Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Miért ne történt volna meg?! :lol: A tényeket nem lehet cáfolni, ez olyan, mint a Holokauszt tagadás! Nem hiszem, hogy pont 6 millió embert pusztitottak el, de azért nem is Hawaiozni vitték a zsidókat. :lol: A háttér a lényeg, az indokok, célok és a miértek. Tavaly megnéztem a Fahrenheit 911-et érdekes volt, kicsit ráhúzta Dzsordzsira a vizeslepedőt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne történt volna meg?! :lol: A tényeket nem lehet cáfolni, ez olyan, mint a Holokauszt tagadás! Nem hiszem, hogy pont 6 millió embert pusztitottak el, de azért nem is Hawaiozni vitték a zsidókat. :lol: A háttér a lényeg, az indokok, célok és a miértek. Tavaly megnéztem a Fahrenheit 911-et érdekes volt, kicsit ráhúzta Dzsordzsira a vizeslepedőt. :lol:

Pontyosan, megtörtént. Repülő volt mind a négy. Hogy mi állt a háttérben, na az már egy érdekesebb (és az egyszeri ember számára talán a világ végezetéig megválaszolhatatlan) kérdés, de az nem változtat azon, hogy megtörtént és azon, hogy hogyan történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nem is emlékszem rá hogy milyen körülmények közt hallottam először a hangját. Onedin nézés közben biztos nem mert én csak a Helyey Lacisat láttam.
De azt tudom hogy a kedvenc szinkronom az Alien3-ban van tőle. Azon belül is azt bírom a legjobban amikor rászáll Ripley-re. :lol:

 

Alien3 részlet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ro**tul szó meg szerintem már a csillagos kategória :lol:
A rohadtul nem csillagos. Ezt hagy én döntsem el. Köszi, hogy megengeded.

 

Hát akkor mi volt. Mert hallottam már pár összeesküvés elméletet ezzel kapcsolatban, de ez az első eset, hogy azt hallom, hogy nem repülő volt. Akkor mi? Vonat? Busz? Hajó? Repülő csészealj?

:lol::(:P:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teenca jól leírta az én véleményemet is erre. Nem is tennék ehhez semmit.
Hát igen. téged aztán jól eltemet a végén, de akkor ez valós is. Köszi, hogy beismerted. :lol:

 

Egyébként még talán igaz is amit mond rólam, de kettőnk között az a különbség, hogy én néha azért elismerem ha tévedtem....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö lemaradtam valamiről...Oldie azt hiszi, hogy nem jártunk még a Holdon? :lol: :lol:

Tudja, hogy jártunk a Holdon, csak nem hiszi, hogy leszálltunk rá :lol:

Komolyra fordítva, szerinte valami nem kerek a Holdraszállás körül, s bár járt ott ember, nem úgy, ahogy azt a történelemkönyvek jegyzik. Ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontyosan, megtörtént. Repülő volt mind a négy. Hogy mi állt a háttérben, na az már egy érdekesebb (és az egyszeri ember számára talán a világ végezetéig megválaszolhatatlan) kérdés, de az nem változtat azon, hogy megtörtént és azon, hogy hogyan történt.

Én azért meghallgatnék pár ilyen összeesküvés elméletet, hogy ki és miért csinálta, mert ezek az én életemből kimaradtak. Ha nem itt, akkor majd alkalomadtán. Biztos naív vagyok, de egy amerikai elnökről (légyen az akármilyen ember) ilyet nem tudok feltételezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában két hatalmas mozgatórugója van a politikának, természetesen a háttérben, bár ez ma már nyílt titok. Az olajmágnások és a fegyvergyárosok. Az egyiknek olajmezőkre van szüksége, a másiknak háborúkra, ahova fegyvereket gyárthat.

A különböző elméletek szerint az eddigi háborúk mindegyikét ezek valamelyike kényszerítette ki az USA kormányokból. Ezért volt az öbölháború is.

