Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Itt csak egyvalami tudná lekapcsolni az internetet, egy hatalmas Napkitörés.

Szerintem nem b*rmok, legtöbbször egyetértek velük. Az "oroszlán bajszát" felőlem ki is téphetnék.

 

 

Oldikám. Gondold végig. Mert a kormányzat szerintük csúnya és rossz ezért téged sz*patnak meg rendesen.Azaz előled is lecsukják a netet Azért mert egy kormány csúnya azért nem az ártatlanokat kéne büntetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldikám. Gondold végig. Mert a kormányzat szerintük csúnya és rossz ezért téged sz*patnak meg rendesen.Azaz előled is lecsukják a netet Azért mert egy kormány csúnya azért nem az ártatlanokat kéne büntetni.

Önmagában is értelmetlen, mert az FBI nem fog összeomlani hogy a mezei látogatóknak szánt weblapját leterhelik, amin olyan hihetetlenül top-secret információk vannak, hogy a szervezet története, meg elérhetősége. Ez aztán a nagy fityisz, bele a szemükbe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldikám. Gondold végig. Mert a kormányzat szerintük csúnya és rossz ezért téged sz*patnak meg rendesen.Azaz előled is lecsukják a netet Azért mert egy kormány csúnya azért nem az ártatlanokat kéne büntetni.

Ugyan már. Mit támadtak meg eddig. Kormányzati, állami portálokat. Egy napig nem tudtam olvasni a b*romságokat, már ha egyáltalán akartam is volna. Nem lesz Pofakönyv? Nem lesz Való Világ? Kit érdekel. Súlyosabb gondokat okoznak akik ellen fellépnek.

 

Éppen ma néztem meg pár előadást a Napkitörésekről melyek erősödnek. Na az lesz szopacs. Nem az Anonymus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Önmagában is értelmetlen, mert az FBI nem fog összeomlani hogy a mezei látogatóknak szánt weblapját leterhelik, amin olyan hihetetlenül top-secret információk vannak, hogy a szervezet története, meg elérhetősége. Ez aztán a nagy fityisz, bele a szemükbe.

 

Persze, irdatlan nagy baromság ez az akció. Az szív aki eddig is a f*sz rossz végén állt. A nagyhatalmu gazdagokat nem lehet megszivatni(ez is érdekes hogy a Kádár-rendszer ben is utálta a proletár a gazdagokat és most is). Kell egy ellenségkép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már. Mit támadtak meg eddig. Kormányzati, állami portálokat. Egy napig nem tudtam olvasni a b*romságokat, már ha egyáltalán akartam is volna. Nem lesz Pofakönyv? Nem lesz Való Világ? Kit érdekel. Súlyosabb gondokat okoznak akik ellen fellépnek.

 

Éppen ma néztem meg pár előadást a Napkitörésekről melyek erősödnek. Na az lesz szopacs. Nem az Anonymus.

 

 

Eddig: Ez a kulcsszó. Attól hogy téged nem érdekel a facebook attól milliókat igen. Ártatlan átlagembereket szivatnak. Kötélre velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig: Ez a kulcsszó. Attól hogy téged nem érdekel a facebook attól milliókat igen. Ártatlan átlagembereket szivatnak. Kötélre velük.

Mindegy. Rettegj tőlük. Mint a kecskepásztoroktól.

Az hogy a szólásszabadság eltörlése ellen meg a központosítás ellen tesznek valamit az meg ne érdekeljen. Más világban élsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy. Rettegj tőlük. Mint a kecskepásztoroktól.

Az hogy a szólásszabadság eltörlése ellen meg a központosítás ellen tesznek valamit az meg ne érdekeljen. Más világban élsz.

 

 

Persze, persze. Úgy harcolnak a szólásszabadság mellett hogy milliókat szivatnak. Tapsolok nekik mindjárt. Egyértelműen bűnözök. Te élsz másvilágban és az nem a valóság. Kiváncsi lennék ha nálad mindent lekapcsolnának és nem tudsz a barátaiddal kapcsolatba lépni mit szólnál. Hagyjuk már ezt a jobbikos nácidumát máskorra . A valóság más.

Te meg rettegj az amcsiktól akiknek a filmjeit nézed akiknek a játékaival játszol és akik lehetővé teszi neked hogy szavadságban élj és Panasonic plazmát vehessél. Mert a tálibok(a kedvenceid) szerint nincs nagyfelbontású film csak Mekka felé fordulás és a mocsokban élés. Ha neked ez jó akkor menj oda és élj úgy.

Komolyan nem értelek hogy középkori szinten akarsz élni, de közben azon alkotásokat nézed mely az általad gyűlölt Nyugat állit elő. Te hazudsz magadnak és nem én. ÉLJEN a Nyugat.

