Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

"Sajnos" nem tudom megnézni, mert nincsen ilyen remek oldalon lévő accountom, de el tudom képzelni. Nem is azon van a hangsúly, hogy roma, inkább az indíték...nem feküdt le vele, (gondolom, mert olyan arany élete lehetett és egy rendőrségi alkalmazott mégsem mutatkozhat potenciális bűnözőkkel), ezért elrabolta, megerőszakolta és megölte. Csak remélni lehet, hogy a "kis" család többi tagja nem követi a pózer példáját. A büntetésnek pedig igen példásnak kell lennie, mondjuk egy "utálom a Magyarokat" táblával beküldeni Kárpátia koncertre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... a Nyíracsádon látottak alapján nem vagyok ebben annyira biztos!

 

Az csak a természet erőfitogtatása volt, kétlem hogy az elkövetkezendő pár évben lesz ilyen, maximum kisebb. De azért egy jópár évtized múlva érdekes lenne tornádó szezon Magyarországon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem a média rettentően felelőtlenül jár el, amikor mintegy védelmezi a cigányokat és pozitív diszkriminációban részesíti őket (származásuk pl. akkor kerül csak előtérbe náluk, ha épp ők a szenvedő alanyok). Ezzel a magatartással csak bátorítja ezeket a bűnözőket.

Persze lehet cenzúrázni, kifehéríteni a bőrt a képen, letiltani a hozzászólásokat a témát érintő cikknél... egyre több ember szeme fog felnyílni akkor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel is egyetértek, ez a téma, olyan, mint az árvíz... pofáznak róla orrba szájba, meg mondják, hogy ezt kéne, azt kéne... aztán jön a tavasz, mindenhol áradások, az emberek meg észbe kapnak, hogy beszéd helyett cselekedni kellett volna, gátat építeni, zsákot pakolni. Attól meg nem jön vissza a ház és a vagyon, ha a miniszterelnök kilátogat a helyszínre...

Erről a napszemüveges képről pedig akkor is lejönne, hogy kiféle az illető, hogy Michael Jackson színű lenne az ipse!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute, flóri... igazatok van! Kicsit olvasgattam most az ügyben bővebben, cikkeket és hozzászólásokat is és valami megfogalmazódott bennem. Igen, a cigányokkal rendkívül sok baj van, persze nekem személyesen is akadnak olyan cigány ismerőseim, barátaim, akik tisztességesek, tisztán élnek, szépen beszélnek és le sül az arcukról a bőr, hogy fajtársaik miatt lenézik őket... DE sajnos látni kell, hogy a gyilkos indulat nagyon sok fehér emberben is megvan. Bárki lehet potenciális gyilkos. Édesanyám több, mint 30 éve bíróságon dolgozik, hallok dolgokat, olyanokat, amikről nem is beszélhetek, és amikben bizony a cigányok nem érintettek, ellenben a csodálatos fehér ember 100%-ig. Védeni akarom a cigányokat? Nem... ezt a mocsadék elkövetőt meg aztán pláne nem, de NEM CSAK cigány ölhet. A fehér emberben is benne van a gyilkos indulat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ugyanaz, mint Amerikában a négerek... nem az a baj velük, hogy mind gyilkos, ingyenélő, meg rapper, hanem az a baj, hogy százalékukban sokkal több a színesbörű elkövető. Tehát míg 100magyarból 20ült börtönben, vagy él segélyen és van 10nél több testvére, addig náluk ez az arány 100-ból 70. Jó, lehet ez túlzás, de én pedig rengeteg olyat ismerek, aki a sötét oldalon áll és nem a bőrszíne miatt... Jah és még mindig nagy F!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy a fehér emberben is benne van a gyilkos indulat, Riddick, de vannak olyan jelenségek, amik mellett nem szabadna szó nélkül elmenni. Súlyosan orvosolni kell ezt a problémát, különben itt olyan társadalmi robbanás lesz, hogy ihaj. Néha már most is úgy látom, hogy elkéstünk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cigány, fehér. sárga, fekete, rózsaszín, hupikék... a szín lényegtelen, ha bűnös akkor bűnös. Nem értem fehér ember mit van ennyire nagyra magával hogy ő patyolattiszta, sose bűnöz. Nagy háborúkat mindig ők vívták szóval erről ennyit...

