Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Másrészről ez az egész díjbeszedősdi halott ötlet. Tutti, hogy a szolgáltatók kiszedik a csatornakínálatukból ezeket az adókat és kedvezőbb csomagokat fognak kínálni. Mert teszem azt, mi lesz ha nem csak ez a két retkes adó kér plusz pénzt ( a reklámokból azért több milliárd bevételük van) hanem felbátorodik az összes többi is.

Mit bátorodjanak, a kisebb csatornák (AXN, Viasat, Discovery, National) már így is pénzt kérnek érte. Mit gondolsz, azok leágazásai miért nincsenek benne az alapcsomagokban? Mert fizetősek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül, mert ha kábeles vagy, akkor ezt a szolgáltató megoldja. Csupán ha eddig szobaantennával fogtad ezeket a műsorokat akkor kell ilyen készülék.

 

Másrészről ez az egész díjbeszedősdi halott ötlet. Tutti, hogy a szolgáltatók kiszedik a csatornakínálatukból ezeket az adókat és kedvezőbb csomagokat fognak kínálni. Mert teszem azt, mi lesz ha nem csak ez a két retkes adó kér plusz pénzt ( a reklámokból azért több milliárd bevételük van) hanem felbátorodik az összes többi is.

 

Akkor megnyugodtam.

 

Nem is fogom bánni, ha eltűnik a TV2 és az RTL Klub.

 

Meghalt Tony Curtis! :( RIP!

Jaj, szegény! Ez borzasztó. Nyugodjék békében. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést ha valakinek nem egyből megy a válasz priviben. Ennek több oka van. A rendszer egyet kirak fókuszba és én néha nem nézem meg van-e több, A másik, hogy hiába ír ki engem hogy itt vagyok az oldalon, lehet hogy játszok vagy filmet nézek, igaz az oldal a böngészőben megy.
Ilyen előfordult már velem is, az a megoldás, hogy amikor elolvasod a felugró levelet, akkor fent a sarkában látszik, hogy hány új üzeneted van. Ha egynél több, akkor érdemes benézni a bejövő üzenetekhez, és ott jelzi a rendszer, hogy van olvasatlan üzeneted még. :D

 

 

Meghalt Tony Curtis! :( RIP!
Nyugodjék békében. :D Anyukám nemrég nézte videókazettán a Van aki forrón szereti c. filmjét Jack Lemmon-nal és Marilyn Monroe-val, ami nekem is az egyik kedves filmem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIP.

 

 

Szerintem a TV2 meg az RTL azért volt ilyen népszerű és pláne azért voltak ilyrn jó reklámbevételeik, mert nem kellett értük fizetni. Legalábbis azt gyanítom, hogy aki komolyabb csomagokra fizetett elő, az nem őket nézte. Kíváncsi vagyok, hányan fizetnek azért, hogy nézzék a tíz perc műsorhoz húsz perc reklám Barátok köztet.

(Lehet, hogy nekem vannak előítéleteim, de én egyszer próbáltam abba a sorozatba belenézni, és még mielőtt elkezdhetett volna összeállni hogy ki kicsoda és mi is történik, mielőtt egyáltalán meg tudtam volna ítélni hogy mitől nézi azt jópár ember az ismeretségi körömből, már jött is az első reklám. Nem vártam meg a végét.....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma olyat láttam amit eddig el nem tudtam képzelni. Itthon vagyok beteállományban, kollégával megbeszéltem a kajámat hozza már el a metróhoz. Indulok, kulcs meg megáll félig a zárt állapot felé de a nyelv már bbehatolt, azaz zárva az ajtó. Kulcs semerre sem mozdul. Elkezdem kifele húzni, erre szószerint darabokban kijön a zárbetét fele.

Vajon miből lehet, igaz fémnek néz ki. A zár az Opi-ban let véve kb 3 éve. Gondolom apám megvette a legolcsóbbat. Még jóhogy találtam egy záras boltot ahonnan kijöttek megcsinálni, mindez 8000 ft-omba került. Na ezért nem szoktam megvenni soha a legolcsóbbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma olyat láttam amit eddig el nem tudtam képzelni. Itthon vagyok beteállományban, kollégával megbeszéltem a kajámat hozza már el a metróhoz. Indulok, kulcs meg megáll félig a zárt állapot felé de a nyelv már bbehatolt, azaz zárva az ajtó. Kulcs semerre sem mozdul. Elkezdem kifele húzni, erre szószerint darabokban kijön a zárbetét fele.

Vajon miből lehet, igaz fémnek néz ki. A zár az Opi-ban let véve kb 3 éve. Gondolom apám megvette a legolcsóbbat. Még jóhogy találtam egy záras boltot ahonnan kijöttek megcsinálni, mindez 8000 ft-omba került. Na ezért nem szoktam megvenni soha a legolcsóbbat.

Én mindig is azt vallottam, hogy olcsó húsnak híg a leve. Bár a pénztárca is határt szab az igényeknek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, még jó, hogy ennyivel megúsztad, és nem rekedtél kint hosszabb ideig.

 

Kulcs és ajtó témában: nekem az a rémálmom, hogy gyakran nem emlékszem, bezártam-e távozáskor az ajtót, ami vagy azért van, mert már teljesen automatikusan megy, vagy azért, mert nem is történt meg. És ezt nem tudom biztosan. :D Az vígasztal, hogy edddig még mindig zárva volt, amikor hazaértem. :) De ez nem jelent teljes garanciát a jövőre nézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok életjelet! Sajna nem tudunk menni Frenkiehez. Mindketten el vagyunk havazva, kicsit sok az egyetem.

