Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldie is ilyen kiképző. :) Biztos tudna írni erről. :)

Főleg, hogy most saját kutyát képzek megint :D Él a mondás, hogy a kiképzésvezetőnek a leghülyébb a kutyája mert arra jut a legkevesebb ideje :D Bár most én szerencsésebb helyzetben vagyok, se iskola, se más gazdik, csak saját nevelés. De kell neki mert kanászodik a mocskos tündérjószága. :D A pedálomat pl épp az imént rágta szét :D Viszont már utcakereszteződésnél megállás után szó nélkül ül le. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg, hogy most saját kutyát képzek megint :D Él a mondás, hogy a kiképzésvezetőnek a leghülyébb a kutyája mert arra jut a legkevesebb ideje :D Bár most én szerencsésebb helyzetben vagyok, se iskola, se más gazdik, csak saját nevelés. De kell neki mert kanászodik a mocskos tündérjószága. :D A pedálomat pl épp az imént rágta szét :D Viszont már utcakereszteződésnél megállás után szó nélkül ül le. :)

Nagyon cukorfalat lehet. :) Tehetnél fel róla majd pár képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két hónap alatt mióta nálunk van, vagy háromszor nagyobbra nőtt. Mondjuk mázli, hogy ennél többet már nem nagyon nő. :) Jó 15 év után furcsa kölyökkutyával foglalkozni. Napi ellátást igényel no. :D Egy kis simogatás, fenékporolás, vállveregetés, pár pofon.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két hónap alatt mióta nálunk van, vagy háromszor nagyobbra nőtt. Mondjuk mázli, hogy ennél többet már nem nagyon nő. :) Jó 15 év után furcsa kölyökkutyával foglalkozni. Napi ellátást igényel no. :D Egy kis simogatás, fenékporolás, vállveregetés, pár pofon.... :D

Szerintem nálad jó sora van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.. nem lehet elkérni magad egy részéről? Végül is a melóban is van úgy, hogy fél órával előbb lelépünk, mert muszáj, stb.

Most láttam csak, hogy írtál.

Sajnos nem lehet eljönni, ez csapatmunka. Ha eljövök, az én részemet (történelmi rész) nem tudja más megcsinálni, én vagyok arra szakosodva.

Olyan hamar meg én se tudom megcsinálni, hogy kényelmesen odaérjek. Legalábbis tegnap elég sok meló volt és ebből kiindulva jövőhéten is ennyi lesz :(

Bizakodok, mert a talitól függetlenül se szeretnék megint 10-1/2 10 körül hazaérni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képvágó programot keresek, lehetőleg egyszerűt, ami semmi mással nem foglalkozik, mint nagy képekből a kép negyedét-ötödét kitöltő fotótéma kivágása. Mozgós kutyát úgy a legkönnyebb fotózni, hogy a zoom -ot távolnézésre tekerem, aztán lövök, amikor még teljes egészében benne van a képben. Csak ilyenkor túl sok a "felesleg".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: a magyarországi Guinness Bizottság elérhetőségét tudja esetleg valaki? Esetleg egy (akár néhány éves) Rekordok Könyve megvan valakinek?

Passz, de ha rekordot akarsz bejelenteni az belekerül pár tíz millióba. Aztán kapsz egy oklevelet és annyi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen sokáig és füled érjen Yodáig!

 

Akinek pedig van 10 perce és kíváncsi mekkora az iq-ja az töltse ki. Rendes teszt!

http://www.valovilag.hu/iqteszt

Hát ha nem reggel fél7kor csináltam volna meg akkor talán jobb lett volna...

 

100nál... :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura ez az IQ teszt, a legtöbb IQ tesztnél 120 feletti értéket érek el mindig, ennél csak 106 :o

4a9729122561962.jpg

 

Találtam egy jó IQ tesztet: http://iqtest.dk

aa0162122563898.jpg

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Névnapot Dzséjt!

Köszi, elteszem december 28-ra ;):)

Komolyan átteszem erre a napra a névnapom. 28-án a felköszöntések száma konvergál a 0 felé. Március 7-én meg elhalmoznak, még azok is, akik több éve ismernek - elismerésem a kivételnek :D - (pedig tudják a születésnapom, és nem értem, hogy jön ki nekik, hogy a márciusi Tamás közelebb esik szeptemberhez, mint a decemberi... oké, trükkös, mert az első decemberi Tamás sem az én névnapom, mert amikor születtem, akkor még csak 28-án volt jegyzés a nevemre).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem lehet eljönni, ez csapatmunka. Ha eljövök, az én részemet (történelmi rész) nem tudja más megcsinálni, én vagyok arra szakosodva.

Oké, értem, sajnos akkor valóban csak a remény marad.

 

Akinek pedig van 10 perce és kíváncsi mekkora az iq-ja az töltse ki. Rendes teszt!

Baromi gyors ez a teszt, szerintem ennyire elkapkodva nem ad mérvadó végeredményt. A 30 másodperceseknél persze bőven elég, sőt.

 

Fura ez az IQ teszt, a legtöbb IQ tesztnél 120 feletti értéket érek el mindig, ennél csak 106 :o

Lásd fentebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És boldog névnapot Dzséjtnek.

Hát de most nem? Ezt is elteszem decemberre :)

 

Baromi gyors ez a teszt, szerintem ennyire elkapkodva nem ad mérvadó végeredményt. A 30 másodperceseknél persze bőven elég, sőt.

Szerintem sem. Itt 90 jött ki, anno, mikor az iskolában kitöltöttem IQ tesztet, meg 120 körül jött ki (nem emlékszem pontosan, 11? volt :)). Csak nem hülyültem el ennyire :D Mondjuk ott a számos részeknél csak tippelve nyomkodtam, szóval... :D

 

Szerk: barhiból kitöltöttem ezt az IQ tesztet, itt már 124 jött ki :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.