2001. szeptember 11-én az elmélet szerint nem Bin Laden, hanem a CIA, vagy más kormányszerv megbízásából hajtották végre a merényleteket, okot adva ezzel az USA kormánynak Bin Laden és a terrorizmus hadseregszintű üldözésére, valamint Afganisztán megszállására. (Hasonlóan az iraki háborúhoz, ahol hamis hírszerzői jelentéseket dobtak be, hogy megtámadhassák Irakot.)

 

(Megj.: A fent leírtak az általam hallott/olvasott verziók összefoglalt lényege, pusztán közlöm őket, nem foglalok állást sem az egyik, sem a másik oldalon. Amennyiben tévedtem volna valamiben, bocsi, több év után már kopnak az emlékek, ma már én így emlékszem az akkori mendemondákra ezekről... Csak, hogy a kötözködni vágyók ne tudjanak belém kötni... :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mi állt a háttérben, na az már egy érdekesebb (és az egyszeri ember számára talán a világ végezetéig megválaszolhatatlan) kérdés

Igen, engem is inkább ez a hátteres dolog érdekelne.

 

Hát igen. téged aztán jól eltemet a végén, de akkor ez valós is. Köszi, hogy beismerted. :lol:

Nono, most azért vegyél vissza magadból :lol:

 

Más: tudna valaki ajánlani egy jó angol-magyar szótárprogramot? A laptopon (nincs netje) szeretnék fordítani anélkül, hogy a régi papírszótárakat kéne bújnom.

Sajnos nem tudok, nekem is jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. téged aztán jól eltemet a végén, de akkor ez valós is. Köszi, hogy beismerted. :lol:

 

Egyébként még talán igaz is amit mond rólam, de kettőnk között az a különbség, hogy én néha azért elismerem ha tévedtem....

Mond csak Ody, nem szédülsz te azon a magas pacin?

Ha egy picit is körbenéznél a hsz-eim között, nem egy esetben ott volt, hogy "sorry ha tévednék".

Máskülönben meg magad teszed nevetségessé a hozzáállásod miatt. :lol: Az lehet, hogy amiben én hiszek az megmosolyogtató, de én még nem gúnyolódtam a másikon :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: tudna valaki ajánlani egy jó angol-magyar szótárprogramot? A laptopon (nincs netje) szeretnék fordítani anélkül, hogy a régi papírszótárakat kéne bújnom.
A Katedra szótárprogramot használom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nono, most azért vegyél vissza magadból :)
Ne integess nem vagy Te vasutas. :D Nem rá gondoltál? Akkor sorry.

 

Mond csak Ody, nem szédülsz te azon a magas pacin?

Ha egy picit is körbenéznél a hsz-eim között, nem egy esetben ott volt, hogy "sorry ha tévednék".

Máskülönben meg magad teszed nevetségessé a hozzáállásod miatt. :D Az lehet, hogy amiben én hiszek az megmosolyogtató, de én még nem gúnyolódtam a másikon :D

Lehet, hogy én magas pacin ülök, de Te akkor hol vagy? :D Nem hiszem, hogy nevetségessé tenném magam. De tudod van egy mondás. Ha nem tetszik a rendszer....a folytatást rád bízom. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én magas pacin ülök, de Te akkor hol vagy? :) Nem hiszem, hogy nevetségessé tenném magam. De tudod van egy mondás. Ha nem tetszik a rendszer....a folytatást rád bízom. :D

Én egy nyikorgó irodaszéken. Mondjuk én itt legalább nem szédülök el magamtól :D

Rendszer, rendszer :D ......Áhá! Rá köll küldeni egy visszaállító programot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy nyikorgó irodaszéken. Mondjuk én itt legalább nem szédülök el magamtól :)

Rendszer, rendszer :D ......Áhá! Rá köll küldeni egy visszaállító programot. :D

Ki van elszédülve magától jó ember.... Látod ennyire ismersz Te engem. Sehogy. :D Inkább megnézem a Jedit, annak több értelme van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig az embernek az jön le mikor a másik hsz-ét véleményezed, hogy az igazság és a te személyed az egy és ugyanaz. :) Máskülönben miért is nevezne az ember nevetségesnek valamit amiben már többen hisznek, mint az ellenkezőjében. :D

