Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: Köszi a kimerítő választ a shotival kapcsolatban. Nem gondoltál még arra, hogy elmész fegyverszakértőnek a hadseregbe? :)

Amennyire én ismerem a fegyvereket, ahhoz az nagyon kevés. Ámátőr vagyok, a szó legszorosabb értelmében. Lőni sem lőttem túl sokszor. Katona meg aztán már végképp nem akarok lenni, az a vágyálom a gyerekkorral elveszett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól meggondoltad Te ezt? :)

Nem, de muszáj. A diplomához kell a szakmai középfokú, és ezért most nem kéne fizetni, mert ingyen lenne az angol, "csak" utazni kell érte. Meglátjuk, mi lesz az egészből. Még az se biztos, hogy összejön, de szeretném, mert ez a legjobb lehetőség rá. Legalább is egyelőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, de muszáj. A diplomához kell a szakmai középfokú, és ezért most nem kéne fizetni, mert ingyen lenne az angol, "csak" utazni kell érte. Meglátjuk, mi lesz az egészből. Még az se biztos, hogy összejön, de szeretném, mert ez a legjobb lehetőség rá. Legalább is egyelőre.
Épp ezt feszegettem én is a másik topikban, de akkor itt a válasz rá. Én is csak azt tudom mondani, hogy elismerésem már a szándék miatt is, és ha összejön (mert azért bízzunk benne, hogy kapsz rá esélyt :)), akkor remélem, hogy bírni fogod. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is drukkolok, meg kell mondanom, hogy nagyon vállalkozó szellemű vagy. :D De nem lesz ez sok egy kicsit egyszerre? Főleg úgy, hogy minden hétvégét lefoglal.

Köszi és mindenkinek a másik topikból :)

Még nem is biztos, meg aztán mint írtam, kényszer is, máshogy nem menne, nem hiszem, hogy egyhamar telni fog külön tanárra vagy suli után méregdrága tanfolyamra, a diplomát meg úgysem adják vizsga nélkül. És még az se biztos, hogy az első félévet túl élem a suliban se így, se úgy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

akkor remélem, hogy bírni fogod. :)

Én is :D Egyébként meg az angol nem kötelező jellegű (nem is kredites), tehát órákra sem kell bejárni, meg nincs vizsga, számonkérés, mint a többiből, stb. ez teljesen magánszorgalomból menne, amennyi megy belőle, annyi megy. Remélhetőleg az órán elég sok minden rám ragad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Egy koliban. :P Értékesítési asszisztens vagyok, bár munkakörömet tekintve inkább gyakornok. :D
Koliban...aha. :D Jó munkát (a csajokon is). :)

 

 

Nem, de muszáj. A diplomához kell a szakmai középfokú, és ezért most nem kéne fizetni, mert ingyen lenne az angol, "csak" utazni kell érte. Meglátjuk, mi lesz az egészből. Még az se biztos, hogy összejön, de szeretném, mert ez a legjobb lehetőség rá. Legalább is egyelőre.
Remélem lesz időd másra is, és nem fogsz felőrlődni a meló és az iskola között. Sok sikert ehhez. Én is járhatnék hétvégén suliba, de nekem kell az a két nap, hogy feltöltődjek. Anélkül nem menne semmi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajrá, Karrde! Remélem összejön és bírni fogod.

 

Ma engem is megkerestek egy igen jó munkaügyben, és ha felvesznek, annak baromira örülnék. Igaz, fel kéne költöznöm Pestre, de ezt gondolkodás nélkül vállalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajrá, Karrde! Remélem összejön és bírni fogod.

 

Ma engem is megkerestek egy igen jó munkaügyben, és ha felvesznek, annak baromira örülnék. Igaz, fel kéne költöznöm Pestre, de ezt gondolkodás nélkül vállalom.

Akkor sűrűbben is látnánk, ami tényleg jó lenne. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Koliban...aha. :D Jó munkát (a csajokon is). :D
Kollégiumban értékesítési asszisztens?!?!? Aha, na persze. :P Csempész a közgazdászuram. Értékesít ő: szeszt, nőt, cigit a koleszosoknak. Más forgalom ott úgy sincs. :D

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem lesz időd másra is, és nem fogsz felőrlődni a meló és az iskola között. Sok sikert ehhez. Én is járhatnék hétvégén suliba, de nekem kell az a két nap, hogy feltöltődjek. Anélkül nem menne semmi.

Köszi :) Nekem is kellene a két nap, de tekintve, hogy még vagy 30 évig kell dolgozni, egyszerűen muszáj lépést tartani több szempontból is.

 

Hajrá, Karrde! Remélem összejön és bírni fogod.

 

Ma engem is megkerestek egy igen jó munkaügyben, és ha felvesznek, annak baromira örülnék. Igaz, fel kéne költöznöm Pestre, de ezt gondolkodás nélkül vállalom.

Köszi szépen :)

Na és oda megy ám a drukk ezerrel :) :) Milyen jó lenne többet talizni, ha Pesten laknál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kollégiumban értékesítési asszisztens?!?!? Aha, na persze. :) Csempész a közgazdászuram. Értékesít ő: szeszt, nőt, cigit a koleszosoknak. Más forgalom ott úgy sincs. :)

:)

 

Most mondjam azt, hogy a gólyatábor, mely miatt a teljes közvetlen környezetünk körbe van kerítve a külvilág számára, épp a szomszédban zajlik? :):P Beszámoljak nektek, mik mennek ott? Mintha épp erről beszéltünk volna múltkorában... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mondjam azt, hogy a gólyatábor, mely miatt a teljes közvetlen környezetünk körbe van kerítve a külvilág számára, épp a szomszédban zajlik? :) :) Beszámoljak nektek, mik mennek ott? Mintha épp erről beszéltünk volna múltkorában... :)

Fityfenét számolj be! Köss be egy webkamerát és adj élő közvetítést! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! :)

 

Dióhéjban beszámolok, mi történt Mártival és Noellel a mai napon.

Reggel nyolcra bent voltunk vele a kórházban.

Úgy tíz óra felé került műtőbe, negyed óra volt az orrmandulaműtétje, és tizenegyre már az ágyában feküdt. A sós párologtatót nagyon utálta, egyébként nagyon aranyos, és fokozatosan élénk lett. Délután négy körül kapott kaját - tejbegrízt - egyébként jól van, úgy néz ki nem viselte meg nagyon a műtevés. Reggel 9 felé ki is adják őket. Megyek is hunyni, mert reggel megyek értük! :)

Csao! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.