Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Grat.

 

Én meg letudtam az érettségit, lett egy 4,4-es átlagom. Ahhoz képest hogy kettes voltam évvégén szinte mindenből, elég jó, az angol és az info nekem sikerült a legjobban az osztályból.

Pedig ki se nyitottam egy könyvet se. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az angol és az info nekem sikerült a legjobban az osztályból.

Gratula, és az angolon nem vagyok meglepődve :clap:

 

HA 5-s, akkor kérhetsz ECDL bizonyítványt. Nem tudom mire jó, én még nem láttam hasznát, de jó ha eggyel több papírod van :)

Ez a bizonyítvány az én korosztályomnak meg az idősebbeknek a jó, akik így legalább tudják igazolni, hogy a gépen a bekapcsoláson kívül is tudnak valamit csinálni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértelek. Én se tudom még mire lehet. De hátha frenkie vagy Dzséjt tudja mire is jó, hisz pk szakmabeliek.

Szerintem szakmailag semmire sem jó, igazából az irodában dolgozó emberkéknek jó, mint ahogy lentebb írtam, legalább látják a főnökök, hogy van valamennyi infós tudásod :clap: Szerintem max. ennyi, semmi több. Én nem tulajdonítok neki túl sok jelentőséget ezen kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek.

Obi1: Gratula az érretségihez. De nem úszod meg ennyivel. Péntek is van éretségiztél is. Ugye iszol mint állat? :)
Hát mondjuk úgy, hozzácsapódott még négy üres üveg a halomhoz. :)
Ez a bizonyítvány az én korosztályomnak meg az idősebbeknek a jó, akik így legalább tudják igazolni, hogy a gépen a bekapcsoláson kívül is tudnak valamit csinálni :clap:
Én is ilyesmit hallottam, szóval ezt kétszer is meggondolom majd. Ötezerből amennyibe kerül már meglehet váltani a fél világot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fiatal vagyok. :clap:
Én meg pláne. :P

 

 

Adok hírt magamról!
Gratula, hogy túl vagy rajta. :) A 3-as nem rossz jegy bizonyos tantárgyaknál, amelyek minden oktatási intézményben és évfolyamon előfordulnak. :)

 

 

Én meg letudtam az érettségit, lett egy 4,4-es átlagom. Ahhoz képest hogy kettes voltam évvégén szinte mindenből, elég jó, az angol és az info nekem sikerült a legjobban az osztályból.

Pedig ki se nyitottam egy könyvet se. :D

Gratula neked is. :P Néha úgy érzem, bár én is lazábban vettem volna ezeket a vizsga dolgokat, könnyebb lett volna az élet. Nem azt mondom, hogy kár volt tanulni, mert végül is mindig meglett az eredménye, csak idegeskedni kár volt a vizsgák miatt, az biztos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nekem címezve kétértelműen fogalmaztál. Plusz ott vannak a svédek is.
Elnézést ha félrevezető lett volna, de már szerintem számtalanszor elmondtam, hogy kire-kikre is vonatkoznak a megállapításaim. Kikre is értendők egészen pontosan. Nem keverem soha az egy nemzetiségbe tartozókat az azok csoportjából kikerült réteggel. :D Ezt a rasszizmust meg manapság azok hozzák fel akiknek van félniük. Más se tudnak hajtogatni ha szembesítik őket a viselt dolgaikkal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést ha félrevezető lett volna, de már szerintem számtalanszor elmondtam, hogy kire-kikre is vonatkoznak a megállapításaim. Kikre is értendők egészen pontosan. Nem keverem soha az egy nemzetiségbe tartozókat az azok csoportjából kikerült réteggel. :D Ezt a rasszizmust meg manapság azok hozzák fel akiknek van félniük. Más se tudnak hajtogatni ha szembesítik őket a viselt dolgaikkal.
Ok, így már érthető. :D Rasszista meg van elég, elhiheted. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, így már érthető. :D Rasszista meg van elég, elhiheted. :D
Lehet, hogy őket is csak félreértik. Persze, tudom, sok h*lye fanatikus van ezernyi oldalon. Meg kell hallgatni egymást, én ebben hiszek.

Juj, ez már nagyon liberális szöveg volt tőlem :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt senki nem rasszista. Vannak bizonyos népcsoportban kiemelkedően irritállóan viselkedő egyének, de ezen egyének viselkedésének megitélése nem egyenlő a fajuk egészének megitélésevel.
Keblemre cimbora, ezt én így éjfél előtt/után már nem tudtam így megfogalmazni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, nyugodtan mondhatsz bármit, viszont a fentiek nem szolgálnak mentségül. :D De elhiszem, hogy a jót és kényelmeset könnyen megszokja az ember, és aztán nehéz lemondani róla, mégha tudod, hogy időnként kéne jobban más időtöltés is... De legalább mostanában bringázol, az pl. igazi kikapcsolódás. :)
Ez így igaz. Remek nyeregre pattanni és Ödönké.....ízé, tekerni egy jót a friss levegőn. :D De ha kutyám lenne megint, biztos több időt töltenék a szabadban, de abban az esetben már kert is lenne és rögtön lenne ezernyi más elfoglaltság is :D A 34 életévemből 29 teperésben telt. Ez a h*lye lakótelepi élet teljesen átformálja az embert. Részben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.