De tényleg te tudod, hogy reagálsz le másokat. De akkor a minimum az, hogy neked is le kell nyelni olykor ezt-azt ami nem tetszik az ízlésednek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máskülönben miért is nevezne az ember nevetségesnek valamit amiben már többen hisznek, mint az ellenkezőjében. :)

Hát nem tudom, abból leszűrni, hogy valaki eltelt magával, vagy sem, hogy nevetségesnek nevez valamit, amiben többen hisznek, mint sem, azért elég meredek. Mert akkor itt sok öntelt alak van, hiszen jó részünk nem hisz vallásokban, márpedig ott is azért szép számmal akadnak hívők széles-e világon... na meg, azért, mert sokan hisznek valamiben, az még nem válik igazzá (ugye, attól, hogy több száz légy a sz*rra megy, a sz*r még sz*r marad :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Senki sem néz hülyének.Elnézést ha így jött le.Ellenben te kezdted azzal, hogy nem akarod hallani megint ezt a hülyeséget.Tehát amit a másik gondol az mindjárt hülyeség.

 

Dzséjt.Nem tudom hogy jön ide a Holdraszállás, de a mosolygós smile-ról gondolom, hogy poénként gondoltad.Ha mégsem, akkor hadd emlékeztesselek arra, hogy mikor hoztál bizonyítékokat, akkor én voltam az aki azt mondta ok igaz, mert nem tudtam addig az általad ismert infókat.Tehát én meghajlok a bizonyitékok súlya alatt.Azelött én sem hittem benn de meggyőztél.Azaz, engem meg lehet győzni.Nem vagyok az a fajta aki amikor már nyilvánvaló a dolog, csak hajtja a magáét.Még valami.Vádoljátok Oldie-t hogy csak az lehet igaz amit ő mond.Ti sem vagytok ám különbek.Pl a hozzám intézett kérdésedbe csak beszúrtad, azt a szót, hogy összeesküvéselmélet, és még azt is írtad, hogy nagy részük ostobaság(Ezek szerint nem mindegyik? :) .Már előre vetítetted azt, hogy holt mindegy mit válaszolok neked az úgyis baromság, ergo a te változatod a teljes igazság.Alább különben meg fogod találni a kérdéseidre a választ.

 

 

Na akkor utoljára.Most leírom, de többet nem foglalkozom vele.

 

Én úgy gondolom, hogy az egészet kitervelték(hogy kik azt nem tudom, de szerintem a pénzügyi háttérhatalom, mert ugye az amerikai elnök csak egy báb)) és a következőképpen hajtották végre.Bin Ladent megkérték,. hogy hajtsa végre(természetesen csak ha létezik ezen személy).Őt még Afganisztánban szervezhették be az amik.Tehát a tettesek valódi szélsőséges barmok voltak, de ők azt hitték a jó ügyért teszik.A terv az volt amit láttunk aznap, csak szerintem a Pentagonnál voltak problémák.Vagy nem ért oda a gép időben, vagy azon a gépen is fellázadtak az utasok.Szerintem vagy lelötték azt a gépet, vagy leszállásra kényszerítették, majd végeztek az utasokkal.A lényeg, hogy a B-tervet hajtották végre , rakétát lőttek ki az épületre.Dehogy magyarázatot adjanak arra, hova tünt a gép, ezért azt mondták az zuhant a Pentagonra.

A másik az állítólag lezuhant negyedik gép.Rengeteg repülőgép-katasztrófás felvételt láttam már, és mindenhol motordarabok, szárnyak stb voltak láthatóak.Itt semmi csek egy fekete folt a földön.Ebből gondolom, hogy ezt is ledurrantották.

