Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Grat és boldog névnapot!

 

Ja és akinek lenne egy fölös :) meghívója Bithura, légyszi írjon nekem.

Cserébe Ncore-t tudnék adni. Előre is köszi

 

Te vagy az én emberem.Van egy meghívóm, én meg már ezer éve akarok ncore-ra jutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne tudd meg mióta be akarok kerülni ncore-ra.Kb 2 éve.

Emlékszem is, hogy milyen rég írtad már. Nekem sajna egyszer volt lehetőségem meghívót küldeni (értsd: akciósan lehetett küldeni), de azt Oldie kapta akkor.

 

Donát, észben tartom, hátha lesz még lehetőség, és tudok küldeni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borzalmas információ áradatnak vagyok kitéve! Tanulni próbálom a mikrobiológiát, gonosz bacik. Alattunk próbál egy punk zenekar és az énekes úgy hörög, mintha tüdőn lőtték volna, az ablak elött grilleznek és a fél karom oda adnám egy gázmaszkért. Egyébként holnap vizsgázom, ezért ma egésznap Mozart Requiemjéből a Lacrimosát hallgattam és nehogy elfelejtsem, valami párt aktivista bejött és a kezembe nyomott egy propaganda újságot. Van benne lovacska.

 

(oldienak irtam egy oldalt a csb-be)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap nekem is vizsga, ma meg egész nap gépeztem, filmeztem :)

Valahogy nem volt kedvem ma tanulni. Vizsga után meg ünneplés lesz :) (valami holnap lesz 4 éves :hmm: )

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik ismerősömre rávertek 1,6 milliós kártérítést azért, mert feltöltött egy sorozat részeit. Így kapták el, elvitték a gépét és találtak rajta pár illegális cuccot.

Mivel én nem akarok így járni, így befejezem a magyar részek feltöltését. Bocsánat ezért, de ezt nem vállalom be....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik ismerősömre rávertek 1,6 milliós kártérítést azért, mert feltöltött egy sorozat részeit. Így kapták el, elvitték a gépét és találtak rajta pár illegális cuccot.

Mivel én nem akarok így járni, így befejezem a magyar részek feltöltését. Bocsánat ezért, de ezt nem vállalom be....

És mik voltak annak az előzményei, meg a körülmények? Mert az sem mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

januérban voltak kint nála a rndőrök, hogy interneten árul illegális dolgokat és elvitték 2 gépét és 100 dvd-jét.

Kiderítették, hogy 3 éve eladott egy Simpson család dvd-t, ami TV-rip volt, valamint feltöltöttt pár részt a netre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.