Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Okos társaság ez :D

 

Mindenki nagy örömére, visszatértem :D

Remélem, azért jó volt a nyaralás :D

 

PS: Szeretjük az állatokat.

Amúgy igen, de néha nehéz velük :D

 

Ez a fenéktörléses eljárás sem éppen a legjobb dolog, mert a macska tiszta állat, rendbe teszi magát,

Pont kolléganőm mondta egy másiknak, aki mesélte, hogy eltűnt a kiscicáik anyja, hogy kölköknél kell is valamiért, ha az anyjuk idejekorán elhagyja őket/eltűnik, nagyobbnak már nem. Gőzöm sincs miért, mert csak félig figyeltem oda.

 

Én is gratulálok minden sikeresen vizsgázónak! :D Szép is az, amikor az ember előtt nem max. három hét nyári szabadság, hanem legalább 2 hónap felhőtlen pihenés áll. :D

 

Az állatkínzók pedig rongy emberek.

Ne is mondd, jó lenne még egyszer egy ilyen hosszú szünet, tudnék mit csinálni, nem úgy, mint régen.

Utóbbival meg egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a férfiasságát egy garázsban satuba fognám és eldobnám a hajtókart. A kezébe üveg sósavat adnék, majd rágyújtanám a garázst. Választhat, mit szeretne elveszíteni.

 

 

Látom nem csak én vagyok kegyetlen az aljadék bűnözőkkel.Esetleg a sósavat egy fűrésszel is le lehet cserélni. :D

 

Gratula minden jó tanulónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott, hogy mikor volt még kiscicánk, nagyjából hat éves voltam vagy hét, akkor a kád szélén egyensúlyozott. Szerintem inni akart, én meg belelöktem. Tud úszni, csak nem szeret. A szüleim meg mondták, hogy nem szép dolog, azóta nem lökdösök macskákat vizba.

Tudom vétkeztem, elnézést.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom nem csak én vagyok kegyetlen az aljadék bűnözőkkel.Esetleg a sósavat egy fűrésszel is le lehet cserélni. :D

Ó nem, az alja néppel én is kegyetlenül el tudnék bánni. A sósav szabadon felcserélhető bármiféle eszközre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nálunk is volt már gond. Szerencsére öcsém nem jön velünk nyaralni, így most ő lesz az ügyeletes. Sok helyen gond egyébként a háziállat ilyen szempontból, ha nincs ki gondoskodjon róluk minimális szinten.

Donát, pedig én tudnék neked adni szép szürke macsekot ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Donát, Krande, Kudar! ;)

És ha már itt tartunk, nekem is 7db 5-ösöm és 4db 4-esem lett :D

Gratula! :D Ha már ennyi vizsgaeredmény van, én sem maradok ki. :D 19-én sikeresen (5-ösre) levizsgáztam gazdasági informatikából, így újabb szakmával bővült a repertoárom. :D

 

Macsekok: nálunk pár hete bővült az automata egérfogók köre három kölyökkel. Plusz még egy kiskutyát is hoztunk, szóval kissé megsokasodtak a házikedvencek. :D Mivel a környezet inkább falusias, mint városi, előtérben az öngondoskodás (a macskák részéről), de a szomszéd nénit szoktuk megkérni, hogy lássa el az állatokat, ha teljes létszámban elmegyünk több napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam! Én vonzom őket, mármint az állatokat. Minden féle értelemben. Délelött őt találtam, egy vakondot. Apám felszólított, hogy deportáljam, mert széttúrja a kertet, közben meg feleszi a káros lárvákat pondrókat, de ez mellékes. Átsétáltam vele a közelben lévő lakatlan telekre.

Itt a kép Vakond úrról, olyan aranyos. Nem tudjátok, hogy a kiavakondos rajzfilmnek mi volt az eredeti cseh, szlovák, lengyel cime?

 

Kicsit homályos, szegény ijedtében úgy kapart.