Reagálásaim:

Egyébként az adókhoz, egy hónapja nem néztem tv-t, leülök, nézem a híradót és nem köt le. INkább tanulok vagy a gépen nézem a filmeket, pölö az említett Zeitgeist, kissé propaganda, én mint az ex-fényhozó azt mondom, hogy nem szabad mindent elhinni, utána kell járni és kétkedni kell. Az igazság valahol középen van vagy odaát.

 

A másik, amíg a környezet védelmet politikával vagy üzleti érdekekkel ütköztetik, véleményem szerint az említett kettő nyer. Sajnos.

 

Tenel ka nyugi mi is kaptunk az oviból hasonló jópofaságot, túléltük, bár a tinktúra iszonyatosan büdös, meg reggel anno kis koromba viccesnek találtam az állatkákat a párnámon.

 

Ennyire ateistának nézek ki?! Minden Krisnás, Jehova, Scientológus, Mormon megtalált az elmúlt két hétben.

Viva la evolutión!

 

A térkép remek, bár a farnciákhoz csigafalókat kellene írni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krisnásból szerencsére sok van :D Mormont itt még nem láttam, csak Bp-n. Hit gyülekezete? Abból is kószál pár, eszerint téged elkerültek.

 

Ma próbáltam kakaós csigát. Kicsit híg lett a tészta, örültem, hogy az egészet fel tudtam tekerni, nem hogy felszeletelni csigákra. Az íze azért ott van! :D

Meg a padlizsánkrém. A Puspa-receptek közt ott van (ugye belinkeltem?) annyit tennék hozzá hogy az asza foetida nem hagymapótló, hanem fűszer a saját jogán. Ebbe nem is való a hagyma, szerintem. Persze meggyőzhető vagyok, ha valaki hoz bizonyítékot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi. Cavinton :D :D
Köszi, de mire is? :D :D

 

 

Adok életjelet! Sajna nem tudunk menni Frenkiehez. Mindketten el vagyunk havazva, kicsit sok az egyetem.

 

Tenel ka nyugi mi is kaptunk az oviból hasonló jópofaságot, túléltük, bár a tinktúra iszonyatosan büdös, meg reggel anno kis koromba viccesnek találtam az állatkákat a párnámon.

Nehéz az egyetemisták élete (is), de kitartást hozzá! :)

 

A fejélősködőn pedig mindenki túlesik legalább egyszer élete során, nekem szerencsém volt anno, mert emiatt nem vágták le a hosszú hajamat, hanem sűrű fésűvel és a felírt szerrel, no meg rengeteg türelemmel enélkül is sikerült tőlük megszabadulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezért nem szoktam megvenni soha a legolcsóbbat.

Én is próbálok azért valahogy lavírozni a pénztárca meg az olcsó között, van, amiből egyáltalán nem mindegy, mit vesz meg az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is próbálok azért valahogy lavírozni a pénztárca meg az olcsó között, van, amiből egyáltalán nem mindegy, mit vesz meg az ember.

 

 

Sajnos nap mint nap látom a Sparban, hogy a kevesebb jövedelemmel rendelkező emberek miket meg nem vesznek. Amit lehet S-Budget-ben vesznek meg, sőrből is a 80 ft-osat(iszonyú ize van semmi köze a sörhöz), de a tejet, vajat ,felvágottat is. Szerintem ilyen olcsón nem lehet tiszta dolgot előállítani ezért ezek hosszú távon mérgeznek.

De van pár olyan haverom is, aki évente kétszer-háromszor megveszi a kinai sportcipőt páronként 2000 ft-ért. Mondtam már nekik, hogy egyszer vegyél egy Adidast vagy Nike-ot az cipő 5-6 évig. Nem az nekik drága, de abba nem gondol bele hogy többet költ kinaira ugyanezen időszak alatt.

Ma beszéltem apámmal ,elmeséltem a zárügyet( ővette annak idején, azt mondta ok lesz), erre azt mondja, biztos rosszat fogtunk ki, de legközelebb megint meg fogja venni a legolcsóbbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nap mint nap látom a Sparban, hogy a kevesebb jövedelemmel rendelkező emberek miket meg nem vesznek. Amit lehet S-Budget-ben vesznek meg, sőrből is a 80 ft-osat(iszonyú ize van semmi köze a sörhöz), de a tejet, vajat ,felvágottat is. Szerintem ilyen olcsón nem lehet tiszta dolgot előállítani ezért ezek hosszú távon mérgeznek.

De van pár olyan haverom is, aki évente kétszer-háromszor megveszi a kinai sportcipőt páronként 2000 ft-ért. Mondtam már nekik, hogy egyszer vegyél egy Adidast vagy Nike-ot az cipő 5-6 évig. Nem az nekik drága, de abba nem gondol bele hogy többet költ kinaira ugyanezen időszak alatt.

Ma beszéltem apámmal ,elmeséltem a zárügyet( ővette annak idején, azt mondta ok lesz), erre azt mondja, biztos rosszat fogtunk ki, de legközelebb megint meg fogja venni a legolcsóbbat.

4 éve tökéletes állapotban van a NIKE cipőm. Fekete, kényelmes, dizájnos, de ismétlen ami a legfontosabb, kényelmes, és szinte még kinézetre is új.

Minőség, pazar elegancia. Ez a NIKE. Nem bánja meg, ha ezt vesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.