Az ok a következő.Innentől minden államot terroristának lehet bélyegezni, amelyik Amerikának ellentmond, és elhintették az arab-utálatot is.Azaz ha az USA háborút indít egy arab állam ellen a lakosságnak tetszeni fog, hisz terroristákat lőnek agyon.Ezenkívűl a lakosságot lehet már figyelni biztonság címén

A hadiipar fellendűl, kellenek a fegyverek.Hogy miért az arab államok?Mert már csak ők állnak ellen az USA által diktált neoliberális gazdasági és politikai rendszer átvételének.Valamit tenni kellett, hisz a nagyobb tervnek végre kell hajtódnia.Mégpedig annak, hogy az egész világot egy masszává gyúrják, az embereket fogyasztóvá silányítják(plussz rabszolgává), lesz 4-5 mammutcég, nemzetek megszünnek, és a rendet az USA hadserege tartja majd fenn.

 

Pár gondolat miért gondolom, hogy nem úgy történt ahogy.Először is van egy felvétel, ami a Pentagonnál készült, és azon nem repülőgép csapódik be.Egy repülő jóval nagyobb, ezenkívül ha olyan szögbe csapódott be ahogy láttuk, akkor a repcsinek majdnem a föld felett kellett repülni, ami egy tapasztalt pilótának is szinte lehetetlen egy utaszállítóval nem egy amatőrnek.

Leheten itt még beszélni a tornyok összedőléséről ,de felesleges.

 

Tehát nem az van, hogy én reggel felkeltem és ezt a wc-n kitaláltam, hanem az infokból vontam le.Namost ha valaki erre azt mondja, hogy baromság, az teheti, csak akkor szállítson megcáfolhatatlan bizonyitékot.Ezen bizonyitékok sorába nem tartozik, pl hogy ezt láttam, meg ez volt az újságban.Ahogy a Holdraszállást is sikerült megbeszélni szerintem ezt is lehet.Ahogy látok egy olyan glépet vagy szimulációt a Pentagonról, ahol bemutatják, hogyan ment be a repcsi átgondolok a dolgot.

Ha ezen fenti igazolások nincsenek, akkor egyikünk véleménye sem szent.Én nem is tartom annak a sajátomat.

Nekem ne akarjálk már megmagyarázni, hogy ha egy képen egy kutya van akkor az valójában egér.

 

Felmerült Donát és többek részéről,. hogy nem hinnék hogy egy amcsi elnök erre képes lenne, és hogy az amik erre harapnak.Természetesen az állampolgárok ezt nem tudják.Olyan szintü agymosáson estek át, hogy már bármit be lehet adni nekik.

Meg ahogy említetetm az USA-elnökök csak kirakatemberek, nem ők mozgatják a szálakat.

Arra hogy mire képesek a politikusok egy példa.A második világháborúban Churchill hagyott lebombázni egy angol várost, hogy nehogy a németek megtudják, hogy meg tudják fejteni a rádióadásaikat.

 

Donát,Dzséjt: Oldie szerintem csak azért írja, hogy fiatalok vagytok, mert innen máshogy látszanak a dolgok mint onnan.Huszonévesen még én is holt másképp gondoltam a dolgokra mint ma.Sőt amikor megtörtént a támadás, akkor még én is úgy gondolkodtam erről mint ti.Még emlékszem akartam menni bosszút állni.

 

 

Ody:Téged arra kérnélek, hogy írd már le, hogy miket ne irkáljunk ide.Mivel te üzemelteted ezt a fórumot ehhez szuverén jogod van amit tiszteletben tartok.Eddig a politika tabu és a terrortámadás.Van még valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon durva, Dzséjtel mikor elkezdtem fórumozni réges régen az AOL-on, még középiskolába nyomta a negyedik osztályt. Most meg már 24 éves, atyaég hogy repül az idő, ilyenkor döbbenek rá... :):D:D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt.Nem tudom hogy jön ide a Holdraszállás, de a mosolygós smile-ról gondolom, hogy poénként gondoltad.

Teljes mértékben poén volt. Csak pont azzal a jelzővel illetted, amivel a különböző szenzációhajhász cikkek szokták a Holdraszállás "csalását", ezért ugrott be ez a viccelődés. Természetesen emlékszem, hogy mikor felsoroltam azt a jó pár érvet, írtad, hogy meggyőztelek.

