Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Először is senki se kényszerített senkit se, aki vetkőzik az viselje a következményeit. Másodszor meg aki ilyenkor a buli közepén elkezdene hegyibeszédet tartani arról hogy mennyire szégyenletes hogy vetkőzik pár lány, háát izé. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valamilyen tradíció hogy az ártatlan 18 éves lányokat meztelenre vetkőztetik gólyatáborokban? Nem egy ilyen esetről hallok most már..

Anno nálunk csak fürdőruhás iszap birkózás volt, ami szerintem még belefér.

 

És akkor felveszik mobillal , és szépen felkerülnek a netre ahogy a pucér feneküket mutogatják. Szép ez a 21. század mondhatom. :):para:

Te erkölcscsősz, teee. Nem is tudom, ki teszi be azokat a széééép képeket az AVPU-n az "Érett férfiaknak" topikba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Ezt eltaláltad! :);)

Örülök neki :hug:

 

Samuelson bácsi könyvéből pedig már én is tanultam, pedig ez még a rendszerváltás előtt volt. :) Jól és egyszerűen magyarázza a makrogazdasági összefüggéseket, érdemes átnézni. :)

Ha már ketten ajánljátok, biztosan jó, én is utána járok hátha meg tudom szerezni :) Nem tudom, nekünk mi kell majd, de ráadásnak tuti jó lesz olvasgatni :)

 

Most viszont nagyon jól érzem magam, hála az esőnek. Igaz, fáj az orrom, mert kívül-belül sebes, de hát istenem, inkább ez, mint hapcihaoci :)

Örülök, hogy az eső erre is jó, és jobban vagytok itt páran :)

Ajánlottam is tegnap egy allergiás kolléganőnek az itt leírt módszereket a tünetek enyhítésére.

 

Elég vegyes érzések keringenek bennem a gólyatáborról..

 

Csak aztán a szervezők részéről uhh.. leírhatatlan.

 

Csak ilyen Pickwick zöld-tea volt itthon sajnos, de ezzel is javult a dolog.

Mondtam én, hogy a gólyatábor nem nekem való :D

Szervezésről jut eszembe, páran a sulimból írták, hogy nálunk a TO az a "szervezet", akiknek akkor se higgyünk, ha kérdez. Ez piszkosul pocsék ügy azért, mert a diákok minden dolgukat illetően totál egymásra vannak utalva, ami jó is, meg rossz is, mert végső esetben is csak egymáshoz tudnak fordulni.

A Pickwick még mindig jobb, mint a Tescos, meg hasonlók. Ha gondolod, nézz be a Fővám téren az Ázsia boltba (alagsorban található, szombaton is nyitva valameddig), ott van egy rakatféle zöldtea, bár azokhoz kell valamilyen filter, mert nem ezekben a filterezett tasakokban találhatóak a dobozokban (na ezt most jól megmondtam). Van egy teabolt a Westendben is, van ott is többféle zöldtea, de azok sem filteresek, bár ott meg lehet kapni többféle teafiltert.

 

És akkor felveszik mobillal , és szépen felkerülnek a netre ahogy a pucér feneküket mutogatják. Szép ez a 21. század mondhatom. :):para:

Na meg aztán ki tudja, mi lesz belőlük, lehet, hogy vállalatigazgató vagy politikus, aztán egy ilyen eset nem kicsit lenne kihatással a későbbi életükre. De hát manapság sok fiatal nem gondol előre. Tisztelet a kivételnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

bár azokhoz kell valamilyen filter, mert nem ezekben a filterezett tasakokban találhatóak a dobozokban.
Teatojást keressél Obi1, az csak 100 Ft és ugyanolyan jó, mint a többi ehhez használható filter.

Vagy ha Pesten vagy, akkor az Arénában is van teás a Demmers a földszinten.

 

A gólyatáborod szervezőin meglepődtem. Nálunk 2 éve teljesen jól ment a szervezés, a befizetésben benne volt az oda-vissza út is, kaja is és a biztonságiak se baszogattak minket. Bár nálunk nem volt meztelenre vetkőztetés, de jó bulik igen. :para:

 

Tegnap barátom 21. születésnapi bulijára voltam hivatalos, eddigi életem újból gazdagodott egy nagyon jó banzájjal. Volt ott minden: Wii, PS3, társasjáték, karaoke, medence, "mozizás", végtelen pia (bár egyikből sem ittam, inkább teáztam :D ), kaja. Este felé tábortüz körül szalonnasütés és horror történet mesélés.

