Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Felmerült egy igen érdekes elmélet is, Wallatos ötlötte ki!

Gondolom olyanok mint forog-e a világ az SW-ben vagy hogy Anakin és Padmé eljárták-e az álomtáncot a nagy szerelemben. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod ez mindig elég komplex élményt jelent, és ha van amiről jókat lehet dumcsizni, az az SW. :D Felmerült egy igen érdekes elmélet is, Wallatos ötlötte ki!

Nah akkor majd kiváncsian lesni fogom azt a topicot :) De ugye még mindig az a vége, hogy a Lázadok nyernek a Birodalom ellen? :) Nagyon a szívemre venném ha ebben az esetben most nem ezzel a felütéssel végződött volna a sorozat. :yeah::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ezt se tudod? Igen régen láthattad akkor a filmeket. :death: Ismétlés a tudás anyja.

Áh, nem olyan rég....csak tudod ez a befejezés már a szívemhez nőtt. Szinte rettegek, hogy egy következő alkalomkor Palpatine végez Luke-el és a birodalmi flotta eltörli a lázadókat :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vki segítsen. Bekaptam egy MSN vírust. kaptam egy ismerőstől egy üzit, vagyis egy linket amit persze akartaán kívül küldött én meg véltelenül rákattinittam, és egyből felpakolt vmi programot. A vírusírtóim nem használnak már többször megtaláltak, töröltem, karanténba tettem, - most is megpróbálta becsempészni a szövegbe amit írok a vírusos linket... - szóval ha vki már találkozott ezzel a vírussal és tudja hogy lehet megszabadulni, értesítsen mert hamar format lesz a vége... :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég mocskos vírus, nekem már volt egyszer. Valaki megmondta, hogy kell leírtani, de már nem emlékszem. Készülj fel a legrosszabbra. :death:

Nekem is volt ilyenem, méghozzá Coce mestertől. :evil:

 

Majdnem én is átadtam valakinek, de még elötte kikapcsoltam a gépet.Ha jól emlékszek exe fájlokat támadott meg, sorra írtotta ki/tette használhatatlanná.

Nehéz volt kiírtani(20 különféle programmal), de mivel amúgy is lassú volt a gépem, inkább újrainstalláltam a vindózt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.