Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Miért CSAK Amerikában Ody? A norvég eset sem Amerikában történt, mégis valami hihetetlen kegyetlen volt és majd 100 áldozatot követelt.

 

Egyébként a ma esti franciaországi vörös-szőnyeges díszbemutatót lefújták. Az interjúkat a film szereplőivel, készítőivel szintén. A Warner Bros adott ki egy közleményt, amiben elítélik az esetet és együttérzésüket fejezik ki az áldozatok családjaival. Közben Obama elnök is reagált már az eseményre.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak politikai okai voltak, ergo terrorcselekménynek is felfogható. Persze, máshol is előfordulnak ilyen brutális mészárlások (Németország, Finnország legutóbb), de az USA-ban ezeknek a "magányos farkas" típusú tömegmészárlások száma nagyságrendekkel magasabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, magasabb... és igazatok is van... én a "CSAK" szóra reagáltam és nem a belekötés volt a szándékom. Azt viszont hozzáteszem, hogy amellett, hogy nem vagyok Amerika fan Amerika hater sem vagyok, mi több nagyon ki tudja csapni a biztosítékot az Amerika haterkedés. (Nem mondom, hogy Ti ezt teszitek, csak megjegyeztem!)

 

Nute... ne felejtsd el a pár évvel ez előtti egyetemi lövöldözést Magyarországon. Nem feltétlen Amerika itt a hunyó, ott valahogy több retardált van (ez tény) de ahogy szaporodnak ezek a fajta bűncselekmények az arra enged következtetni, hogy a retardáltak száma egyre nő... és itt is nem csak Usákéknál.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, nem felejtettem el az egyetemi lövöldözést, tekintve, hogy ott voltam a helyszínen akkor. De az még mindig "csak" 1 áldozat volt. Ha az USA-ban kitör egy lövöldözés, és csak egy ember hal meg, az szinte már nem is hírérték...

 

Ezt meg hagyjuk már, hogy nem lehet kritizálni az USA-t, az is ugyanolyan ország, mint a többi. Én viszont az anglomániát utálom de nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán egy fórumon leírhatom a véleményem... és a "Csak Amerikában fordulhat elő" picit olyasmi volt. De bocs, hogy megszólaltam.

Neked baj van az idegeiddel? Néha úgy tűnik. Egyébként meg van bocsátva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a The Dark Knight cím nem hoz szerencsét. Hullanak az emberek. A TDK-nál Heath Ledger, most meg ez a mészárlás. Ez az eset külön tragikus irónia, hogy pont egy olyan film körül történt ez, amely egy olyan hőst mutat be, aki semmilyen körülmények között nem hajlandó ölni, és a történet igyekszik bemutatni, hogy márpedig az ember jó... (És pont emiatt nem hibáztatnám az alkotókat, se a filmet, mivel ők értékeket próbáltak átadni, csak a retardált barom állatjának az amőbák szintjét sem elérő agyába ez nem jutott el.) Most egy ilyen után nézze meg az ember a TDK hajós jelenetét, és nem fogja tudni elhinni, hogy van remény, ilyen lehetséges. Szomorú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi erővel a WOW-ot is (végre) betilthatnák, mert a norvég tömeggyilkos azzal játszott a mészárlás előtt.

Én egyedül azt sajnálom, hogy nem egy ilyen fényre csillogó vámpíros forgatáson történt az eset, azokat a színészeket könnyebb lenne pótolni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig ha valaki képes feldarabolni a legjobb barátját azért, mert előtte játszott 1-2 órát a Manhunttal, az már korábban sem volt teljesen normális. (Egyébként ez is megtörtént eset.) Csak ugye elterjedt a mai világban ez a "minden áron felelősöket kell keresnünk", illetve "az én fiam/lányom tökéletes" szemléletmód, ezeknek a keveredése szülte a játék kiadója elleni pert. Manapság, hogy ha egy fiatal gyerek 1-est, netalántán beírást kap, akkor a szülők ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkoznának, inkább bemennek balhézni a tanárnőhöz, hogy ezt mégis hogyan merészeli? Meg ugye ha történik valami rossz, ami igazából szerencsétlen véletlenek sorozatából vetődik össze, mindenáron keresni kell egy bűnbakot, akire ráverhetik az egészet, mert akkor könnyebb tőle a lelkük. De még akkor is, ha az igazi felelős már meghalt, mert hogy "könnyű a halottra kenni".

 

Csak tudnám, hogy hogyan jutunk idáig? Az egy dolog, hogy valaki mélyen depressziós, de ebből nem következik kapásból az, hogy veszek egy fegyvert, megölök pár véletlenszerű áldozatot és utána magammal is végzek. Annyira abszurd az egész, semmi értelem, vagy logika nincs benne. Mit ártott nekem az a néhány ember? Jobb lesz nekem attól, ha megölöm őket? És ha igen, akkor utána miért végzek magammal? Hogyha ennyire azt akarom, hogy vége legyen, akkor nem egyszerűbb, ha csak megölöm magam? Vagy már mindenáron annyira ki akarja harcolni az emberek figyelmét, hogy ezzel akar "emlékezetessé" válni?