Volt még táncikálás is, és nem a mostani tuc-tuc zenére, hanem Hungáriára, R-go-ra, KFT-re meg még sok zenekarral, amire valóban jókat lehet egymagadba vagy páros-táncolni. Maga a buli 3-ig tartott, aztán bealudtunk.

Reggel 8-kor felkelünk, hát mit látunk, van már reggeli, az aranyos kis lánykák meg akik korábban ébredtek, csináltak a bandának szendvicseket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis beharangozó, hogy a Deveraux 2. fejezete nemsokára készen lesz, szóval lehet lelkiekben készülni, persze ez csak azoknak szól akit érdekel. :para:
Hajrá-hajrá! :)

Hurrá-hurrá!

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ketten ajánljátok, biztosan jó, én is utána járok hátha meg tudom szerezni :D Nem tudom, nekünk mi kell majd, de ráadásnak tuti jó lesz olvasgatni ;)
Ha tanultok majd makrogazdaságtant (ami igen valószínű), akkor van rá esély. :) Bár a lehetséges tananyag gazdasági témában annyira bőséges lehet manapság, hogy oktatón és intézményen múlik, mi kerül bele a tantervbe.

 

 

Tegnap barátom 21. születésnapi bulijára voltam hivatalos, eddigi életem újból gazdagodott egy nagyon jó banzájjal. Volt ott minden: Wii, PS3, társasjáték, karaoke, medence, "mozizás", végtelen pia (bár egyikből sem ittam, inkább teáztam :hug: ), kaja. Este felé tábortüz körül szalonnasütés és horror történet mesélés.

Volt még táncikálás is, és nem a mostani tuc-tuc zenére, hanem Hungáriára, R-go-ra, KFT-re meg még sok zenekarral, amire valóban jókat lehet egymagadba vagy páros-táncolni. Maga a buli 3-ig tartott, aztán bealudtunk.

Reggel 8-kor felkelünk, hát mit látunk, van már reggeli, az aranyos kis lánykák meg akik korábban ébredtek, csináltak a bandának szendvicseket. :para:

Ez nagyon jó buli lehetett. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis beharangozó, hogy a Deveraux 2. fejezete nemsokára készen lesz, szóval lehet lelkiekben készülni, persze ez csak azoknak szól akit érdekel. :para:

Naná, hogy érdekel, az előzőt is olvastam :)

 

Ha tanultok majd makrogazdaságtant (ami igen valószínű), akkor van rá esély. :D

Makroökonómia lesz fél évig, azt tudom. Hogy ennél több lesz-e, annak majd utánajárok, bár barátnőm mondta, hogy a sulinak saját jegyzetei vannak. De attól még plusznak tuti nem fog ártani :hug:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, itt is eleredt végül és meg is lett a hatása. Hat óra óta egyszer sem tüsszentettem.

Most viszont nagyon jól érzem magam, hála az esőnek.

Örülök, hogy jobban vagy. :) A kávézást pedig abba ne hagyd, mert az is nagyon jó az allergiás tünetek enyhítésére. Most jutott eszembe, hogy ezt még nem is írtam, pedig fontos infó. ;)

 

A tábor fénypontja pedig mindenféleképpen a meztelen gólyalányok voltak, nem egy vetkőzött anyaszült meztelenre. :)

 

Pildinek neked meg kösz a tippet a zöld-teáért, segített. Iszonyat kijött rajtam végig az allergia, a legrosszabb a hazaúton volt, nyitott ablak mellett utazni a gazok mellett másfél órán keresztül nem volt kifizetődő, olyan piros volt a szemem mire beértünk a Nyugatiba mint valami zombinak. Csak ilyen Pickwick zöld-tea volt itthon sajnos, de ezzel is javult a dolog.

Szívesen, jó, hogy nálad is segít. :para: A zöld tea kapcsán pedig: a Pickwick jó márka, én is azt iszom, ha tömegesen kell, csak arra kell ügyelni, hogy ne csak a doboza legyen zöld (mert pl. a citromos ízesített fekete teájuk is zöld dobozban van). :) Nem nézek senkit hülyének, csak azért merem ezt írni, mert pár éve én is bedőltem valami hasonlónak. :D

 

Gólya tábor témában: az ilyeneken is látszik, hogy 2010-ben vagyunk, nem csak a mobil és internet beépülésén a napi életünkbe. Amikor én voltam gólyatáborban, a fiúk már attól totál beindultak, hogy sortban és trikóban voltunk, a fürdőruhát csak strandon lehetett megkockáztatni, ha nem akarta az ember, hogy kihívónak értékeljék a viselkedését. Nem akarok prűdnek látszani, mert kicsit sem vagyok az, de kérdem én, hogy hol van ma már az intimitás? A másik felfedezésének élménye? Úgy látom, ezek az értékek elveszőben vannak, és ezzel mindenki csak veszít.

