Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Obi. Biztos rád van írva, hogy ezt a kiccsávót meg lehet szívatni.

Még is az húzta a rövidebbet.

Nem vagyok éppen egy égimeszelő, kb. 176 cm - de nem is tartom magam gyengének. Az meg teljesen mindegy hogy ki hogy néz ki ha túlerőben vannak, én most találkoztam az első olyannal aki egyedül volt.

Ezek pofátlanok, és nem gondolkoznak. Aki bemer menni több olyan lakásba is fényes nappal hogy akárkit találhat bent, az nem fog senkitől se megijedni. Osztálykiránduláson volt hogy egy cigány pattogott mind a 25 gyereknek, érdekelte azt a fenét hogy mi lesz a dolog kimenetele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Slota kabaré folytatódik...

Slota magyar katonai támadástól tart :D

http://index.hu/kulfold/2009/09/18/slota_m...amadastol_tart/

Honvédségünkből csak a néptánc együttes és a lovas díszőrség mintkét ütőképes alakulat maradt. :nana: Tehát huszárosan kéne visszavenni a felvidéket?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már, gyerekek, bevetjük mindhárom tankunkat, a két helikopterünket és az egy szem Gripent, amihez véletlen van pilóta, kiszolgálószemélyzet és fegyverzet is, aztán indulhat mindez a tíz fős gyalogság és az öt tarack támogatásával. Reszkess Slota!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy ez majdnem így is van. Idén pl negyven tisztet avattak. :nana:

Szóval szerintem ha valamit meg akarunk hagyni a hazai harci járműparkból akkor azt gyorsan be kell dugni múzeumba. Talán ott nem kapják szét őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy a régi viccben is van (kicsit "aktualizáltam"):

A Parlament ülésezik, téma az iraki helyzet. Támogatni kéne az ottaniakat, ha már NATO tagok vagyunk. Feláll az egyik honatya a nyerő ötlettel:

- Szerintem adjunk nekik egy tankot.

Oriási taps, éljenzés. Feláll egy másik is:

- Tudják mit? Ne fogjuk vissza magunkat, küldjünk ki kettőt!

Mekkora ötlet, üvöltés. Feláll egy harmadik is:

- B*ssza meg, akkor adjuk már oda mindhármat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még is az húzta a rövidebbet.

Nem vagyok éppen egy égimeszelő, kb. 176 cm - de nem is tartom magam gyengének. Az meg teljesen mindegy hogy ki hogy néz ki ha túlerőben vannak, én most találkoztam az első olyannal aki egyedül volt.

Ezek pofátlanok, és nem gondolkoznak. Aki bemer menni több olyan lakásba is fényes nappal hogy akárkit találhat bent, az nem fog senkitől se megijedni. Osztálykiránduláson volt hogy egy cigány pattogott mind a 25 gyereknek, érdekelte azt a fenét hogy mi lesz a dolog kimenetele.

Csak azért írtam, mer téged mindig megtámadnak. Valami oka kell, hogy legyen. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért írtam, mer téged mindig megtámadnak. Valami oka kell, hogy legyen. :nana:

Mocskos utcái vannak ennek a városnak, azért. Naponta minimum 5x elmegyek itthonról(suli, kutyasétáltatás, egyebek), sajnos statisztikailag is muszáj valaminek lenni néha. És én még szerencsésnek mondhatom magam, mert eddig nem történt semmi komoly (se sérülés, se lopás). És sajnos nem csak rólam van szó, nincs olyan osztálytársam akinek ne lett volna minimum 1 inzultusa.

 

Bármennyire is kedvelem a 13. kerületet, csak úgy rajzanak erre a rossz alakok. Pedig nem is a putrinegyedben lakok (na azért a két kocsma az utcában vonzza ezeket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már mondta évekkel ezelőtt egy haverom, hogy egyedül ne mászkáljak már késő este, éjszaka a Nyugati aluljárójában. De ha egyszer menni kell, akkor kell. Azért nem lehet azt se megcsinálni, hogy az ember csak ilyen okból ne mozduljon semerre, de legalább is korán húzzon el. Szerencsére ritkán van rá szükség, hogy valóban késői időpontban mászkáljak ott. Igazából sokszor csodálkozom azon, hogy mennyire kell vigyázni errefelé, mert valóban nem egy putrirészről van szó, ahogy Obi1 találóan írta.

Szegény Phobos, a saját városa "közbiztonsága" miatt sose tud sokáig maradni talikon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Phobos, a saját városa "közbiztonsága" miatt sose tud sokáig maradni talikon.
Igen :nana: De múlt héten a Gárda avatás napján behúzták fülüket és más egyebüket, furcsa módon egy sem volt az utcán. Csak reggel a boltba mentek vagy 3-an és hát ott voltak páran a leendő tagok közül is. Nem csináltak semmit velük, csak nézték őket, de meg se mertek a bodzaszedők mukkanni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok panaszkodni, de én a Moszkva téren és Kelenföldön (mondjuk az aluljáróba már itt sem mennék le este) is nyugodtan sétafikáltam már párszor éjnek évadján, mindenféle atrocitás nélkül (virtuálisan lekopogom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atrocitás még engem sem ért, csak eltanácsoltak attól, hogy olyan helyeken járjak, ahol érhet. És az érhet nem egyenlő az érrel ugyebár :nana: Csak feltételes. Szerintem Obi1 is azért jár így többször, mert ő ott él, és nem csak "városlátogató". Nagy számok törvénye alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az érhet nem egyenlő az érrel ugyebár :nana:

És ezt kinek ecseteled? :D

 

Érni bárhol érhet, engem már Veszprém sétáló utcáján is ért, pedig az minden, csak nem veszélyes környék, ráadásul teli van kamerákkal, és alig 500 méterre van a rendőrség. Lehet éppen akkor szemelnek ki, amikor kerülöd a kerülendő környéket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Obi1 is azért jár így többször, mert ő ott él, és nem csak "városlátogató". Nagy számok törvénye alapján.