 

Mondjuk az ilyeneket nyilván az ostobább réteg hajtja végre. Én is voltam már nagyon durván depressziós, sőt... Az utóbbi időben sincs másként, de mégsem ragadok fegyvert és kezdek el lövöldözni a helyi plázában, hogy reklámozzam, hogy "nézd milyen sz*r nekem".

 

Szép dolog a Batmannek ez "az ember márpedig jó" üzenete és úgy is van előadva, hogy az nem tűnik abszurdnak. Csakhogy a mai világra sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy jó. Még annak ellenére is, hogy helyenként fellelhetőek a jó tulajdonságai is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is olvastam. Érdekes ez az egész. Azt mondja a tag (James Holmes), hogy ő Joker, Batman ellensége... a szemtanúk szerint az öltözete mégis inkább Bane-re emlékeztetett.

Egyébként durva ez a lakás robbantás sztori. Bakker hogy aknázta alá, hogy még a rendőrségen is kifog? Jó ideje tervezte már ezt, az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen mindegy szerintem hogy milyen köntösbe bújtatta a tettét a gyilkos, ha kakadunak öltözött volna akkor meg hibáztassuk a papagájokat? Ha nem lett volna Nolan trilógiája, akkor meg Megatronként gyilkolászott volna.

 

Én inkább a szabad fegyverviselést törölném el, amit oly sokan akarnak Magyarországra is behozni. Szép is lenne ha minden cigánygyerek pisztollyal rohangálna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a szabad fegyverviselést törölném el, amit oly sokan akarnak Magyarországra is behozni. Szép is lenne ha minden cigánygyerek pisztollyal rohangálna.

Itt is uralkodna akkor a gangsta "kultura", mint odakint. Nem is húznám sokáig, pláne hogy egy gettóban élek. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is uralkodna akkor a gangsta "kultura", mint odakint. Nem is húznám sokáig, pláne hogy egy gettóban élek. >.<

Igen. És az a baj hogy sokan csak az érme egyik oldalát nézik, hogy hadd védhessék meg a magyarok magukat lőfegyverrel, és akkor voilá meg van oldva a cigánykérdés. Csak hogy ha mi is szerezhetünk fegyvert az azt jelenti hogy ők is szerezhetnek, és van egy olyan érzésem hogy náluk népszerűbb lenne a fegyverviselés.

Csúnya egy világ lenne itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. És az a baj hogy sokan csak az érme egyik oldalát nézik, hogy hadd védhessék meg a magyarok magukat lőfegyverrel, és akkor voilá meg van oldva a cigánykérdés. Csak hogy ha mi is szerezhetünk fegyvert az azt jelenti hogy ők is szerezhetnek, és van egy olyan érzésem hogy náluk népszerűbb lenne a fegyverviselés.

Csúnya egy világ lenne itt.

Nálunk az egyik legkisebb Lakatos fiú (nem nagy dolog, hogy kimondom a nevét, rengeteg Lakatos van még a mi utcánkon belül is) talált egy gázpisztolyt a szeméttelepen, első dolga az volt hogy a tanárnő fejéhez fogta. Aztán lefagyott az agya, letette a fegyvert és hazament. Ha minden igaz, azóta javítóban van. Bár ő sem a népe miatt, elítélendő, hanem azért, mert ostoba. Pedig, hozzáteszem még ő tűnt a legnormálisabbnak a családjából. Az a legszörnyűbb az egészben, hogy amikor majd szabadul olyan lesz itt, mint egy istenkirály, mert húúú, ő megjárta a börtönt, mekkora egy arc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanadában volt egy olyan akció, hogy bakszámla mellé fegyvert adtak...náluk van szabad fegyver viselés, ott a házak ajtaját nem zárják. Persze azt mindenki elfelejti, hogy ott a legszebb nők a rénszarvasok és oda senki sem költözik, mivel baromi hideg van és nehéz a megélhetés. Egymást közt meg elrendezik a dolgokat.

Amúgy is a cigók fegyvere nem lőfegyver, a képeken mindig késekkel, meg machetákkal pózolnak. Ez is illegális, a penge méretétől függően, de a Ladában elfér.

 

Most mondják, hogy a P. Laci bedrogozva és ittasan (nálam a kettő egy fogalom) követte el, egyedül a gyilkosságot. Az azért érdekes, hogy a cuccra honnan szerezte a pénzt, ha gettóban lakott, most akkor a Magyar kormány a felelős, mert szociális segélyt adott neki és ebből vette a "tudat"módosító szereket?... Jah és előtte megívott két liter bort, gondolom mennyire előre tervezhette a dolgokat, egyedül annyit, hogy ismerte a környéket és pont azért ott csapott le. Szerintem, ha nem is erőszakolta meg a nőt, a börtönben ő lesz a kis kedvenc, az ilyen jellegű gyilkosokat nem szokták kímélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném abban kérni a segítségetek, hogy ha van valami külföldi ismerősötök, vagy fent vagytok ilyen honlapon, akkor ezt a linket terjesszétek. :)

Nagyon jó kis oldal, mindenki felteheti a saját kis kreatív projekt-jét, ahol pénzt lehet rá adni, "adományozni". Én is feltettem a Deveraux képregényem, miért ne alapon. :) Ha összejön jó, ha nem, az sem baj, megpróbáltam. :) köszi szépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.