Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nekem ez a kölyök enyhén idiótának tűnik... :)

--

Neee, már itt is? :)

Jó srác, csak még fiatal és nem akkora rajongó. Legutóbb azt írta, hogy Ahsoka mintha szerepelt volna az Ep2-ben :)

Azt hitte, hogy Ashla = Ahsoka

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Amúgy az hamis lehet amiről multkor válaszoltál,hogy Jabba génátalakító italt akart Leiával megitatni mert Leia ivott a poharából,könyvben irták:"Egészen közel húzta és kényszerítette,hogy igyék a poharából,Leia kinyitotta rúzsozott száját és hagyta,hogy Jabba megitassa,Jabba Leia csupasz vállára tette vaskos kezét és erőszakosan itatta.Leia természetesen undorodott és szenvedett de voltak ennél rosszabb dolgok is"

Tehát biztos nem azért itatta,nem?"

 

Én már csak sírok :)

Többet nem írok az 100. Mostmár egyet értek KisKósával, ez a gyerek tényleg idióta :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppsz, ez érdekes haladás az ügyben. Vajon működni fog tekintetbe véve, hogy hány illegális oldal van ezen kívül? De nem tartom kizártnak teljesen, viszont a forgalom igen meg fog csappanni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lehetőség, és azt mondom, hajrá. Személy szerint én szívesen kipengetek mondjuk 1000-2000 Ft-ot egy PC játékért, amit ugyanúgy magam töltök le és írok ki, készítek hozzá tokot, mint most, hogy letölteni illegális (kivétel, ha a steamet használom, de azt meg nem használom), a boltban meg a legtöbb játék pofátlanul drága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát azért az én Doc+Settings - em készül kiönteni, mert én telepítettem ezeket? :S

 

 

Szerintem igen.Ugyanezen probléma miatt voltam egy kollégánál.Állandóan kiírta neki, hogy a c meghajtón kevés a hely.Kiderült hogy a fia mindenféle programot(főleg játékot), a c-re telepített.A lényeg, hogy a Windows müködéséhez kell legalább 2 gb szabad hely a c-n.Persze fut akkor is ha mondjuk 400 MB van, de lassabb, és nem igazán tesz jót neki.Pl a swapfile is ott van ami müködés közben növekedhet.

Persze nem csak a felhasználó "hibája" ez.Szinte minden mai Windows-program a segédfile-jait a c,-re rakja azon belül is a Document/settings-be.A játékok sem azt csinálják mint régen, hogy a telepítési mappájukba egy Save könyvtárba mentik az állásokat, hanem a telepítési helytől függetlenül a mentéseket a c-re mentik.

Ami elöbb-utóbb betelik.

Tanács: Ha xp-d van oszd fel a vinyót úgy hogy a rendszernek 10 Gb legyen.Ha Vistád akkor meg 50 GB.És csak olyan progikat ments oda amiket egy Windows reinstall után amúgy is újra kéne rakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, du eltávozom némi nyaralásra, jók legyetek addig is :P

(Azért titkon remélem, hogy nem írtok sokat, mivel aztán sokat kell majd visszaolvasnom, de ez nem túl rendes kívánság :D )

 

Visszajövök :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen Lara!

 

 

Skaccok, du eltávozom némi nyaralásra, jók legyetek addig is :lol:

(Azért titkon remélem, hogy nem írtok sokat, mivel aztán sokat kell majd visszaolvasnom, de ez nem túl rendes kívánság :lol: )

 

Visszajövök :lol:

Jó nyaralást Karrde. Merre mentek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot, Lara! :lol:

 

MissKarrde, neked pedig jó nyaralást a Balatonnál (ha jól emlékszem, oda készültetek), szép meleg idővel! :lol: Ugyan most épp az aktuális felhőszakadás zajlik nálunk :D, de ez csak átmeneti állapot, másrészt lehet, hogy ott nem is esik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.