Úgy ahogy mondod. Nem lehet összehasonlítani az én esetemet azzal, aki csak hébe-hóba látogat el Bp-re.

Eddig amikor volt valami, sose a zűrösebb negyedekben történt. Rengetegszer jöttem haza a Keletitől gyalog este 11-kor, át a belső kisutcákon (ahol azért durva alakok vannak), de mindig megúsztam. Ellenben volt hogy a Dózsa György úton tapadtak rám a kedves kollégák, fényes nappal emberek között. Osztálytársamra az Árpád-hídon mentek rá.

 

És ez ellen elképzelni se tudom hogy mit lehetne tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezt kinek ecseteled? :nana:

Jah, senkinek, csak azért írtam, hogy miért nem foglalkozom az ilyen intelmekkel :)

 

És ez ellen elképzelni se tudom hogy mit lehetne tenni.

Sajnos semmit sem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ellenben büszkén ecsetelte, hogy ő éjszaka nyugodtan sétálgat az utcákon Pesten... hol, kérdezem akkor, a Rózsadombon?!

Én kisgyerekkorom óta élek Budapesten, és még sosem támadtak meg, sem nappal, sem éjszaka, pedig diákéveim alatt sokszor mentem haza éjszakai járattal, rendszeresen késő este jártam haza az énekkari próbákról, és nem a Rózsadombon laktunk, hanem az Árpád-híd pesti oldalán, úgy hogy a metrótól még jó 10 perc gyalogút volt a házunkig. Az sem Angyalföld legnívósabb része volt.

Persze, lehet, hogy csak végig nagy szerencsém volt. :( Mert azért egy nagyváros tényleg vészes hely a békés kisvárosokhoz képest.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a "békés kisváros" dolgot szerintem ne kiabáljuk el, főleg ismerve a Borsodi településeken történteket. Ott egy kertre jut öt-hat cigány.

Ja, mai hír. Cigányok kérték a Gárda segítségét cigányok ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt ne felejtsd el azért Pildi hogy csak az elmúlt 6-8 évben fajult el ennyire a helyzet, hol volt ekkora terror a kilencvenes években (hát még előtte). Legalább is régebben emlékszem még hetekig emlegették ha történt itt valami a környéken, most meg az a hír ha nincs semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Többek közt ezért nem akartam Pestre egyetemre járni.

Jó, hogy Pécs egyetem és belvárosa elég nyugis környék.

Miskolci ismerősöm mesélte, hogy a számozott utcákban tank hadosztállyal nem merne végig menni. Egyébként jó téma, ma esküvő van a szomszédba reggel hattól hallgattam Bódi Gusztit és a rokonság üvöltözését, bazseválását. Azt sajnáltam, hogy a laptopomon lévő egy-két érdekes keresztes induló lent maradt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a "békés kisváros" dolgot szerintem ne kiabáljuk el, főleg ismerve a Borsodi településeken történteket. Ott egy kertre jut öt-hat cigány.

Maradjunk annyiban, hogy ez az egész nagyon helyfüggő, mégcsak azt sem lehet mondani, hogy Borsodban meg nagy a gáz, mivel a nagymamám történetesen épp ott lakik, és az ő falujukban csupa rendes kisebbségi él. Voltak zűrös családok, de őket már a saját fajtájuk is kiközösítette, így szép lassan eltűnedeztek onnan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt ne felejtsd el azért Pildi hogy csak az elmúlt 6-8 évben fajult el ennyire a helyzet, hol volt ekkora terror a kilencvenes években (hát még előtte). Legalább is régebben emlékszem még hetekig emlegették ha történt itt valami a környéken, most meg az a hír ha nincs semmi.

Igazad van, azért mostanában már nem járok késő esténként egyedül az utcán. De azért itt a nappalokról is szó volt, és mivel nem autóval járok dolgozni, és a buszmegállótól 10 percet most is gyalogolni kell, és van egy lerobbant munkászálló a közelben, amihez elég rossz arcú emberek szoktak leszállni, adódhatna ez meg az, de hál'istennek még sosem adódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orkival értek egyet: nekem is nagy szerepet játszott ez a döntésemben, hogy végül nem Pestre, hanem Debrecenbe mentem. Egy percig se bánom, pedig így nem a Corvinuson (=az ország legjobb Közgáz egyetemén), hanem "csak" a második helyezett DE-n tanulok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom a hozzászólásom törölve lett.Csak tudnám mi volt vele a gáz.Ezek szerint akkor a cigányokról sem lehet írni.

Elég rasszista kicsengése volt. Senkit nem zárunk gettóba, főleg nem egyetemesen az összeset. A cigányokról alább szép diskurzus alakult ki, szóval lehet róluk beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.