 

 

Örülök, hogy az eső erre is jó, és jobban vagytok itt páran :)
Köszi. :hug:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Makroökonómia lesz fél évig, azt tudom. Hogy ennél több lesz-e, annak majd utánajárok, bár barátnőm mondta, hogy a sulinak saját jegyzetei vannak. De attól még plusznak tuti nem fog ártani :para:
Nem csak, hogy saját jegyzete, hanem az előadó által írt könyvből fog majd tanítani. Legalább is nálunk így van 90%-ban. Ez azért jó, mert a könyvön rajta van a tanár neve, így nem kell megjegyezni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kávézást pedig abba ne hagyd, mert az is nagyon jó az allergiás tünetek enyhítésére.
Ezt viszont nem fogom tudni megvalósítani, mert nem szeretem a kávét. Csak a zamatkávét, de azt se nagyon szoktam inni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gólya tábor témában: az ilyeneken is látszik, hogy 2010-ben vagyunk, nem csak a mobil és internet beépülésén a napi életünkbe. Amikor én voltam gólyatáborban, a fiúk már attól totál beindultak, hogy sortban és trikóban voltunk, a fürdőruhát csak strandon lehetett megkockáztatni, ha nem akarta az ember, hogy kihívónak értékeljék a viselkedését. Nem akarok prűdnek látszani, mert kicsit sem vagyok az, de kérdem én, hogy hol van ma már az intimitás? A másik felfedezésének élménye? Úgy látom, ezek az értékek elveszőben vannak, és ezzel mindenki csak veszít.
Teljesen egyetértek a zárószavakkal.

 

Nem akarok prüdnek tűnni én se, de egy 18 éves csaj még ne vetkőzzön nyilvánosan, egyetemista csajok is legfeljebb a buli kedvéért max egy vizespoló "versenyre" nevezzenek. A meztelenség maradjon meg a hálószobákban. Én azért kíváncsi lennék a szülők nevelési módszerére is. Vajon büszkék a lányaikra? "Agyilag ugyan még hót h*lyék még, de vetkőzni legalább már tudnak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok prüdnek tűnni én se, de egy 18 éves csaj még ne vetkőzzön nyilvánosan, egyetemista csajok is legfeljebb a buli kedvéért max egy vizespoló "versenyre" nevezzenek.
A sexting-ek és internet korában én semmin sem csodálkozok. A fiatalság nagy része züllik, nekik már szinte semmi sem tabu. Minél előbb el akarják veszteni, mert ma már "ciki" ha 14-16 évesen még szűz az ember fia/lánya és akkor is lemennek a dizsibe és ott egy egyéjszakás kaland után vesztik el.

Nem egy tanítványommal találkoztam a korrepetálások során, akik a szünetekben elmesélték, hogy így meg úgy vesztették el és, hogy másnap már nem emlékeztek rá, ki is volt az illető. Ez nagyon elszomorító dolog.