 

Pl a hozzám intézett kérdésedbe csak beszúrtad, azt a szót, hogy összeesküvéselmélet, és még azt is írtad, hogy nagy részük ostobaság(Ezek szerint nem mindegyik? icon3.gif .Már előre vetítetted azt, hogy holt mindegy mit válaszolok neked az úgyis baromság, ergo a te változatod a teljes igazság.

Csak azért neveztem összeesküvés-elméletnek, mert az. Ebbe nem akartam semmi lekicsinylőt sem, pláne nem előre vetíteni, csak néven akartam nevezni a dolgot. Azok az elméletek, amelyek háttérben lévő nem bizonyítható összeesküvést sejtetnek, összeesküvés elméletnek nevezik.

Az ostoba szóval megtoldott mondatot meg még direkt át is írtam, először ugyanis nem volt ott a "többségében" szó. Éppen azért írtam oda, mert tudom, hogy ezek egy része tényleg sületlenség, ám van, amely valóban célba talál (még ha nem is teljesen úgy, ahogy azt az elméletgyártók lefestik, de a háttér egyezése biza megesik). Pl.: Diana hercegnő halála (1997) után felmerült egy olyan elmélet, hogy külföldi titkos szolgálatok álltak a megölése hátterében. Egész pontosan a DGSE, azaz a francia titkosszolgálatot vádolták (főleg Mohamed Al-Fayed, Diana akkori barátja, Dodi Fayed apja lovagolt ezen a témán). Pár évvel később derült fény arra fű alatt, hogy a Moszad 1997-ben megpróbált beszervezni informátornak egy Henri Paul nevű férfit, aki a Ritz Hotel biztonsági szolgálatának vezetője volt, aki bizonyos díszvendégek tiszteletére sofőrként is ténykedett. És pont ő volt a sofőrje Diana hercegnőnek is azon a végzetes estén. Nos, a Moszadot baromira nem érdekelte a hercegnő, sokkal inkább azok a közel-keleti fegyvernepperek, akik előszeretettel szálltak meg a Hotelban és bonyolították le ott üzelmeiket. A Moszadnak ezért kellett volna Henry Paul besúgónak, csakhogy a beszervezési módszereik agresszívek voltak, és mint a rá állított katsa - Moszad ügynök - pszichológiai jelentéséből kiderült, Henry Paul idegileg sem volt elég erős, ezért lehetséges, hogy az izraeli hírszerzés követet módon felelős Lady Diana haláláért. Ha nem gyakoroltak volna akkora nyomást Henry Paulra, talán nem szenvednek autóbalesetet. Így válik egy összeesküvés elmélet igazzá, még ha nem is teljesen így szólt az elmélet.

Tehát ezért írtam oda, hogy "többségében ostoba", nem azt akartam előrevetíteni, hogy bármit írsz, már előre eldöntöttem, hanem azt akartam jelezni, hogy tudom, hogy a legtöbb ostobaság, de van, ami igaz.

 

Ami a repülőket illeti 9/11 esetén. Rakéta nem lehetett, semmiképpen, semmiféle formában. Eme kijelentéshez nem is kellenek Discovery-s animációk, semmi, csak józan paraszti ész meg némi haditechnikai ismeret (ez se nagy, csak láss pár videót, amin becsapódik egy rakéta). Linkelek is ide egy videót illusztrációnak (csavarja le a hangszórót, aki megnézi, mert mocskosul hangos):

Na, itt két dolog szűrhető le:

1) A rakéta nem tud olyan alacsonyan, a földdel párhuzamosan repülni, mint a Pentagon videón látott objektum.

2) A robbanás távolról sem hasonlít arra, amit a videón láthattunk a Pentagonnál.

Na most, a filmekben látható föld felett száguldozó rakéták nagyon látványosak, de a valóságban a rakéták úgy száguldoznak, mint a linkelt videón. Elég nagy szögben, felülről csapnak le, sosem repülnek párhuzamosan a földdel. Nem mellesleg, ha rakéta lett volna, azt csak egy repülőről indíthatták volna, azt viszont akárki kiszúrhatta volna (aki látott már rakétát repülni, az tudja, hogy elég nagy füstcsíkot húz maga után, amit lehetetlenség összetéveszteni egy repülővel).