 

Ja ami érdekes: Lesz újra halálbüntetés?

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez is igaz... mert "kulturális" háttér miatt vagy franc se tudja mi miatt vannak statisztikai eltérések, de bűntelen népcsoport nem létezik. A szuperfantasztikus magyar sem bűntelen, egy cseppet sem!

 

Jól mondod Norbi!

 

Nute, egyetértek azzal, hogy sürgősen orvosolni kell. Azzal viszont nem, ha valaki (mert a kommentek között, amiket olvastam tonnaszámra volt ilyen) azt mondja, hogy ki kell irtani a népcsoportot! Épp a szupererkölcsű fehér ember követel népirtást? A népirtás mi, ha nem gyilkosság... ráadásul tömeggyilkosság... az is épp olyan bűn, még ha mögé raknak valami "szépnek tűnő" ideológiát is!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, mert többségben van! (egyelőre) :) És igazából, ez a mi hazánk, nekünk kéne megvédeni az indiaiaktól! Haverom Romániában él és elmondta, ott a romákkal nem bánnak jól, sőt, gettósítják őket...a rendőrség nem jár ki ezekre a területekre, ők meg nem mennek be a városba. Ha mégis, akkor megverik őket a helyszínen, aztán kidobják a gettóban. Akinek nem tetszik, az meg mehet haza!

 

Amúgy a kiirtás nem megoldás, ez már kiderült. Sokkal inkább az lenne a jó, ha más elbírálás alá esnének. Pl. hányan testvérek, hányan dolgoznak ebből, hány családtagnak van priusza, miért ültek börtönben, milyenek a lakáskörülmények... Ezek után a büntetés is nagyobb lenne, példa statuálása képen. Ez lehet megfélemlítés, de szerintem sajnos máshogy már nem megy. Én mutogatni sem akarok, de a 4év gimi, meg az 5év egyetem alatt egy, azaz 1 romát sem láttam a közoktatási intézményekben...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja ami érdekes: Lesz újra halálbüntetés?

Nem lehet sajnos, csomó nemzetközi egyezmény szabályozza ezt, amit Mo. is aláírt, és annak felrúgása nem kis nemzetközi botrány lenne. Viktor mehetne megint magyarázkodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma beszéltük bent a cégnél az ügyet és egyre jutottunk. Fel kéne kötni a csávót Pécs főterén aztán hadd lógjon ott decemberig.

Ott van mellette a középiskola, mit tapasztalnának így a fiatalok? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cigány, fehér. sárga, fekete, rózsaszín, hupikék... a szín lényegtelen, ha bűnös akkor bűnös. Nem értem fehér ember mit van ennyire nagyra magával hogy ő patyolattiszta, sose bűnöz. Nagy háborúkat mindig ők vívták szóval erről ennyit...

Norbi, magam sem mondhattam volna jobban. Csomóan jönnek azzal, hogy "Miért nem mondják be a híradóban, hogy cigány volt az elkövető?", erre a válaszom, azért, mert semmit nem számít. Gyilkos és gyilkos közt nincs különbség. Ha bemondanák, hogy cigány volt az elkövető, abból mi jó származna? A sok jobbikos "értelmiségi" acsarkodhatna, hogy "má megin ezek a büdös cigók" míg végül egyiknek bedurran az agya és ártatlan családokat kezd el lemészárolni, csak mert "ez ellen tenni kell valamit".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban dühítő első blikkre ez a fajta diszkrimináció, és én is eleresztettem egy pár anyázást ma, de vajon hova vezetne hosszú távon azaz út amit sokan akarnak? És itt szimplán a tények feltárásáról a hatásairól van szó. El kell különíteni az érzelmeket, a személyes igazságérzetünket a józan ész vezérelte a jogtól. Biztosan jól esne mindenkinek ha Orbán cigányozna egy jóízűt a parlamentben, de ezzel véget is ért a pozitívumok sora.

