Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok! Végre elkészült a csapatom első önálló kiadású, bemutatkozó lemeze, "...vár rám egy út..." címmel. A honlapunkról bárki letöltheti. Mivel nem stúdióban vettük fel, ezért a lemez jellege "csak" demó............ Ha nem szól közbe a technika ördöge (mivel élő műsorról van szó és ott nincs olyan, hogy 100%), akkor ma este 18.00 és 20.00 között (valószínű, hogy a 19.00-ás hírek után) a Sráger rádió leadja a Motormánia című számunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szia Ody! Igen le!! szuper kritikát kaptunk. Igaz volt benne egy kis ironikus csipkelődés Harag atya (Voga) részéről, de nagyon pozitív volt a fogadtatás..Hamarosan megkapjuk a hanganyagot és felteszem a honlapunkra. ;)

Tegnap belehallgattam megint pár számotokban. Bejövős még mindig. :P

Sajna a tegnap esti számról lemaradtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap belehallgattam megint pár számotokban. Bejövős még mindig. :P

Sajna a tegnap esti számról lemaradtam.

Oldikám egyem meg a drága szívedet ;) !! Köszönjük szépen. Nem sokára fel lesz töltve, aztán ott meg lehet majd hallgatni. Egyébként melyik számunk tetszik a legjobban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb fejeztem be a "Rock n' Road" albumot. Kellemes kikapcsolódás volt. Csak így tovább lipi! :P

 

Köszönjük szépen Rog! Ezek a mondataitok nekünk többet érnek mint bármi más. Remélem találkozunk majd valamelyik nagy feszten személyesen is............... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, Bomarr, és neked is, Bambu.

 

Oldie, gondoltál már arra, hogy a születésnapos esetleg nem szereti, ha le f*szozzák?

Nem. Én arra gondolok, hogy mindenki vágja ennek a valódi gondolatát. De ha esetleg egy mimóza lelkű embert érne eme megszólítás, akkor az magára vessen. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha a viccesnek gondolt dolgok abszolút nem azok. Én nem szoktam felvenni az ilyet, de van aki nem szereti.

No azoknak még a vicc poénját is magyarázni kell, amit már ugyanolyan szánalmas megtenni, mint megmagyarázni egy ilyen jókívánságot ami azért valljuk be, értő közönség körében helyén tud kezelni mindenki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azoknak még a vicc poénját is magyarázni kell, amit már ugyanolyan szánalmas megtenni, mint megmagyarázni egy ilyen jókívánságot ami azért valljuk be, értő közönség körében helyén tud kezelni mindenki. :D

Nem mindenki úgy gondolkodik ahogy Te, szóval ez nem szánalom hanem maximum ízlésbeli különbség. Akármilyen nehezen is hiszed, van ilyen. Lásd. Donát. :D Őt majd ne f*szozd le. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.