Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez is nevelés/szoktatás kérdése. Az édes ízeket szeretjük, de nem feltétlenül kell érte megvesznünk ;) A cukros italoktól még olyan jó dundik is lesznek, hogy szépen fejezzem ki magam. Már itt el vannak rontva egy életre :)

 

Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de a cukros levek szerintem nem is oltják eléggé a szomjat. Olyan utóízük marad, amit aztán csak friss csapvízzel lehet kiöblíteni..... jó nekem, itt a pécsi finom kemény víz ;)

 

BOLDOG SZÜLINAPOT TENEL!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot Tenel Ka! ;)

 

Más: Ajánlom elkerülni a suli időben közlekedő busz járatokat a már 1,5 éve az agyamra menő pláza"lányok" miatt. Egyszerűen undorítóak ezek az emberi(?) fajhoz tartozó egyedek. Kezdjük azzal, hogy olyan világos szőke a hajuk a sok hidrogéneztetéstől, hogy még éjszaka is világítanak. A bőrük színe pedig leginkább egy csokira emlékeztet a heti min. 1-1,5 óra szoláriumtól. Már ez a 2 attributumuk egyszerűen hányingert kelltő.

Térjünk rá a viselkedésükre, mozgásukra. A kinézetükből eredően nagy feltűnést keltenek. Mikor áll a sor a bus ajtónál, pofátlanul az ember elé tolakodik az egész csorda, mondván, hogy ők "hölgyek" és a hölgyeket előre illik engedni. Felszállnak és tudni kell, hogy a kínai buszok (ez meg a másik. Magyarország buszgyártó nemzet volt tudtommal régen, mi a b*dös fr*ancért kell Kínából hozni olyan buszokat amiknek 12 csavar helyett 4 tartja a kereküket és kész borzalom rajta emiatt "zötykölődni") 2. széksora egy 4-es pakk, tehát 2x2 szék visszafelé van fordítva. Oda beül a csorda 4-4 embere, a többi csordatag pedig vagy beáll közéjük, vagy amire most akarok kilyukadni, a folyosóra állnak be úgy, hogy még egy atombomba sem tudja őket szétválasztani.

Namost az, hogy ők szálltak fel hamarabb, meg hogy nem lehet kirobbantani őket azt jelenti, hogy az utánuk lévő embergyülekezet nem tud a busz hátsóbb részébe menni, csak ha büdös vagy bozótvágó kést visz magával. A "hölgyek" elkerülhetetlen társa a kis táskájuk, ami nem nagyobb, mint a tenyerem és úgy "fogják", hogy a hónaljuk és a karuk valamint a könyöküknél 45-45 fokban tartják oldalra a kezüket és a könyökükön van a táska.

Ha valaki esetleg átmegy rajtuk naná, hogy fel vannak háborodva, mert betolakodunk már az intim szférájukba. Ha meg jó fej a buszsofőr, akkor hátrább küldi őket, viszont így is megtartják az új helyükön mozdulatlan helyzetüket. Tehát ha valaki le szeretne szállni úgy, hogy kijön az ülésből, akkor nem húzódna arrébb, pedig nincs tömegnyomor a buszon, sőt volt olyan is, hogy csak ő állt egyedül, de akkor sem mozdulna és ha véletlenül megérintem megint jön a pofahúzás meg a beszólás.

A kutyásokról nem is beszélve, aki miatt most írom ezeket a sorokat. Utazgatok az ajtó előtti ülésbe, mellettem egy ilyen képződmény, aki a kezébe tartja a kb. 8 centis kis köcsög kutyáját. Utazás közben zenét hallgatok, így nem figyelek a környezetemre. Ja, tényleg jut eszembe, ezek a "teremtvények" nemcsak a kinézetükkel, de a hangjukkal is őrületbe kergetik az embereket. Direkte sípitó hangon csacsognak, de ezt teszik úgy, hogy az egész busz megtudja, hogy éppen milyen a szexuális életük, olyan hangerővel. Na szóval, ez engem nem nagyon érdekel, ezért zenét hallgatok, úgy legalább nem hallom őket annyira.

