Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az idén valahogy még kevésbé vágyom a havat, mint máskor. Három buszmegállót osztottak rám a hóügyeletben, és semmi kedvem hajnalonként azokat hóeltakarítani. :angry:
Gyoka! Nálatok van ilyen ügyelet? Remélem adnak védőitalt. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó van na. :angry: Én reggel megyek valószínűleg a 8:40 -essel. De lehet, hogy gyorssal, mert ugye most nem mással megyek. :P
Miért mész olyan korán? 10-kor nyit az Aréna, csicsikáljál még, Pana TV nem megy el :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szép, Dzséjt. :angry:

 

Én meg olyan helyre tévedtem éjszaka hogy na.. ezt nem fogom egyhamar elfelejteni. Elég legyen annyi hogy az egyik haveromat kikötötte és elfenekelte egy úgy 15 éves csaj. Velem is próbálkozott, de annyit azért nem ittam, pedig milyen ajánlatokat tett. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szép, Dzséjt. :angry:

 

Én meg olyan helyre tévedtem éjszaka hogy na.. ezt nem fogom egyhamar elfelejteni. Elég legyen annyi hogy az egyik haveromat kikötötte és elfenekelte egy úgy 15 éves csaj. Velem is próbálkozott, de annyit azért nem ittam, pedig milyen ajánlatokat tett. :lol:

Ááááááááá Obi!!! Az ilyeneket ki kell használni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó van na. :P Én reggel megyek valószínűleg a 8:40 -essel. De lehet, hogy gyorssal, mert ugye most nem mással megyek. :P

:P Majd előtte szólj, hogy mikor érsz fel az Arénába, ott talizhatnánk :) Nekem mindegy, mert Budáról jövök :)

 

Ma jelent meg az Új Galaxis 15. száma, bennem a novellámmal. Tök jó érzés tudni, hogy végre van már egy nyomtatott alkotásom (és milyen jó lesz, mikor készhez kapom). :yes: Remélem az első nem lesz egyben az utolsó is :yes:

Nagy gratula még egyszer hozzá :clap: Majd utána nézek, hol lehet egyáltalán beszerezni :) Nekem is kéne egy példány :D

 

Velem is próbálkozott, de annyit azért nem ittam, pedig milyen ajánlatokat tett. :D

Micsoda veszteség :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ezt nem kéne fiúk, ez a kikötözés! Oldi, szólhatnál nekik! Ha ezt Ortis meglátja! Jájj! :yes: :yes: :clap:
Gondoltam rá, hogy mi lesz ha ezt Ortis meglátja. :) Jönne a fétistől kezdve a dominanciáig mindennel ami a témába vág :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jelent meg az Új Galaxis 15. száma, bennem a novellámmal. Tök jó érzés tudni, hogy végre van már egy nyomtatott alkotásom (és milyen jó lesz, mikor készhez kapom). :clap: Remélem az első nem lesz egyben az utolsó is :yes:
Ez nagyszerű! :) Ha látom újságosnál, megveszem. :)

 

Hát fiúk, ezt olvasva valahogy azt érzem én eddig valamiből kimaradtam :yes:
Ne hidd. A szado-mazo már csak akkor kell, ha minden más hatástalan vagy már nem elég a "mennyországhoz". :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyszerű! :yes: Ha látom újságosnál, megveszem. :clap:

 

Ne hidd. A szado-mazo már csak akkor kell, ha minden más hatástalan vagy már nem elég a "mennyországhoz". :yes:

 

Szado-mazo? Ki beszélt itt arról :) Megkötni a másik kezét viszont izgalmas. Sosem bántanék egy nőt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hidd. A szado-mazo már csak akkor kell, ha minden más hatástalan vagy már nem elég a "mennyországhoz". :yes:
Szerintem meg hajlam kérdése az egész. Bár valóban egyesek ezzel dobják fel a szexuális életüket, engem valahogy nem tud lázba hozni. Főleg ha egy 15 éves lány ki akarna kötözni, hát szétröhögném az agyam. :clap:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szado-mazo? Ki beszélt itt arról :) Megkötni a másik kezét viszont izgalmas. Sosem bántanék egy nőt. :)

Jaja, teljesen más dolog a kettő, illetve vannak fokozatai. :) De erről majd Ortis kollega tart egy olyan nyolc órás beszámolót, folyamatábrákkal ésatöbbi :yes: :yes: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, Tenel Ka, Phobos, Oldi, Obi, Kolmilan, Karrde, köszi :yes:

 

Nagy gratula még egyszer hozzá :yes: Majd utána nézek, hol lehet egyáltalán beszerezni :clap:

Elvben az Alexandrákban, Librikben kapható. Egyszer már én is láttam egyet itt Veszprémben is... Mondjuk nem hiszem, hogy túl nagy számba nyomnák ki, bár ki tudja.

 

Obi, hová nem sodor téged a sors, te szegény :) Na jó, a szado mazot spec. én is visszautasítanám. Máshogy is lehet játszani egy bőrrucis jánykával :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szado-mazo? Ki beszélt itt arról :) Megkötni a másik kezét viszont izgalmas. Sosem bántanék egy nőt. :)
Ezt nem is hittem rólad. :)

 

Jaja, teljesen más dolog a kettő, illetve vannak fokozatai. :D De erről majd Ortis kollega tart egy olyan nyolc órás beszámolót, folyamatábrákkal ésatöbbi :yes: :yes: :clap:
Félórában akár érdekes is lehet, szóval felőlem tarthat. :P :P

 

Elvben az Alexandrákban, Librikben kapható. Egyszer már én is láttam egyet itt Veszprémben is... Mondjuk nem hiszem, hogy túl nagy számba nyomnák ki, bár ki tudja.
Könyvesboltba is szoktam járni, így van remény, hogy látok majd. :D Ha gyorsan elkapkodjuk, még jól jöhet Neked is. Hátha meglátja a szerkesztőség az összefüggést. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Dzséjt.

 

Kolmilan: No problem.Két éve Bécsben Metallica-koncert után mi is vártuk a reggel hatos vonatot.Beültünk egy Mcdonalds-ba ami 3-ig nyitva volt majd a pályaudvarra mentünk, de mivel ott rend van nem engedtek be.Emlékszem majd megfagytunk, pedig július volt.

 

Hát igen a 15 éves nekünk még gyerek.Bár a melóhelyem közelében van egy középiskola, és olyan csajok szállnak fel, hogy a mennyországban érzi magát az ember.Néha azon gondolkodom, hogy nem-e vagyok pedofil. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.