Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kapucni ide vagy oda, azért előbb meg kéne nézni, hogyan viselkedik, aztán kitessékelni valakit. Bár szabály az szabály :D

A hír végén ez olvasható

ismertetett esetre reagálva a Tesco szóvivője is kijelentette: a cég azt kéri az áruházaiba betérő Jedi lovagoktól, hogy vásárlás közben ne viseljék kapucnijukat.

Micsoda kikötések... :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mondjuk egy ilyen gyerektől nem sajnálnék egy nyaklevest se, csak, hogy helyreálljon az egészséges hite.......no és persze ne a plágiummal éljen, mert a kapucnis pulovert már a kilencvenes évek derekától viselték a "lazacsávók" :D Szóval üzenem az önmagát jedinek kiadó suhancnak, hogy valami eredeti ötlettel álljon elő. Másrészről ha bemegyek egy fedett helyre a minimum az, hogy leveszem a sapkám, kapucnim, legyen az a hely éppenséggel a trágya "tracskó" bót.

 

Amúgy ennyire be vannak f*sva a "tacskós" őrök??? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészről ha bemegyek egy fedett helyre a minimum az, hogy leveszem a sapkám, kapucnim, legyen az a hely éppenséggel a trágya "tracskó" bót.
Oké az te vagy, de azt se felejtsük el, hogy te vén vagy már... :D

A mai fiatalok (én nem és T. a kivételnek) a sapkájukhoz vannak nőve. Órán is viselik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké az te vagy, de azt se felejtsük el, hogy te vén vagy már... :D

A mai fiatalok (én nem és T. a kivételnek) a sapkájukhoz vannak nőve. Órán is viselik :D

Elég szomorú. Illemhez hozzátartozik pár olyan dolog melyre ma tojnak a fiatalok. Tisztelet a kivételnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval most, hogy dupla akkora lett a sebességem, azt mondjátok, hogy csak szépen, fokozatosan emeljem a letöltési sebességem a bitKapun?

 

Nem tudom Dzséjtnél mi lehetett a probléma, de nálam semmi gond nem volt amikor brutális gyors lett a netem.A 3 fő torrentoldalon reggelve vagyok, és nem tiltottak ki emiatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk baseball satyekban én is voltam már párszor teszkóban, az baj? :D

Mit mond a lelkiismereted? :D

 

Nálunk tudom, anno a suliban tockos járt érte. A rágózásról meg nem is beszélve. Akkor még valahogy volt nevelés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk tudom, anno a suliban tockos járt érte. A rágózásról meg nem is beszélve. Akkor még valahogy volt nevelés.

 

Azóta sokat változott a világ, eltelt fél évszázad mióta te suliba jártál, nagyot fordult minden. Kb már ilyen dolgok mennek :D

Jó jegyekért szexeltek az apukák az iskolaigazgatóval

Erika, az iskolaigazgató asszony úgy gondolta, nem csak úgy javulhat a diákok osztályzata, ha többet tanulnak. Elég, ha beküldik a papájukat hozzá. :D

http://borsonline.hu/news.php?op&hid=23903

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Tesco a huttoké. :D

Így van. :D

 

Egyébként h*lyeség ez a kapucnis szabály, amire a csóka hivatkozik. A filmbeli Jedik is meglehetősen gyakran mutatkoztak nyilvános helyen "kapucni" nélkül. Mellesleg ahogy kinéz, én is nézném inkább potenciálisan problémás esetnek, mint Jedinek.

(Szóval, mint a Magyar Jedi Rend egyik volt vezető tagja, azt javasolnám a kollégának, hogy változtassák meg a szabályaikat, és kevesebb lesz a gondjuk. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a sapka dolog. Ehhez kapcsolódó történet, hogy valamelyik nagy család asztalhoz ült, és az egyik fiúcska nem vette le a sapkáját. Erre ráripakodott a nagynénje, hogy tanuljon már illemet, és vegye le evés közben, mire közölte a srác anyukája, hogy a fiú zsidó, így neki ezt tiltja a vallása.

 

Szóval azért, mert a mi kultúránkban ez a norma, még nem biztos, hogy ez olyan hű de fontos dolog. Máshol máshogy van, és arra felé sem "erkölcsösebbek" az emberek. Én speciel gyűlölöm az ilyen "szabályokat" lett légyen szó arról, hogy van-e rajta sapka, avagy nincs (füst szűrőset, vagy anélkülit? :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Inglorious Basterdsre menet a lakásunktól kb. 30 méterre belebotlottam egy bodzaszedőbe, illetve az jött nekem mert nekifutásból elakarta vinni a fülhallgatómat és a táskámat, de a szerencsétlenjének ez se jött össze. Nem történt semmi, ám mikor hazajöttem hallottam hogy az egyik szomszédomnak elvitte egy kisebbségi a macskáját(vajon ki..), a másiknak a kutyáját próbálta, de rajtakapták és azt ledobta, aztán szaladt is ki a kapun. Hát milyen "ember" az ilyen? Nekem is van otthon kutyám, aki akkor egyedül volt otthon. Ha mégegyszer meglátom ezt a gyereket akkor az biztos hogy nem ússza meg szárazon.

Kezd baromira elegem lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Dzséjtnél mi lehetett a probléma, de nálam semmi gond nem volt amikor brutális gyors lett a netem.A 3 fő torrentoldalon reggelve vagyok, és nem tiltottak ki emiatt.

Lehet volt rajtam sapka, az volt a bajuk... :D

 

Sapkatéma, mai fiatal lévén, aki állandó jelleggel visel baseballsapkát, én úgy működöm, hogy kocsmában, étteremben, lakásban, hivatali helyen stb. belépve leveszem a kulupom, de áruházakban, boltokban, ezekhez hasonló helyeken eszembe se jut. Tudom, büdös bunkó vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, biztos az ő hibája, hogy megtámadják :D

Nem az ő hibája. De vannak olyanok akikről lerí, hogy szívatni lehet mert vékony, alacsony, vagy egyszerűen csak úgy néz ki, hogy gyenge. Akkor van cumi, ha az egyén őket szívatja vissza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy hívás a Betyároknak és nevelő célzattal majd tartanak egy kiselőadást a bodzaszedő nemzetség jeles képviselőjének. Köztük már láttam pár anti-csirkemellű egyént, szóval érvényt tudnak szerezni maguknak. :D

 

Egyébként Odynak igaza van valahol. Kiállás kérdése is. Ha látják rajtad, hogy támadható, szívatható vagy, akkor nem tökölnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.