Mint mondtam, nem figyelek a környezetemre, ezért azt sem vettem észre, hogy a "kis cukian aranyos, de annyira, hogy úgy megenném" kutyuska egy jó nagy darab k*kit nyom az ölembe. Mindezt 2 perc utazás után, miközben 42 perces az út hazafelé. A nagyját le tudtam szedni a kabátomról, de a bűz ott maradt. Persze meg sem nyikkana a gazda, hogy bocsi vagy ilyemi. Megnéz, majd visszafordul és ecseteli tovább, hogy a biosz tanára mekkorra egy rohadék. Gondoltam te is az vagy...

Meg azt is gondoltam, hogy ezért jól meg fogom szívatni. Szerencsére jött a haver, gyorsan elmondtam neki a szitut erre a király srác (jövök neki egy whiskey-vel miatta :) ) megfogja a kutyát, kirántja a csajképződmény kezéből, elengedi és a nyitott ajtón keresztül (focista amúgy a srác) úgy megrugja, hogy egy szabályos ívet írt le a kutya. :)

 

Mentségemre legyen szólva nem vagyok állatkínzó, de ezen akkorát röhögtem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két jótanács. Plázacicákat is hasonló mód tessék eltávolítani a buszról, továbbá mi az, hogy te se figyelsz a környezetedre? Ez esetben nem értem a felháborodásodat. Igaz, most itt te voltál a szenvedő alany, de teszem hozzá, ha füledben dübörög a zene, akkor hogy veszed észre, ha valaki segítséget szeretne kérni, olyan aki kívül esik a látóteredből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot Tenel Ka! :D

 

 

Meg azt is gondoltam, hogy ezért jól meg fogom szívatni. Szerencsére jött a haver, gyorsan elmondtam neki a szitut erre a király srác (jövök neki egy whiskey-vel miatta :D ) megfogja a kutyát, kirántja a csajképződmény kezéből, elengedi és a nyitott ajtón keresztül (focista amúgy a srác) úgy megrugja, hogy egy szabályos ívet írt le a kutya. :D

 

Mentségemre legyen szólva nem vagyok állatkínzó, de ezen akkorát röhögtem :)

 

Köszönöm.

 

Kutyus: :)

 

A haverodnak a csajt kellett volna így lerugnia, az a szerencsétlen állat nem tehet arról, kihez került.

 

Ortissal pont ma beszéltünk arról, h nagyon szeretnénk Nolcsinak kutyit, de panelba nem. Fáj a szívem, de teljesen egyetértek. Így megbeszéltük, h valszeg tengerimalaca lesz először. Valszeg én leszek a felügyelő, kisfiam meg a segéd, aki megtanulja, hogy is kell egy kisebb élőlényről gondoskodni.

Anyósomnak van kutyusa és cicusa is, Nolcsi szereti őket, és hál istennek soha eszibe sem jut hogy húzza a fülüket vagy farkukat. Kicsit fél is tőlük, vagy inkább óvatos. Megtanulta, h kell közeledni feléjük, mit szabad, és mit nem.

 

Plázáscsajokat amúgy én is messze kerülöm. Azon jár az agyam, ezeknek milyen nevelésük lehet, milyen családjuk. Boltban állandó gond volt velük, mert a tárcájukból nem tudták kiszedni a pénzt a kilométer hosszú körmeik miatt. Hogy hogy törlik ki hátul? ;):);)

 

És te is figyelj jobban kicsit. Ha valaki zenét halgat, az lehet nem hallja, ha mellette valaki szeretne valamit, arrébb menni, vagy ilyesmi. (sajnos a plázacicákon kívül engem csak a zenét hallgatók tudnak jobban irritálni. Gyakran mintha észre se vennék, h mások is utaznak, se látnak, se hallanak.

 

Bízom benne, te jobban figyelsz azért! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kutya is megért egy misét, bár tény, hogy inkább a csajt kellett volna jól megrúgni ;)

De most komolyan, miért hoz fel egy olyan dögöt a buszra, ami nem szobatiszta?

