Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

kudar, boldog szülinapot! :lol:

 

MissKarrde: szóval akkor főiskolás lettél... :D Izgalmas időszaknak nézel elébe, az biztos. Azért az nagyon jó, hogy van hol aludnod, és épp Budán, így csak egyszer kell oda-vissza utazni. Szerintem ha normálisak lesznek a többiek (már pedig miért ne lennének azok), akkor jó kis társaság tud összejönni még a levelezősök között is. :P

 

Az angol szintfelmérő pedig valószínűleg ahhoz kell, hogy a társaság tudászintjéhez alakítsák a csoportokat (gondolom én, mert nálunk így volt, igaz már jó régen, de nem látom racionális indokát, hogy miért lenne most másként). Szóval ha van egy jó alaptudás, ami nálad biztosan megvan az eddigiek szerint, akkor biztos beleférsz a keretbe. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könnyű örömet szerezni már egy ilyen "vén csontnak". :D

Sürge felejted el eztet a vénes csontozást, mert nyolc napokon belül énis csatlakozgatok a huszonötöd évesek táborához és én nem vagyokolok véncsontos. Oldi a véncsontos, vanis már vagy kétszázötvened éves, az meg maxisok ám. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sürge felejted el eztet a vénes csontozást, mert nyolc napokon belül énis csatlakozgatok a huszonötöd évesek táborához és én nem vagyokolok véncsontos. Oldi a véncsontos, vanis már vagy kétszázötvened éves, az meg maxisok ám. :D :D

:D

8 nap múlva Dzséjt derékfájással fogsz ébredni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos büszkén mutathatom be a Deveraux képregényem 2. fejezetének beta verzióját. :D

Tessék elolvasni, kritizálni, hibát keresni benne, vagy csak egyszerűen dícsérni. :D

Jelszó: freddy

http://www.megaupload.com/?d=S0UDO190

dev2promocover.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, bocsi én nem ismerem a képregényes múltadat, de te ezt hobbiból csinálod, vagy egyetemen valamilyen grafikus szakirányon tanulsz? :D

Magamat képezem, de pénzt keresek vele, szóval nem hobbi már... :D

Mér olyan jó, vagy olyan rossz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első füzetnyi Deveraux fönt van még valahol? Amúgy nekem sem hagyta magát (egyelőre).

Hol akad el, mert én akárhányszor rámegyek, jónak tűnik.

Itt az első: http://www.megaupload.com/?d=4GNJ1HLR

jelszó: michael

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.