 

Ne haragudj Oldie de már baromira elegem van a hozzád hasomlókból. Rohadt Nyugat de minden előnyét kihasználod. Minek nézel amcsi filmeket miért eszel nyugati kaját? Miért nem mentek szegény arab testvéreiteknek segíteni az USA elleni harcban?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ezzel a japán cég vs. amerikai dologgal csínján kell bánni. Pl. a Ford, amely amerikai, kevesebb amcsi hozzáadott értékkel rendelkezik, mint a Toyota, amelynek az összeszerelését Indianaban végzik. Szóval az egy dolog, hogy eredetileg honnan származott a cég, de a mai interdependenciás világban nehéz megmondani, hogy az adott termék melyik országnak is köszönhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, te is csak kifordítani tudod a másik mondandóját. Mondjuk ez mindig így volt és nem is akarom ezt újra kezdeni és nem is kérem ki magamnak azt a sok jelzőt amit általában a rettegtetők aggatnak már mindenkire akik élhető jövőt akarnak maguknak, gyermekeiknek, unokáiknak. Idealizáld a nagy amerikai álmot ha neked az a jobb, tapsolj nekik miközben őket csöppet sem érdekled. Majd amikor egyszer csak 1984-ben találod magad, ne csodálkozz. Ehhez már jó úton haladunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ezzel a japán cég vs. amerikai dologgal csínján kell bánni. Pl. a Ford, amely amerikai, kevesebb amcsi hozzáadott értékkel rendelkezik, mint a Toyota, amelynek az összeszerelését Indianaban végzik. Szóval az egy dolog, hogy eredetileg honnan származott a cég, de a mai interdependenciás világban nehéz megmondani, hogy az adott termék melyik országnak is köszönhető.

Ez szép és jó, de ha nincsen Konosuke Matshushit, akkor ma a világ egyik területén sem gyártanak semmit sem, ami Panasonic néven fut. Szóval tök mindegy, ma hol mit és hogyan gyártanak, a céget valamikor valahol megalapították, a nevet bejegyeztették, szóval a termék létezését annak az országnak és személynek köszönhetjük, nem annak, hogy ötven évvel később hol gyártják. Eleje nélkül semminek sincs vége. A könyvet is az írónak kell köszönni, nem a harmadik kiadáson bábáskodó fordítónak. ;)

 

Majd amikor egyszer csak 1984-ben találod magad, ne csodálkozz. Ehhez már jó úton haladunk.

Bár adná az ég, a családom sokkal jobban élt 1984-ben, mint most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a középutat kell megtalálni amikor Amerika értékeléséről van szó, mert se az állandó fikázása, de a magasztalása se indokolt. És hozzáteszem sokan túlmisztifikálják az egészet, Amerika is csak egy egyszerű ország mint a többi, talán az átlagosnál jobb lehetőségekkel, ami látott már szebb napokat is.

 

Természetesen sokat köszönhetünk Amerikának, de nem többet mint mondjuk Japánnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább az egy könyv. A film csak az adaptációja.

Ne kukacoskodj! :P

 

Dzséjt. Dátum és Anonymus téma közt nincs összefüggés. Azt hittem, hogy ez ennél azért nyilvánvalóbb.

 

Minap botlottam még bele egy doksifilmbe ahol valamelyik amerikai városban tüntettek egy Bildenberges gyűlés helyszínén illetve összefüggésbe vonva Bush Világkormányi törekvéseivel. Na ott hangzott el egy frappáns kijelentés, megemlítve eme "évszámot" és valahogy így szólt a tüntetők részéről: "A mi válaszunk 1984-re egy 1776 lesz."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor a kapitalizmus után jön a turbó-kapitalizmus. Ugye 1789-ben ugy váltották le a nemesi Franciaországot hogy abból rá pár évre egy sokkal tekintélyelvűbb császárság nőtt ki (hogy aztán az újra királysággá változzon). A forradalmak a történelem során mindig híresek voltak arról, hogy a forradalmárok elérték amit akartak *irónia*

 

Ööö közben rájöttem, hogy 1776 az USA függetlenségi háborújának a vége volt.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a hangsúlyt nem a következményekre kell tenni, hanem az esemény ( forradalom, így simán ) kiváltó okára, máskülönben elég ha megalkuvó vagy. Tény és való, eddig mindig az elnyomás, a másokon való uralkodási hajlam győzött, közvetlenül vagy éppen közvetetten, illúziók hátterében. Az emberi gondolkodásmód, környezetére tekintettel lévő, élhető hozzáállásának evolúciója még roppantóan a béka s*gge alatt helyezkedik. De ennél mélyebben nem megyek már bele itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Politikáról itt nem beszélünk

 

Ui: a Szabályzatban nem olvastam olyat, hogy nem lehet politikáról beszélni.

 

Akkor majd beleírom. A múltkor leírtam ide is világosan. Biztos elkerülte a figyelmedet. Legalább most már tudod.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Fidesz is jobban járna, ha Schmitt lemondana: hivatkozhatnának a "Mo. már nem következmények nélküli ország"-formulára, másrészt 2017-ig ők adnák a közt. elnököt. De majd meglátjuk.

 

Ui: a Szabályzatban nem olvastam olyat, hogy nem lehet politikáról beszélni.

Ott nincs leírva itt viszont már Ody beírta, hogy tilos. Ha még nem olvastad akkor most: ez a téma tabu a fórumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.