Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Eddig nekem egyetlen privát e-mail cím is elég volt. :)

Na jó, én sem használom mindet azért. A retawpirx és az alienfan a publikus (azt használom regelésekkor), a freewebes volt korábban az, ami most az avpuniverzumos (a freewebest már nem is használom, csak néhány helyre még az van regelve), az msn értelemszerűen csak msn-bejelentkezésre van fenntartva, plusz az sfportalos melóhoz kellett egy gmailes, és azt használom levelezésre is (de azt csak azok tudják, akikkel levelezem, szóval az ilyen privát cím :)). Meg néhány pályázatra jól jön egy cím, ami semmi személyeset nem tartalmaz (nevem). A többi címem meg sosem volt semmire sem használva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen .mp4 -hez való kodeket tudtok ajánlani? Winamppal szeretnék megnézni egy .mp4 felvételt, nem szeretnék külön videóprogit tölteni. Media Player Classic-om is van, ha azzal működik, végülis az is jó....

 

 

A vlc is lejátsza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen .mp4 -hez való kodeket tudtok ajánlani? Winamppal szeretnék megnézni egy .mp4 felvételt, nem szeretnék külön videóprogit tölteni. Media Player Classic-om is van, ha azzal működik, végülis az is jó....

 

Az mp4-gyel az a baj, hogy egy konténerfájl, szóval kiterjesztésből nem tudhatod, miféle videó van benne. De a K-Lite Codec Pack megold mindent. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megőrült a telefonom. Először is reggel azzal kezdte, hogy zárolt volt a kártya (nem tudom, mi történhetett vele az éjszaka), utána meg nem fogadta el a PIN-t, amit pedig tuti jól tudok, hiszen ez az egyetlen kártyám volt eddig, az ujjaim már maguktól ismerik a kombinációt.

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megőrült a telefonom. Először is reggel azzal kezdte, hogy zárolt volt a kártya (nem tudom, mi történhetett vele az éjszaka), utána meg nem fogadta el a PIN-t, amit pedig tuti jól tudok, hiszen ez az egyetlen kártyám volt eddig, az ujjaim már maguktól ismerik a kombinációt.

:(

 

Próbáld meg kivenni a sim-kártyát majd tedd vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mitől lehet az, hogy egy oldalt nem tudok megnézni, míg mások igen?

Valamint nem csak én, hanem még min. 1 ember (gyakorikérdések :D ) nem tudja megnézni. Próbáltam 2 pesti ismerősnél, ott bejön. Megnéztem a nagy gépemről, meg a laptopról is, egyik sem tudja behozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mitől lehet az, hogy egy oldalt nem tudok megnézni, míg mások igen?

Valamint nem csak én, hanem még min. 1 ember (gyakorikérdések :D ) nem tudja megnézni. Próbáltam 2 pesti ismerősnél, ott bejön. Megnéztem a nagy gépemről, meg a laptopról is, egyik sem tudja behozni.

Nálam ez nem újdonság. Van olyan oldal ami nálam nem jön, de másnál igen. Rejtély.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.