Tehát, rakéta nem lehetett, mert egyrészt, ilyen szögben nem repül semmilyen rakéta, max a vállról indítható, de azzal meg nem tett volna senki kárt a Pentagon falaiban (remélem az elfogadott tény, hogy a Pentagon épülete nem téglából épült :) ). Másrészt, a robbanás egyáltalán nem hasonlít egy rakéta becsapódásakor látható robbanásba (filmekben van tűgolyó, a Pentagon felvételen is van, de ha a valóságban a rakéta egy épületbe csapódik be, nincs tűzgolyó, vagy elhanyagolható). Harmadszor, sehol sincs a rakéták által maguk után húzott tökegyenes füstcsík. Ha az egy rakéta lett volna, a robbanás után a Pentagon nem így nézett volna ki:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...on_9.11_-_2.jpg

És akkor most akadjunk meg az említett tűzgolyónál. Ha a rakéta nem, akkor minek a becsapódása után van ilyen tűzgolyó? Mondjuk egy elemeire hulló repülőgépből kifröccsenő kerozinnak? Pontosan. És ha már itt tartunk, azt mondod, túl kicsi? Mihez képest? Rakétának meg mondjuk túl nagy, de egy több, mint 800 km/h-val száguldó, alig hat méteren repülő gép méretarányát megállapítani egy ritka rossz minőségű, mocskos és homorú (tehát már eleve torzítottak az arányok) lencsével készült videoról, hát fogadják őszinte gratulációmat azok, akiknek sikerült. Amúgy, azt állítod, hogy lehetetlen ilyen alacsonyan repülni még egy tapasztalt pilótának is. Nos, ez, ha megkérdezel tíz pilótát, tizenegy azt mondja, hogy baromság. Ezt azért merem kijelenteni, mert pilóták között nőttem föl (szó szerint, azon túl, hogy apám is pilóta volt a születésemig, a házunk Szentkirály bezárásáig teli volt pilótákkal), és azon túl, hogy elég sok sztorit hallottam tőlük, magam is rengeteg dokumentumfilmet és amatőr videót néztem meg már jóval azelőtt, hogy Bin Laden vagy bárki más fejében megfogant ez az őrült terv. Szóval magam is kijelenthetem, hogy azt a mutatvány nem lehetetlen, és bármilyen hozzáértő pilóta igazolhat. Persze normál körülmények között ilyen sebességgel egy pilóta sem menne ilyen alacsonyra kisgéppel sem, nemhogy egy 757-essel, félvén, hogy a földbe fúródik a gép, de ugye ezeknek a pilótáknak ez volt a szándékuk (és nem voltak amatőrök, mindegyik terroristát jól kiképezték, amatőrök nem tudnának 757-eseket vezetni, azok nem azok a fajta hobbigépek... Meg eleve nem léteznek "amatőr pilóták". Vagy profin tudsz repülni, vagy sehogy, ez a két lehetőség van.). Ha nem hiszed el, csak gondolj arra az Airbus A320-asra, ami nem is oly rég a Hudson folyóba landolt. Arra is sokan azt mondták, hogy lehetetlen, de az a 155 ember, aki rajta volt, aligha osztaná ezt a véleményt. De, hogy ne csak beszéljek, íme egy gyönyörű videó a Boeing 757-es bámulatos repülési képességeiről, mely magába foglalja a "leviszi a fejem" magasságot is (és innét már nincs sokkal lejjebb a Pentagon első emelete, ahová az a 757-es becsapódott).

