Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma 2től 4ig mászkáltam Tapolcán, vettem pár dolgot, de most baromira fáj a fejem és lázam is lett... gondolom napszúrást kaptam. Már megittam 1liter ásványvizet, meg nemsokára fekszem le, remélem sikerülni fog az elalvás. Vettem, egy elég olcsó, mégis igazán hasznos dolgot, amit kis előkészítést követően teljesen másra használok, mint amiként árusítják... :yeah:

 

Egyre jobban fáj a fejem, erről eszembe jutott egy ide illő videó:

http://www.youtube.com/watch?v=IIlKiRPSNGA

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ventillátora poros lett a beszívott portól szösztöl. Ezért áll le(túlmelegedett a processzor) nem a hőségtől. Sokkal nagyobb hőfokot bír mint a levegő hőmérséklete. Szedjétek le a hátulját vegyétek ki a ventit és fújjátok ki belőle a port. Igy:

Köszi a tippet (és a szemléltető videót a gyengébbek kedvéért :D), hétvégén kipróbálom. Egyelőre bevált a felpolcolás is, de nyilván kell egy végleges megoldás majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap hajnalban kimentem Malomvölgybe mert egy papírt mielőbb oda kellett juttatni a szoc otthon gazdasági részlegének. Nem is hittem volna, hogy öt órakor még nincs meleg :) Máskor egy óra oda, egy óra vissza, most megvolt az egész másfél óra alatt, mondjuk siettem is, nem akartam a napon ragadni amikor már izzik az egész város. Akkor értem haza amikor máskor ébrednék. Ma meg a biztosítónál voltam, hasonló indítékkal, de ők ugye tartják a munkaidőt, és csak ma vannak este hatig.... harmadakkora táv, de kikészített :)

 

Holnap megyek Almádiba. Szombaton meg.... életem eddigi legnehezebb és legjobban várt 5,2 km-e következik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mifelénk először dörgött az ég néhányat és pár percig esett az eső. Aztán a szél is elkezdte a magáét. Közben megint elkezdett dörögni. Eső még mindig nincs. Egyelőre ennyi a helyzet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap hajnalban kimentem Malomvölgybe mert egy papírt mielőbb oda kellett juttatni a szoc otthon gazdasági részlegének. Nem is hittem volna, hogy öt órakor még nincs meleg

 

Devecser, vagy Ajka felől jöttél? Mert, ha a 2. akkor áthajtottál a falun is, ahol lakom. Könnyű észre venni, mindenhol munkagépek és lyukak az aszfalton...

Tegnap dögrováson voltam, reggel hánytam, aztán rázott a hideg, fájt a halántékom két oldala, szédültem... erősödtek a gutaütés jelei. Aztán félig engedtem a kádat hideg vízzel, hogy a lázam lemenjen és fél órát ültem benne. Ma már jobban vagyok, habár az "utálom a nyarat" filozófiám még jobban alá lett támasztva...lehetne már hideg!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy simán bírom itt a panelban. A műanyag ablak nagyon jól zár, nappal bezárom az ablakokat ,redőny le és el lehet viselni. Ahol nincs ilyen ott viszont szívás van. Csütörtökön voltam egy barátnőmnél ,szintén panelban lakik még a régi ablakok vannak és nagyon durva meleg volt bent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig már nem ért el. :angry:

Kivételesen ide jutott, de nálunk több haszna van, mert van kert, viszont a hőség most is ugyanolyan elviselhetetlen, mint eddig. A levegő nem frissült fel, de talán nem szárad ki minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy simán bírom itt a panelban. A műanyag ablak nagyon jól zár, nappal bezárom az ablakokat ,redőny le és el lehet viselni. Ahol nincs ilyen ott viszont szívás van. Csütörtökön voltam egy barátnőmnél ,szintén panelban lakik még a régi ablakok vannak és nagyon durva meleg volt bent.

Nálunk is sajnos a régi ablakok vannak és borzalmas, főleg estefele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a jobb gépem és a Hi-Fi is idefent van, a tetőtérben. Reggel, amíg a pala nem melegszik fel, jó idő van, de 10óra után átforrósodik a szoba és 35-36 fok körüli a levegő. Ha játszani akarok, vagy zenét hallgatni mégis fel szoktam jönni, max egy boxerben tolom, meg az álló ventilátort 3ason pörgetem, közben a gépet hűti a másik, így nem szokott gond adódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen ide jutott, de nálunk több haszna van, mert van kert, viszont a hőség most is ugyanolyan elviselhetetlen, mint eddig. A levegő nem frissült fel, de talán nem szárad ki minden.

Havernál voltam, kertvárosban. Azt azért kibírtam úgy mint a múlthéten. :) Félmeztelen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megvolt a 3 napos munka, vasárnap kezdtük korán, reggel 6-tól, este 8ig, meg tegnap is, ma már 5kor befejeztük, mert végeztünk. Egy elég nagy cégnek kellett jófajta órabérért Siófok mellett barackot szedni. Gondolom sokan kitaláltál melyik cég lehet ez... A lényeg, hogy megfizettek, így most van egy kis pénzem, abból egy új, kényelmes bőr számítógépes széket akarok venni. Jó lenne több ilyen fajta munka, legalább lekötnek egész nap és a társaság sem volt olyan tré, mint 1 éve...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkerülte. :D De ígérem betartom, ha Te is maradsz a becézetlen szavaknál. :) Lásd. topesz.

Ilyet inkább ne játszunk. Azért alkalmazom a becézgetést mert némely szavakat úgy jobb használnom és nem azért hogy valaki annak mintájára engem becézgessen. Amúgy se bírom igazán a felém irányzott bece illetve egyéb neveket. Még a polgári nevem se csípem. Azt speciel kifejezetten rühellem. Csak hát ugye ki kell bírni a megszólításokat valahogy.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.