Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Utólag is boldog névnapot Donát!

 

És akkor már én se akarok lecsúszni a nosztalgiáról: mi az ep.3 premierjén találkoztunk először. Viszont emlékeim szerint ott még közvetlenül nem váltottunk szót. Arra ha jól rémlik már csak valamelyik klubnapon került sor :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom Bomarr-hoz: boldog névnapot, Donát! :)

 

A nosztalgiázás jegyében pedig: én először levélben váltottam Veled szót, bizonyos angol könyv rendelés kapcsán, még mint nem regisztrált passzív olvasó (erről egyébként már megemlékeztünk, biztos emlékszel :)), valamikor 2006-ban. :) Aztán személyesen pedig a 2. fórumtalimon, a DP bowlingos sörözőjében 2007 decemberében, de én elkéstem, Te pedig már éppen mentél el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a drukkolást, meglett! Kihúztam a kb legkönnyebb útvonalat, nem a kedvencemet (az a Mecsek lett volna, nehezebb de szép) hanem egy kényelmes országúti autózást: a Felügyelet előtti kis utcából úgy kell kikanyarodni, hogy egyből a belső sávba kerüljek, onnantól már csak a jobbratartás meg a sebességhatárok érdekesek. Ritkás köd volt, látni lehetett, de azért adott egy hangulatot. Aztán egy megfordulás, vissza kb ugyanazon az úton, jobbkanyar, Lidl parkoló, balkanyar, tovább a hatos úton, benzinkútnál megfordulás, vissza a Felügyeletre. Aztán ünneplés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ez a k*cs*g? Ledger halála miatt volrt sikeres a Sötét Lovag szerinte. Barom.

 

 

Mi a.... büdös rosseb, hogy a .......

És ráadásul a videó játék előzetesét tették be a Batman 3. rész előzetesének. ELKÉPESZTŐ! Elképesztő!

 

És ez a Puzsér Róbert ki a franc? Egy akkora pökhendi, nagyképű fickó mint a s*gg*m. És ez "filmszakértő"? Édes Istenem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet készíteni a shootikat. Ez a videó szánalom a köbön. Egyébként a Batmanről van szó

http://tv2.hu/mokka/video/batman-visszater

Megnéztem máshol ezt a...ezt a förmedvényt. A két lábon járó balf*szt sósavba mártogatnám, a tv csatornát meg hagyományos eldózerolásba részesíteném. Itt tartunk bazz. Ilyen riportok készülnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a drukkolást, meglett!

Utólag is gratula :) Tesóm kérdezte tőlem, amikor meglett a jogsija, hogy nem félek-e beülni mellé, mire mondtam neki, hogy nem :D Végtére is valamiért csak megkapta azt a papírt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges vitázni melyik a bölcsebb út.

Nekem ez a véleményem, ettől még nem tartom magam kevésbé bölcsnek.

 

Fölösleges ilyeneken bosszankodni. Anélkül is akad épp elég dolog, amin bosszankodhat az ember.

 

Ebben igazad van!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nevettem egy nagyon az illető emberkén. :lol:

Szidja csak Nolan Batman filmjeit, ha akarja, nekem akkor is tetszenek és kész.

 

Éppúgy, ahogy hiába fikázzák a prequel utálók az előzményfilmeket én imádom, mind a 6 filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem, hogy miért veszitek ennyire mellre. Én az első 5 másodperc után lekapcsoltam a videót, és nem foglalkozom vele. Arra sem érdemes ugyanis. Nincs bosszúság. :)

Dettó. Most tényleg, nem teljesen mindegy mi megy az egyik TV adón? (viszont erről eszembe jutott az a hőskor amikor még én magam is néztem TV-t: a Baljós Árnyak bemutatója elött még 1999-ben az RTL Klub csinált egy külön műsort a leendő filmnek: az egyik vendég elmondta hogy szerinte szex is lesz az új trilógiában mert hát valahogy csak megfogannak a Skywalker-ikrek és épp ezért ő már előre ment és kitalálta, hogy milyenek lesznek a fehérnemük az SW-ben... eztán jött egy pár perces performansz melyben a távoli galaxis képzelt fehérnemüiben vonaglott pár táncos... az érdekes az volt hogy a legtöbbjüknek a fejére is volt húzva valami... rettenetesen gáz volt és ennek már 12 éve... érdemes minél elöbb ráeszmélni, hogy ezekre energiát pazarékolni teljesen felesleges)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.