(Megjegyzem, a videón hallani a 757-es igen érdekes hangját is, amiről a szemtanúk beszámoltak. Illetve ha a szemtanúkat megemlítem, néhány elméletgyártó azért nem fogadja el a dolgokat, mert a szemtanúk két hajtóműves gépről beszéltek. Hát dögöljön meg a lovam, ha ezeknek a 757-eseknek nem két hajtóműve van. :D )

Na de, minden billentyűkoptatás mellé (ha már szimulációt is kértél), álljon itt egy videó a becsapódás utolsó pillanatairól készült számítógépes szimulációról és a valóság összevetéséről, mely további bizonyítékokat szolgáltat a mellé, hogy rakéta nem lehetett (a rakéták nem döntenek ki oszlopokat):

 

Ami a szétszóródó roncsokat illeti. Hatalmas különbségek vannak becsapódás és becsapódás között. Máshogy zuhan le egy pilóta, és máshogy egy irányíthatatlan gép. A roncsok szétszóródásának tekintetében nem mindegy a becsapódási szög, sebesség, talaj, stb. Egy orral előre, kis sebességgel földbe csapódó gép kis területen szórja szét a roncsait. Egy nagy sebességű, hassal talajt fogó gép viszont egyrészt pattan egyet, másrészt a leszakadó alkatrészek ugyanúgy nagy sebességgel száguldanak tovább, mint a törzs még egyben lévő részei (ez egyszerű fizika, ugye). A negyedik gép lezuhanási helyszínéről készült képeket elnézve, itt is erről lehetett szó. A gép nem orral előre zúgott be, hanem (valószínűleg a robotpilóta kompenzációjának köszönhetően) hassal ért talajt, és a gépe beszáguldott az erdőbe (látni is ezen a képen, hol fogta meg az erdőt). És ezen a képen látható, hogy a gép orra (a gép darabjainak többi részével együtt) is az erdőből került elő.

Na, remélem semmit nem hagytam ki.

 

Oldie szerintem csak azért írja, hogy fiatalok vagytok, mert innen máshogy látszanak a dolgok mint onnan.Huszonévesen még én is holt másképp gondoltam a dolgokra mint ma.Sőt amikor megtörtént a támadás, akkor még én is úgy gondolkodtam erről mint ti.Még emlékszem akartam menni bosszút állni.

Hát nem tudom, miért írja, de egyrészt, rohadt idegesítő ez az "én vagyok az öreg, te meg a h*lye fiatal p*cs, úgyhogy a véleményed semmit nem ér az enyémmel szemben" hozzáállás (pláne, hogy nincs is olyan tetemes évszám köztünk), másrészt, húsz évesek is élhettek már meg annyit, mint egy negyven éves. Abban meg piszkosul nagy tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy úgy gondolkodtál 2001-ben, mint én, mert még azt sem tudod, most hogy gondolkodom. Ennyire nem ismersz, úgyhogy már csak ezért sem jogos ez az "öregebbek máshogy látják a dolgokat" felállás. Igen, de talán nem biztos, hogy az a jó rálátás, csak azért, mert idősebb. Fityfenét, van egy pár dolog, amiről kiselőadást tarthatnék egy 80 évesnek is, és aztán megkérdezné, hogyan lehetek még épelméjű (nem vagyok, de ez részletkérdés :D ). Szóval ezzel a kor hülyeséggel senki ne dobálózzon, legalábbis ha nem tudja biztosan, miket élt már meg a vele szemben lévő fiatal (végső érvnek meg nagyon szánalmas). Mert tény, a világháborút megjárt öreg többet tapasztalt, mint egy burokban felnőtt huszonéves, akinek mindent az ülepe alá toltak. De egy egyszerű nyugdíjas kovács a nyomába sem érhet mondjuk egy olyan húszévesnek, akinek a szülei meghaltak gyerekkorában, és magának kellett aztán boldogulnia, mert a nagyszülők már öregek voltak egy újabb gyerek felneveléséhez (szélsőséges példa, de az árnyaltabb dolgokat már képzeljétek oda).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, Phobos, Ody köszi :)

 

Nagyon durva, Dzséjtel mikor elkezdtem fórumozni réges régen az AOL-on, még középiskolába nyomta a negyedik osztályt. Most meg már 24 éves, atyaég hogy repül az idő, ilyenkor döbbenek rá... :D:D:D

Hát igen, régen volt az már. Több, mint öt éve. Most már lassan ildomos lenne személyesen is találkoznunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.