IM006076.JPG

IM006078.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, pedig én tudnék neked adni szép szürke macsekot ;)

Esetleg engem érdekelne egy kiscica, de még tisztázom itthon a dolgot. Július végén megyünk nyaralni, utána valamikor el is tudnám hozni, akkor már nem lenne gond a felügyelettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: tényleg jó lenne, de nem lehet ;)

Sajnos mindenre nem jut idő, amire szeretnénk :D

 

Én is macska párti vagyok. :D

Mennyi macskapárti fickó van itt :D

 

Esetleg engem érdekelne egy kiscica, de még tisztázom itthon a dolgot. Július végén megyünk nyaralni, utána valamikor el is tudnám hozni, akkor már nem lenne gond a felügyelettel.

Oké, majd szólsz, ha jutottatok valamire :D Szerintem addig amúgy sem lehet még az anyjuktól elválasztani őket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy bírjátok? Nekünk néha már ez az öt is sok (pláne a nagypofájú) :lol:

Nem nehéz etetésnél mindegyik itthon van de utána az idősebbek lelépnek a szomszédba és itthon csak a kicsik maradnak (belőlük is van :roll:.

Tavasszal este kívánom őket a pokolba mert párzás van és mindannyian ott verekednek az ablak alatt és nem lehet tőlük aludni.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis XP segítségkérés:

Hála a hülyén beosztott partícióknak a gépen, a C (rendszer állandóan azon rinyál, hogy kicsi, és töröljem a rég nem használt file-okat mert már nem fér el.

Ezen belül: Documents and settings -> VKR összesen 192 MB. Ezen belül viszont a VKR dokumentumai 11 MB. De akkor mi a többi 181 MB??? Törölhető dolgok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Doc&Set 24 GB-ot foglal el a C-n :)

Érdemes a temp és a temporary könyvtárak tartalmát törölni onnan, a többihez ne nyúlj. Abból is csak azokat amik nem írásvédettek.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, a Doc and settingsben vannak az Asztalon elhelyezett cuccok is. Szóval ha ki van rakva mappád anyagokkal, stb. azt is ott kell keresni, szerintem nézd át a teljes mappát, miket tárolsz ott.

Meg az Application data, ami személyes dolgokat tárol, pl. net könyvjelzőket, meg msn beállításokat, progi beállításokat, ha jól tudom. A többi is tuti valami hasznos, szóval nem érdemes hozzájuk nyúlni. Csak a doksi meg asztal részből tudsz törölni, meg amit Phobos írt.

Nálam 10 giga az asztalon tárolt cuccok miatt :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés, ehhez valami szakértő kell. Sajnos keveset tudok az op rendszerekről ilyen szinten :) Nekem is viszonylag nagy, a Firefox itteni mappája egyedül 103 M meg a többi még hozzájön, de a nethez kapcsolódó marha nagy. Viszonylag nagy. A cache mappa tartalmát nem lenne érdemes törölni? :o Bár azt hiszem, túlzottan nem, mintha ott tárolna a win olyan adatokat, melyek máskor is letöltődnek a netről. Hmmm..vennem kell öcsémtől pár "órát" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Asztal 372 KB..... :) az Application data mellett van egy Local settings és azon belül is van egy Application data és ez utóbbi majd' 100 MB. Mi a különbség a kettő közt?

Az egyik a másik alkönyvtára, vannak programok, amik oda pakolnak. A Temp könyvtáron kívül ne törölj ki semmiből semmit, ha még akarod használni a géped.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: Az Application Data-ból semmit ne törölj, mert különben utána azon program amely ott tárolja a regisztrációs file-át, nem fog működni.Ezen mappában nagyon fontos konfig file-ok vannak.Application data = Alkalmazás adat.

 

 

Egy jó tanács és nem csak neked.SOHA ne telepíts a C meghajtóra ha lehet programokat.Kivéve:Office, vírusírtó, Adobe Acrobat, Codekek, e-mail kliens.Tehát az úgynevezett kötelező alkalmazások kivételével semmit.A fentiek minimális helyet foglalnak el.

Mert ha odatelepítesz mindent akkor így jársz ,hogy állandóan nyavalyog a Windows, hogy ugyan szabadíts már fel helyet.

Még valami: Vistán minimum 40 GB legyen a C meghajtó, Xp-n 15 GB.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.