 

Tengerimalac helyett ajánlom a hüllőket,. Kicsi koromban keresztszülőktől kaptam egy kaméleont. Na az nagyon jópofa volt szerettem. Nem hullajtotta a szőrt (szőr alerrgiám miatt ez nagyon fontos) másrészt nem sokat mozog és aranyos meg jó hosszúra nőtt. Az enyém egy ritka lusta példány volt, az akváriumban töltötte a napjait egy centit sem mozdulva. Állatorvos szerint kutya-baja se volt, csak az, hogy lusta volt. Ajánlom én is a kaméleont, egy másik barátom hugának is az van és nagyon kedveli :) Ő is 2 éves volt és most 5 és ő gondozza meg minden.

És te is figyelj jobban kicsit. Ha valaki zenét halgat, az lehet nem hallja, ha mellette valaki szeretne valamit, arrébb menni, vagy ilyesmi.
Mivel kívül szoktam ülni, így az ilyenek nem igazán érintenek engem. Ha meg valaki szeretne tőlem valamit, bökjön meg és kész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kutya is megért egy misét, bár tény, hogy inkább a csajt kellett volna jól megrúgni ;)

De most komolyan, miért hoz fel egy olyan dögöt a buszra, ami nem szobatiszta?

 

Tengerimalac helyett ajánlom a hüllőket,. Kicsi koromban keresztszülőktől kaptam egy kaméleont. Na az nagyon jópofa volt szerettem. Nem hullajtotta a szőrt (szőr alerrgiám miatt ez nagyon fontos) másrészt nem sokat mozog és aranyos meg jó hosszúra nőtt.

 

Ezen is gondolkoztam, főleg, mert nagyon szeretem a hüllőket. Mondjuk a kaméleon kényesebb, de egy gabonasikló pl az is szép, és jópofa. Volt is, de valamiért majd egy éve kimúlt, pedig fiatal volt. Kisfiam már nem emlegeti, de annak idején gyakran leste, és közölte: Pőőődi - Pöszi volt a neve ugyanis)

Teknős bizti nem lesz, de esetleg szóba jöhet még a gekkó is

Szőrallergia szerencsére nincs a családban, így a Quin - tengerimalac - kívül még a patkány, azom is volt, sosem harapott, és nagyon szelíd jószág lett. Végigült velem 5 órát a suliban! :)

 

Egyébként lehet h a kutya szobatiszta volt, csak fene tudja, mióta hurcolta a csaj ide-oda. Lehet le sem tette szegény állatot. ;)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak a kaméleonnak be kellett volna rakni egy viperát ;) Tutti megmozdította volna magát. :)

 

Panelba tényleg nem ajánlok kutyát én se. Fater a minap volt fentebb leolvasni a fűtésszámlálót a lakásokban. Hát ahol kutya vagy macska volt, azt mondta, olyan büdös volt, hogy legszívesebben fordult is volna ki onnan. Pisi meg kakiszag. :S

Tegnap nekem is meggyült a "bajom" egy kutyával. :) Ez nem a régi haver kis yorkshire terrier volt, hanem egy bologenes szerű valami :) A kis nyavajás még a kaját is kinézte a számból. Persze ez is szuka volt, a rájuk jellemző módszerekkel. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de a cukros levek szerintem nem is oltják eléggé a szomjat. Olyan utóízük marad, amit aztán csak friss csapvízzel lehet kiöblíteni..... jó nekem, itt a pécsi finom kemény víz :)

Ez is igaz, a szomjat nem oltja, ha ritkán iszom üdítőt, akkor sem szomjoltásra, hanem az íze kedvéért :)

Nálunk is kemény a víz, ami csak a mosásnak nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEEEEEE!!!!! :) Inkább a hat hónapos bevetésről visszaérkező hapan nehézgárdísták! :P:):):P

 

Elébb a csajok, utána Ody! Tökkéletes! És a végén Blackside is kezedbe nyom egy fogkefét. Tudod, szép nagy a hajója, sok rajta a budi! :P :P :P

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.