Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hogy ez a Retek Klubos Balázs mekkora egy paraszt.

Az öcsémnek az egyik haverja hablatyolt vmit hogy a Tube-on van egy csomó videó amiben össze-vissza káromkodik meg obszcén szavakkal illeti azokat akikkel leáll dumálni.

Eddig se bírtam de most hogy azokat láttam már egyenesen utálom. :clap:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, az létezik, hogy a BSplayer nem nyit meg feliratot? Mert én most ezzel szembesültem :yeah: Mindenféle filmekhez megnyit mindent, de a Hannibal risinghoz nem, pedig megnéztem, ami csak eszembe jutott. Beállításokat, stb. A felirattal lehet gond? Látszólag minden oké.

Talán megvan a gond, az időzítéssel van valami, majd próbálok rájönni pontosan. Fene.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem.

 

Nekem már 3 hörcsögöm halt meg, ők is 3 évesek voltak.Elég fura volt, mert kettő egyidejűleg volt, és egymást követő nap haltak meg(Az egyik neve Ewan volt, nem nehéz kitalálni hogy ki után).

 

Donát: Jó szórakozást, akárhova mész is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam olyankor van ilyen amikor a felirat neve más mint a videóé vagy amikor a DirectVobsub progi begőzöl.

Ez esetben a probléma ott kezdődött, hogy a film előbb véget ért, mint ahogy a felirat kezdődött. Én hülye meg nem azt néztem meg először, hogy jó-e van időzítve. Na mindegy, hiba helyrehozva, a film nézhető volt, de semmi extra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk a féléves kölyök cicánkat ütötte el egy kocsi, úgy, hogy szegény még visszamászott a házunk elé, és ott vérzett el :yeah: Nagyon megsirattam.

 

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!

 

Miskolcra megyek az idei nemzeti Modell Európa Parlament Környezetvédelmi Bizottságában fogok "vitázni" és javaslatokat benyújtani a globális felmelegedés megakadályozása érdekében. Már nagyon várom :D

 

Örömmel fogok visszatérni mindazonáltal :D

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miskolcra megyek az idei nemzeti Modell Európa Parlament Környezetvédelmi Bizottságában fogok "vitázni" és javaslatokat benyújtani a globális felmelegedés megakadályozása érdekében.

Szép téma. Sok sikert hozzá :) És ha nem gond, akkor írj róla pár sort, hogy sikerült :)

A cicát nagyon sajnálom, szörnyű lehetett :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.