Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szép az élet hazajlik! :P

 

Hétfőn kezdtük a bölcsit, Nolcsi rettentően élvezte. Tegnap délután már valami furi volt vele, délután alvás után felébredt, de bágyadt volt. Este megjött apja, felélénkült, pancsi után nem, látszott semmi. Aztán tente. Mellettem alukál pár hete, így mikor tizenegykor felébredtem, odanyúltam. Hát hótt lázas volt szegénykém. Hőmérő elő, 38'7. Remek. Lázcsillapító elő, lenyeli, majd 3 másodperccel később visszaadja a vacsival együtt. Hurrá! :P :P :P

Úgyhogy ma doki :P

A jó hír, h reggelre ment le valamit a láz, szerencsére...

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek, igazából készültem rá, ilyenkor ez természetes, nem az utolsó lesz ez ezekben a hetekben. (ezt a sanda gyanúmat a doktorbácsi is megerősítette)

Most amúgy ez egy sima vírusos torokgyuszi, magas lázzal jár, meg ugye a torokfájás miatt nem akar nagyon nyelni. Lázcsillapítás, torokfertőtlenítés, és sok folyadék. Hétfőn meg bölcsi! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most amúgy ez egy sima vírusos torokgyuszi, magas lázzal jár, meg ugye a torokfájás miatt nem akar nagyon nyelni. Lázcsillapítás, torokfertőtlenítés, és sok folyadék. Hétfőn meg bölcsi! :P

Torokra a hársméz, ami még nagyon jó :P Meg is nyugtatja picit a torkot (meg erre a nyavalyára amúgy is a hárs ajánlott, akár hársfateába keverni, hogy erősítse a hatást, inni meg úgyis kell eleget), ami után jobb nyelni is, legalább is család ezt mondta :P Utóbbi időkben nem volt torokbajom, szóval nem próbáltam ki saját magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torokra a hársméz Utóbbi időkben nem volt torokbajom, szóval nem próbáltam ki saját magam.

 

Ne is legyen!

Ennél már csak egy ami jobb, de ritkán lehet, illetve nem mindenhol lehet hottájutni: A lépesméz. Rágod, mint egy rágót, és a végén a viaszt kiköpöd! Fincsi cucc ám!

Hársmézet kiprószálom gyereknél!

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik gyerekkori barátom nem kapta el az oviba a bárányhímlőt és tavaly emiatt övsömört kapott :laugh:

Elég sok időt a korházba kellett töltenie, így jobb ha még kiskorába kapja el a kötelező korokat.

Az más kérdés, hogy ezt a szülőket hogyan érinti... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik gyerekkori barátom nem kapta el az oviba a bárányhímlőt és tavaly emiatt övsömört kapott :laugh:

Elég sok időt a korházba kellett töltenie, így jobb ha még kiskorába kapja el a kötelező korokat.

Az más kérdés, hogy ezt a szülőket hogyan érinti... :D

 

Na ez szívás, akkor nekem nagyon kell vigyáznom, mivel eddig én se kaptam el... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik gyerekkori barátom nem kapta el az oviba a bárányhímlőt és tavaly emiatt övsömört kapott :laugh:

Elég sok időt a korházba kellett töltenie, így jobb ha még kiskorába kapja el a kötelező korokat.

Az más kérdés, hogy ezt a szülőket hogyan érinti... :D

 

Engem nagyon, mert én sem voltam bárányhimlős. Úgyhogy lehet egyszer majd egyszerre leszek a gyerekkel. Övsömört talán nem szeretnék - igaz, himlőt se!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom ha gyerekkorban nem esik át az ember a himlőn, akkor később, mint a példa is mutatja, komolyabb baja lehet. Sajnos nem tudok sokat róla, de hát csak erre jár Krande talán ő többet tud...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom ha gyerekkorban nem esik át az ember a himlőn, akkor később, mint a példa is mutatja, komolyabb baja lehet. Sajnos nem tudok sokat róla, de hát csak erre jár Krande talán ő többet tud...

Főnökasszonyom is akkor kapta el, mikor a fia két éves volt. Igazából annyiból volt komolyabb, h neki 3 hétig tartott, mindenütt pöttyös volt, és nagyon felment a láza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma háromkor volt itt utoljára. :laugh: Jut eszembe, mi van Lokatellivel?
Utána már láttam, helyesebb lett volna azt írni, hogy régen írt már. :D Lokatelliről sajnos nem tudok semmit. Talán Pildi jobban tudja mi van vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát vajon merre kóborol? :D Rég nem volt.

 

Vagyok minden nap, csak annyit írtok, hogy nem tudom követni. :laugh: A filmek topikot és az egyéb fontost pl. néha esélytelen.

 

Amúgy nem tanulok túl sokat, a vizsgáimból már csak 1 van hátra, csak nehéz nethez jutnom, és ha sikerül, akkor is azzal megy az idő, hogy visszaolvasok.

 

Mellesleg reagáltam múltkor a Jokeres felvetésedre is, de aztán annyiban hagytad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellesleg reagáltam múltkor a Jokeres felvetésedre is, de aztán annyiban hagytad :P
Mintha rémlene valami. :laugh: Azt írtad, hogy valószínűleg Ledger az csak cameoban? Arra azért nem írtam semmit, mert egyetértek vele. :D Egyébként mostanában én is kihagyok dolgokat, mert rengeteg az infó a fórumon. De ez jóóóó. :P Azért a biztonság kedvéért visszakeresem mit írtál. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elegem van! ű

1. Péntekre visszahívottt a tanár, pedig már azt hittem, hogy ma a saját ágyamban alszok. Nem baj, újult erővel vetettem magam bele a tanulásba és a könyvtárnyi könyvbe.

2. Ma délutáni szundimból, arra kellett ébrednem, hogy próbálnak a punkok alattunk, és drága szobatársam az orrom elé tart néhány barna mütyürt, hogy szerintem ez csótány kaki-e.

3. Betiltanám a francia drazsét, mely szélsőséges édesség, megrontja az embert. :laugh:

 

íme:

IM006994.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha rémlene valami. :D Azt írtad, hogy valószínűleg Ledger az csak cameoban? Arra azért nem írtam semmit, mert egyetértek vele. :laugh: Egyébként mostanában én is kihagyok dolgokat, mert rengeteg az infó a fórumon. De ez jóóóó. :D Azért a biztonság kedvéért visszakeresem mit írtál. :P

 

Nem ezt írtam, úgyhogy elküldtem Privátban újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.