 

Kétlem hogy nagyban befolyásolta volna az ezt a faszit hogy a híradóban kimondják-e a származását az elkövetőknek vagy nem, egy idő után csak súlyosbítaná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott van mellette a középiskola, mit tapasztalnának így a fiatalok? :)

 

 

Hogy ne ölj mert így jársz.

 

De itt egy cikk ami nagyon durva. Tényleges életfogytosok vallanak és még az egyiknek van arca megkérdezni hogy miért nem küldik vissza a szabad világba? Meg van arcuk panaszkodni.

 

http://www.origo.hu/itthon/20120713-tenyleges-eletfogytigalnra-itelt-rabok-irasai-remenytelensegrol-bortoneletrol-bunrol.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól mondod Lok!

 

Gondolom emlékeztek a romagyilkosság-sorozatra... ha jól emlékszem 2009-2010 2008-2009-ben volt. Katt!

Bár egyesek mondhatnák, ebben az esetben a fehér magyar ember ölt cigányokat, ami nem bűn!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de az Orbán is cigány vezetéknév... Szóval, ha ő ilyeneket mondana a parlamentben, az elég... képmutató dolog lenne. Nekem azzal van leginkább gondom, mikor fiatal romák, bömböltetik a telefonból a "zenéjüket" és bandákban ordibálnak az utcán. Jó, szoktak fiatal magyar gyerekek is ilyet csinálni, csak jóval ritkábban és nem mindennapos szinten. És ilyenkor van az, hogy aki tud, az átmegy az utca másik felére...

Darth mi értjük a lényeget, de most ha én is belinkelném az utóbbi évek "felfuttatott" romák által elkövetett gyilkosságait, akkor kifagyna a fórummotor.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra próbáltam rávilágítani, hogy mindkét oldalon vannak GYILKOSOK és bűnözők, igen a cigányok oldalán kétség kívül többen, ez nem mentesíti a magyar /fehér/ emberek által elkövetett bármilyen bűnt! Mert a bűn az bűn... teljesen mindegy, hogy azt néger, cigány, zsidó, arab, stb... vagy éppen fehér ember követte el!!!

 

És nem az a célom, hogy egymásra licitáljunk a linkekkel!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt is megértem, csak azt nem, hogy a saját országomban miért nekem kell félnem, meg meghúznom magam és eltűrni az ilyeneket, no meg az adóból eltartani... ez az amire sosem ad senki választ! Jah, mert, hogy sokan vannak és hozzá a szavazatot, így támogatást, meg segítséget igényelhetnek? Mondjuk, aki sem írni, sem olvasni nem tud, valóban sokat hozzáad a dolgokhoz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben is van igazság, amit most írtál.... természetesen ennek sem kellene így lennie! De jelenleg túl sokat nem tehetsz, mint ahogy én sem. Sokan a Jobbik kormányra kerülésétől várják a tejjel-mézzel folyó kánaánt. Hát lenne is kánaán, de nem olyan, amilyet sokan várnak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem fontos a származás megjelölése. Az USA-ban se kertelnek ezzel kapcsolatban.

 

Kikérem magamnak, hogy pl. magyaroknak nevezzék azokat a cigányokat, akik prostitúció-hálózatot működtetnek Kanadában vagy Ny-Európában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt értem... de a maffiózó magyarok esetében miért nem kéred ki magadnak, hogy magyarok? Ez alapján a gondolatmenet alapján én simán kikérném magamnak!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fehérgalléros bűnözés is nyilván súlyos probléma. De a cigányok nyugat-európai ténykedése komoly károkat okoz az ország hírnevének.

Tehát ezek szerint van hirnevünk? Én anno tanulmányi kiránduláson voltam kint Spanyolországban és az egyik feladat az volt, hogy kérdezzük meg az utca emberétől mit tud Magyarországról (Barcelonában történt). Az emberek 60 százalékának halvány lila gőze se volt. Volt olyan aki Ázsiába tippelt minket. Volt jó harminc százalék aki tudta, hogy Puskás, és hajtogatta hogy na az tudott focizni (azért ismerik ugye mert elég sokat focizott náluk), és volt egy kicsiny mag aki dacosan sorolta a fővárost, hogy Kelet-Európa, hogy ott van a puszta meg ilyenek. Nagy imidzsünk nincs kint. Nem kell aggódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.