie, igazad van. Előtte húz el, és nem nagyobb egy embernél.

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hiszek az ufokban, de akkor hogy lehetek sw rajongó?! Ki érti ezt, mindegy! Mostani tapasztalataim alapján a red bull és rubophen koktél remekül elnyomja a vizsgák miatt legyengült immunrendszerem tüneteit.........de nem gyógyulok meg tőle, sajnos.

Tanulni kell és kész!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom hogy az UFO-kban (inkább nevezzük földönkívülieknek) hogy lehet nem hinni, én csak abban nem hiszek hogy a Földet látogatják és embereket rabolnak. De egy ekkora hatalmas univerzumban egyszerűen 0 annak az esélye hogy egyedül vagyunk, és nincsenek rajtunk kívül intelligens "külföldiek".

 

Amúgy orki rubophen helyett inkább robitussin-t igyál, attól olyan szép hallucinációid lesznek mint annak a rendje. A legtöbb partin manapság már ezt isszák a fiatalok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Azért az is húzós. A maiak nem bírnák már azt....kényes a belük. :)

Apámmal akárhová megyünk, ezt játszuk (ő pilótakoktélnak nevezi). Férfiasan bevallom, a rekordom 3 unicum + 3 korsó sör, aztán hánynom kellett (szegény frissen evett hot dog, és mellesleg, aznap csak azt ettem, szóval 2 unicum és 2 sört éhgyomorra dobtam be). Nem tudom, ez mennyire szégyen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tequila - lime kombót szeretem nagyon vagy vodka alma, esetleg narancsal.

 

Valamint ami számomra még fantörpikusan jó, az a eper koktél lé, citromlé és egy csipetnyi tequila vagy vodka jégkockával...A legjobb, fincsi, és kellemes az íze.

 

 

Sör is finom, múltkor megittam 3 egy literes Borsodi strapapalackot, amúgy átlagban 3-4 korsó társaságban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem én szoktam alkohol mámorban úszni a SAGA-fotókon :| Igaz, Ody? :)

Rám célzol? Ez aljas rágalom! Láttam én már olyan fotót oldiról, amire azt mondtam, hogy totál be van rúgva. :) Pedig mint tudjuk ez lehetetlen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rám célzol? Ez aljas rágalom! Láttam én már olyan fotót oldiról, amire azt mondtam, hogy totál be van rúgva. :) Pedig mint tudjuk ez lehetetlen. :)

Az én módszerem titkos recept alapján született. :) De bazz, én is vagyok ezzel amikor megnézem azokat a fotókat. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, én a te helyedben most nagyon picire összehúznám magamat. :) Ugye ott vannak rólad azok a kompromittáló képek... :P:) :) :|

 

Az egy bögre volt csak, de Ody előtt a fél kocsma italkészlete volt :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom hogy az UFO-kban (inkább nevezzük földönkívülieknek) hogy lehet nem hinni, én csak abban nem hiszek hogy a Földet látogatják és embereket rabolnak. De egy ekkora hatalmas univerzumban egyszerűen 0 annak az esélye hogy egyedül vagyunk, és nincsenek rajtunk kívül intelligens "külföldiek".

Ezzel kb. én is így vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, én a te helyedben most nagyon picire összehúznám magamat. :) Ugye ott vannak rólad azok a kompromittáló képek... :P:) :) :|

Épp lent volt róla szó, hogy a képek azok csak képek :P

De akik ott voltak, azok tudják mindenkiről az igazságot :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.