Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Miért kell riogatni? Miért nem lehet azt írni szép nyári időnk lesz 38 fokkal. Nem. Mindenki megdöglik aki nem iszik 20 liter szódát, jön a világvége, rettenetes ,borzalmas kánikula és hőség lesz, maradj otthon. Lópikulát. Nyár van ilyenkor ez van majd lesz ősz és tél akkor nem lesz.Egy kis optimizmust ahogy a németek teszik. Persze ők ezért is tartanak ott ahol mi sosem fogunk.

 

http://www.origo.hu/idojaras/20120802-riasztas-a-szinte-40-fokos-hoseg-miatt-kanikula-idojaras-elorejelzes.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell riogatni? Miért nem lehet azt írni szép nyári időnk lesz 38 fokkal. Nem. Mindenki megdöglik aki nem iszik 20 liter szódát, jön a világvége, rettenetes ,borzalmas kánikula és hőség lesz, maradj otthon. Lópikulát. Nyár van ilyenkor ez van majd lesz ősz és tél akkor nem lesz.Egy kis optimizmust ahogy a németek teszik. Persze ők ezért is tartanak ott ahol mi sosem fogunk.

 

http://www.origo.hu/idojaras/20120802-riasztas-a-szinte-40-fokos-hoseg-miatt-kanikula-idojaras-elorejelzes.html

 

Ne aggódj, télen majd a "szibériai hideggel" riogatnak megint, jön a jégkorszak, mind megfagyunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudok pontos számadatot(és lusta vagyok kiguglizni), de minden évben meghalnak jópáran a melegtől (főleg nyugdíjasok). Ha csak egy ember életét is meg tudják menteni a "riogatással", már megérte. Nem értem miért kell ezen mindig kiakadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot!

 

Én is gyűlölöm a kánikulát, és ezzel együtt a nyarat is. Az elmúlt hetek időjárása nekem pont megfelelő volt. Persze azért akkor ne essen, mikor megyünk a Balcsira két hét múlva :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen Lada bácsi! :clap:

 

Nem tudok pontos számadatot(és lusta vagyok kiguglizni), de minden évben meghalnak jópáran a melegtől (főleg nyugdíjasok). Ha csak egy ember életét is meg tudják menteni a "riogatással", már megérte. Nem értem miért kell ezen mindig kiakadni.

Akinek egy kis esze van az ilyenkor issza a vizet mint a gép, és főleg nem megy a napra. Az időseknél ez megoldható hisz nyugdíjasok, így nem kell dolgozni. De akinek ezt mondani kell.... :pfff:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szívbetegnek vagy a magas vérnyomással küzdőknek szinte majdnem mindegy. Persze inni kell, de nem hiszem, hogy sokan azért lennének rosszul, mert nem ittak folyadékot.

 

Dzséjt: téged vajmi kevéssé érint, hogy utálom a kánikulát vagy sem. :) Nem én vezérlem az időjárást, úgyhogy felesleges Szibériába küldeni.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Szülinapot!

A nicked miatt egyszer egyest kaptam magyar irodalomból, mert a haverom aki előttem ült, szeretett rajzolni. Éppen Adytól vettük a Lédával a bálban című művet. Ő pedig készített egy rajzot, amin estélyi ruhában lévő embereket gázol halálra egy kocka alakú autó és ez volt alá írva: LADÁVAL A BÁLBAN! Hátraküldte nekem és annyira röhögtem, hogy felszólítottak felelni, de mivel az adott versről semmit sem tudtam, kaptam egy karót. 2nap múlva ismét felszólítottak, akkor már készültem és pont a Ladás vers volt, nagyon kellett figyelnem, hogy ne röhögjem el, de végül egy 4esig jutottam...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bicajjal átmentem a Művészetek Völgyébe, 4évvel ezelőtt voltam ott, azóta kicsit megváltozott az egész. Jó, hogy vittem magammal hideg vizet, mert minden baromi drága volt és kocsival alig lehetett közlekedni a kis utcákban, én sokkal gyorsabban haladtam. Voltam két udvarban, ahol koncert szerűségek voltak, de a meleg miatt alig voltak. Egy helyen ettem gulyás levest, ami nagyon finom volt és kaptam mellé ajándék tócsit. Egész napos program volt, el is fáradtam rendesen, nézek még egy Lost részt, aztán szerintem alszom is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt gondoltam, figyelni is szoktam rájuk, meg elraktározom. Dominic Monaghan pedig kifejezetten jól színészkedik itt is, a Gyűrűk urában is jó volt, nekem mégis a Siny Cityis alakítása a kedvencem.

 

Demonoid torrent oldalon valaki fent van? Mert nekem már lassan egy hete azt írja ki, hogy nem elérhető, megszűnt volna az oldal?

 

Amióta hazaértem egy játékkal játszom, most regeltem be rá, elég érdekes, kártya gyűjtögetős, harcolós játék, valaki ismer hasonlót?

Nanofights

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt gondoltam, figyelni is szoktam rájuk, meg elraktározom. Dominic Monaghan pedig kifejezetten jól színészkedik itt is, a Gyűrűk urában is jó volt, nekem mégis a Siny Cityis alakítása a kedvencem.

Az vicces, tekintve hogy a Sin Cityben nem is szerepel. ;) Összekevered a Frodót játszó Elijah Wood-dal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.