Főleg, hogy némelyikük azt is mondta, hogy valami drogot is kevertek az italukba, bár erről meg van a véleményem, hisz miért hagyja őrízet nélkül a piáját.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno, a kilencvenes évek elején, a mi időnkben is voltak ilyen "halandzsák" a csajok részéről. A nagy része kamu a javából. Persze voltak akik bevállalták, mert elhitték a szájkaratésoknak a mesét. Végeredmény: Abortusz, mellékhatásaként meg soha többé nem szülhetett a csaj. Aki abban az időben átél egy ilyet az igen nagy százalékban úgyis keserű tapasztalatokat fog szerezni, mert hát tizenévesen mit tud ő még a másik igényéről, érzelmeiről. Tuti nem fog hősködni vele. Jó sokan be is égtek az osztályunkban is amikor az értelmesebb nőstényei bevallották, hogy hogy ki mekkorát hazudott. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Node azért egy 18 éves lány először inkább az agyára "gyúrjon" mintsem másvalaki más testtájékára :para: Mondom ezt így negyven felé araszolgatva, mert anno kamaszként naná, hogy az én nyelvem is izzadt rendesen középiskolában :D Mára ez annyiban változott, hogy a minimum korhatár, a húszas (bőven húszas ) csajokra indul be a nyálelválasztás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz elég ideje agyra gyúrni, de egy gólyatáborban ne az egyenletekkel bibelödjön. Szerintem a 18 azért már nagy lánynak számit. Nem nekünk természetesen, dehát a gólytábor nem is az ilyen vén f*szoknak szól :para: Hanem éppen a fiataloknak, akiket ilyenkor már igenis érdekel a szexualitás -illetve ekkor már hosszú ideje érdekel- és egy kis vetkőzés simán belefér, már amennyiben normál keretek között zajlik (vagyis: csak az vetkőzik aki akar és a szerényebb lányok nyugodtan kihagyhatják, bármiféle retorzio vagy hátrányos megkülönböztetés nélkül).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Node leszünk még mi ennél vénebb f*szok is és netalán gyerekeink is lesznek, főleg egy lány, aki 18 évesen pont egy ilyen táborba fog készülődni, nekünk meg fejünkbe jutnak ezek az élménybeszámolók :para: Megnézném azt a szitut amikor aggodalmasan várjuk csöpp leányunk élménybeszámolóját :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár éve volt a CKM és az Axe közös gólyabálos bulija az AXE merevedési bajnokság ahol egy akkori Palymate táncol előttük, kigombolja az ingüket és meglazítja a derékövüket. Persze közben mozdulatlannak kell lennie 1 percig. Aki kibírja, az ajándékokat kap. :para:

http://www.freevlog.hu/cimkek/axe+maxe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz elég ideje agyra gyúrni, de egy gólyatáborban ne az egyenletekkel bibelödjön. Szerintem a 18 azért már nagy lánynak számit. Nem nekünk természetesen, dehát a gólytábor nem is az ilyen vén f*szoknak szól :para: Hanem éppen a fiataloknak, akiket ilyenkor már igenis érdekel a szexualitás -illetve ekkor már hosszú ideje érdekel- és egy kis vetkőzés simán belefér, már amennyiben normál keretek között zajlik (vagyis: csak az vetkőzik aki akar és a szerényebb lányok nyugodtan kihagyhatják, bármiféle retorzio vagy hátrányos megkülönböztetés nélkül).

 

Így van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Node leszünk még mi ennél vénebb f*szok is és netalán gyerekeink is lesznek, főleg egy lány, aki 18 évesen pont egy ilyen táborba fog készülődni, nekünk meg fejünkbe jutnak ezek az élménybeszámolók :evil: Megnézném azt a szitut amikor aggodalmasan várjuk csöpp leányunk élménybeszámolóját :P
Jaj, ne is mondd. :P

 

Mellesleg én nem is igazán az erkölcsi részére céloztam, mert bár lehet összefüggés a vetkőzés és a laza erkölcs között, de ez sem feltétlen. Lehet valaki állig begombolkozva is erkölcstelen, és talán fordítva is működik a gondolat. Inkább arra gondoltam, hogy mennyire nem számít ma már nagy dolognak, ha valaki meztelen nyilvános helyen. Ilyesminek szerintem az ember magánéletében lenne helye (ahogy Te is írtad, a hálószobában), akár 18 éves egy lány, akár 22, vagy bármennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy az én lányom nem vetkőzne ilyen gólyatáborokon. Ez szerintem 80% -ban nevelés kérdése is. Nem is értem, hogy lehet elfogadni az ilyesmit.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész gólyatábor a piálásról és a bulizásról szól. Az összes vetélkedő ehhez kötődik. Aki ezt nem bírja, ne menjen. Az ittas lányok között pedig előfordul, hogy vetkőzik is egy-kettő. Egyszer van egy életben gólyatábor, ez egy ilyen alkalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész gólyatábor a piálásról és a bulizásról szól. Az összes vetélkedő ehhez kötődik. Aki ezt nem bírja, ne menjen. Az ittas lányok között pedig előfordul, hogy vetkőzik is egy-kettő. Egyszer van egy életben gólyatábor, ez egy ilyen alkalom.
Aham. És akkor már le is kell vetkőzni mert iszunk, és csak egy ilyen alkalom van az életben, igaz? :evil: Ezt az erre hajlamos lányok nyilván megcsinálják. De ők már előtte is ilyenek voltak. Az meg enyhén vicces, hogy elfogadható ez a fajta kivetkőzés önmagunkból. Persze mondhatjuk, hogy a rendesek nem csinálnak ilyet, de akkor kik maradnak? Milyen jelzővel illetik majd azokat akik vetkőznek? Megmondom én: k*rvák! Pár mondatért kapható könnyű nők. Meg is érdemlik. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.