Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor biztos örömmel hallod kudar, hogy sok külföldi ismerősöm van, köztük jó néhány amerikai. :)

Magamba már pezsgőt robbantottam! :D

Frenkie: hát rávehetnéd, hogy kicsit járjon az érdekemben. :D

Norbi köszi! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb érdekes emberi megnyilvánulások a TDKR kapcsán.

 

Csak fél füllel hallottam a híradóban volt szó róla:

 

- Egy csávó a vetítés alatt kezdett randalírozni a moziban.

- Egy másik a film megtekintése után azt hajtogatta, hogy megöli a főnökét és elhajtott (rendőrök állították meg)

- Egy harmadik pedig a moziteremben kezdte azt üvöltözni, hogy mindenkit megöl.

 

Mi a fene folyik itt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christian Bale azért kedves hogy bement a kórházba a sérültekhez, na meg kiderült hogy 4 srác azért halt meg mert barátnőjükre vetették magukat és ők kapták a golyókat. Közülük kettő haditengerész volt. Tisztelet nekik bár már nem mennek vele semmire...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christian Bale azért kedves hogy bement a kórházba a sérültekhez, na meg kiderült hogy 4 srác azért halt meg mert barátnőjükre vetették magukat és ők kapták a golyókat. Közülük kettő haditengerész volt. Tisztelet nekik bár már nem mennek vele semmire...

 

 

Így tudtam meg hogy Bale-nek felesége van(ő is vele tartott a kórházba). Ez azért volt számomra érdekes mert Bale-t nem tudom elképzelni családapaként, azt hittem a magánéletben egyedűl él.

Amúgy tényleg szép dolog volt tőle. A srácoktól is hogy ráugrottak a csajaikra, de hát egy amerikai katonától ezt is várjuk el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap: a vezérigazgató váratlan beesik, mondván, össze kell szednie néhány papírt. Furcsának találtam, de nem szokatlannak.

Hétfő: hajnali ötkor a vezérigazgató megérkezik. Megelőzve a munkásokat. Erre már rá kellett kérdeznem. A válasz: megy fel a tulajdonossal Pestre. Ez nem volt se furcsa, se szokatlan. Fél hatkor el is mentek.

Kedd: értesülök a hírről, miszerint a Veszprémi Nyomda Zrt.-t felvásárolta a konkurens Váci Nyomda. Hétfőn mindkét nyomda tulaja bent volt, megköttetett az üzlet.

Szerda: otthon vagyok, de előző napról tudtam, hogy a vezérigazgató összetrombitálja az embereket és közli az ítéletet.

Csütörtök: az ítélet még engem is letaglózott: a Váci Nyomda tulajai szeptembertől átveszik a vezetést. Attól kezdve a munkákat felmondják, a nyomdagépek szétszerelése és értékesítése megkezdődik. A dolgozókat fokozatosan elküldik. Őrszemélyzet továbbra is marad, hogy őrizze a végül teljesen kiürítésre kerülő épületet, de korántsem biztos, hogy a jelenlegi őrszemélyzet (sőt, én biztos vagyok benne, hogy nem, elvégre minek fizessenek ugyanannyit nekünk egy üres épület felügyeléséért, mint egy működő üzemért, pláne, hogy van itt cég, ami alá kínálhat).

Így ér véget a Veszprémi Nyomda Zrt. huszonegy éves története (persze az épületnek, mint nyomdának már több, mint száz éves múltja van, csak azalatt volt pár neve). Kilencvenegy ember lesz munkanélküli (minket őröket nem számolom).

 

Mázli, hogy az elmúlt egy év alatt szert tettem némi ismeretségre és a hírem sem rossz a szakmában, így már most van biztos melólehetőségem. De azért sajnálom, már lassan egy éve itt vagyok, beilleszkedtem a helyiek közé, kár, hogy így lett vége. Mert akkor sem maradok, ha mi őrök történetesen nem leszünk szélnek eresztve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nyomdászok dolgoznak, nem kiadók... :roll: A könyvek kiadása a kiadókon múlik. Az meg már van. :)

Lehet hogy ez már felmerült korábban a fórumon (ez esetben bocsi), de melyik kiadóról van szó? Persze ha nem titok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy ez már felmerült korábban a fórumon (ez esetben bocsi), de melyik kiadóról van szó? Persze ha nem titok. :)

Még nem volt róla szó, mert még én sem tudtam, végül kinél landol a következő Mysterious Universe kötet. De jelenleg a Tuan kiadó a birtokosa a kiadás jogának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyen... :roll:

 

"Szeretnék ezúton gratulálni a közterület felügyelő szervek bátor katonájának és a segítségére siető "Elit Force"-nak a ma délutáni bravúros akcióhoz.

 

A Kálvin téren egy idősebb hölgy sétáltatta harci kutyáit (foxi és egy valami noném-pincsi) szájkosár nélkül. Ezt a magasan kvalifikált közterületes meglátta és gyorsan meg is akarta büntetni. Az idős hölgy ezt rossz néven vette és elutasította.

 

Ekkor kért erősítést a TEK-től. A bátor harcosok (3fő) kiérkeztek és megbilincselték a nőt aki jajgatott, hogy ő nem bűnöző és mit csinálnak vele? A jól kigyakorolt bilincselési-technikát sikerült 3 embernek alig tíz perc alatt végrehajtani egy nem ellenkező emberen, a közterületes hathatós és elégedett már-már gunyoros pillantásainak segédletével. Majd mikor ez sikerült a falhoz szorították a két vérszomjas ebbel együtt. Na ők tényleg halálra voltak rémülve! Ekkor további 2 rendőrautó érkezett enne 5 újabb kollegával aki biztosították a terepet, hisz biztosan vannak álcázott társai is a nőnek.

 

Summázva: egy közel nyugdíjas nő és 13kg kutya megfékezéséhez kellett 2 hatóság, 2 rendőrautó, 3 kommandós, 5 rendőr és az elmaradhatatlan szarkavaró közterületes.

 

Végiggondolva ha egy ilyen esethez már ennyi embert tudnak mozgósítani nyilván nincs más bűncselekmény a városban. Mindenki megnyugodhat Debrecenből eltűnt a bűn... De kíváncsi lennék ez az érezhetően nagy port kavaró akció vajon mennyibe került az adófizetőknek..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.