Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nos köszönöm mindenkinek a köszöntéseket és leszögezném hogy teljesen véletlen hogy most regisztráltam és szülinapom is van na de van ilyen :) Oldfighter ha el tudnék menni Hollandiába ott bármennyi alkoholt vehetnék mert 16 éves kortól legális :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos köszönöm mindenkinek a köszöntéseket és leszögezném hogy teljesen véletlen hogy most regisztráltam és szülinapom is van na de van ilyen :) Oldfighter ha el tudnék menni Hollandiába ott bármennyi alkoholt vehetnék mert 16 éves kortól legális :D

Nem baj, majd szépen besétálsz a boltba és előveszed a legjobb "18 éves vagyok" vigyoromat és hozol nekem egy üveg rumot, mert leszel olyan drága. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj, majd szépen besétálsz a boltba és előveszed a legjobb "18 éves vagyok" vigyoromat és hozol nekem egy üveg rumot, mert leszel olyan drága. :lol:

 

Egy kis arcszez+rum aroma+ helyben a kiöntött kóla helyére egy kis Bikavér nem is tűnne fel a pénztárnál :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négy és fél év börtönt kapott Damu Roland Stohl bezzeg csak 5 hónapot kapott amiért beszívva balesetet okozott. Ezek szerint akkor nyugodtan lehet azt csinálni amit Buci, nem kapsz érte semmit. Magyarország. Pff...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négy és fél év börtönt kapott Damu Roland Stohl bezzeg csak 5 hónapot kapott amiért beszívva balesetet okozott. Ezek szerint akkor nyugodtan lehet azt csinálni amit Buci, nem kapsz érte semmit. Magyarország. Pff...

Nem csak Magyarországon van különbség aközött hogy akaratodon kivül balesetet okozol és aközött hogy szándékosan és előre megfontoltan bántalmazol egy másik embert. Szerinted hol működik ez fordítva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak Magyarországon van különbség aközött hogy akaratodon kivül balesetet okozol és aközött hogy szándékosan és előre megfontoltan bántalmazol egy másik embert. Szerinted hol működik ez fordítva?

 

Hát nálam inkább súlyosabb a befüvezve vezetés, mint hogy valakit ver valakit. Amúgy meg ha Timcsikét zavarta Damu verése, mért nem hagyta ott? Meg mikor végre ott hagyta, mi a rákért ment vissza hozzá? Nekem kezdettől bűzlik ez az ügy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olyat hallottam, hogy egy fickó, aki szánt szándékkal lelőtte a saját anyját, kevesebbet kap, mint egy öreg bácsi, aki hobbiból, ugyan engedély nélkül második világháborús fegyvereket gyűjt...

 

Ez így van :) Ezért szeretem a magyar igazságszolgáltatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel szemben azaz igazság, hogy nyolc évet csak akkor adnak tiltott fegyverviselésért, ha van egy rakás súlyosbitó körülmény. A hobbiból gyűjtő nagypapi nyilván nem ez a kategória. Kap két évet, abból jó magaviselet miatt mondjuk ül egyet. A gyilkosságért viszont alsó hangon jár a nyolc év, de ha az van amit te írsz vagyis szánt szándékkal öl valakit, akkor abból évtizedek lesznek ha nem épp életfogytiglan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, már nem most hallottam erről, úgyhogy lehet egy kicsit megkopott az emlékezetem.

 

Viszont hallottam egy konkrét esetről a jogi ismeretek tanáromtól, nemrég történt, volt egy kertész, meg egy munkatársa, akik péntek esténként elmentek iszogatni. Egy napon ez a kertész meghalt, a haverja pedig bement, hogy követeli a család vagyonát, ugyanis a férje szóban ráhagyományozta a vagyonának 100%-át és ez egy érvényes szerződésnek minősül. Behívta két haverját tanúként, akik érdekes módon csak arra emlékeztek, hogy a kertész ezt kimondta a bulin, semmi másra nem. És mivel nem tudták megcáfolni azt, ami nincs... A fickó megnyerte a pert. Persze csak az 50%-át kapta meg, mert ha jól tudom, van egy ilyen törvény, hogy az egyik fele mindenképpen a családé, de így is hatalmasat kaszált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hülyeség. Végrendeletet csakis írásban lehet adni. Ha nincs, akkor a vagyon vagy a tartozás közvetlenül a gyerekeké.

Nem igaz, van szóbeli végrendelet is, tanúkkal kell igazolni, stb. 6 hónapig él egy szóbeli végrendelet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négy és fél év börtönt kapott Damu Roland Stohl bezzeg csak 5 hónapot kapott amiért beszívva balesetet okozott. Ezek szerint akkor nyugodtan lehet azt csinálni amit Buci, nem kapsz érte semmit. Magyarország. Pff...

 

 

Stohl akaratlanul okozta Damu meg direkt. Ennyi. Damut kötélre , Stohlt meg kiengedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FlóriBá, jó tanács: hagyd abba a személyesdekést és kicsit vegyél visszább az arcodból. Eleve nem sokan kedvelik az újoncként okoskodó típust, azt meg főleg nem ha ellenmondásokba kerülsz magaddal a tévedéseidet pedig képtelen agy beismerni. Remélem, nem akarsz az én sorosomra jutni. De ha így folytatod neked se lesz sok haverod itt az tuti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell itt haverkodni, csak tisztelettudóan kéne véleményének hangot adni. Megkaptam én is a jelentést Frenkie privát beszólásáról, annak se örülök tény és való, de a másik oldalról jelen volt egyfajta provokatív szándék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eltudom különíteni a valós életet és a fórumos részt, tehát én nem azért regeltem, hogy barátaim legyenek itt, hiszen ez interneten keresztül szinte lehetetlen is. Főleg arra gondolok, hogy valakinek van 2-3 profilja, aztán egyikkel támogatja a másikat, meg hasonlók...voltam már admin, mod, sok ilyen meghasonlott személyt láttam, hamar rájöttem, hogy hiába ismersz meg valakit pl. egy fórumon, a valós életben teljesen más lehet, csak kitalált magának egy imázst és ahhoz tartja magát.

Az meg a másik része, hogy a provokációra is lehet normálisan és emberileg válaszolni, nem pedig az említett módon. Lehet beszólni nekem, de én semmi trágárt és agresszívet nem írtam vissza, sem magasztaltam az általam hallgatott zenéket isteninek és írtam, hogy aki ezen kívül mást mer hallgatni, az igénytelen és elmaradott...Vagy nem így volt? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.