Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Talán az a baj, hogy humorral szokott beszélni az SW filmekről? Nemrég a twitterén azon morfondirozott, hogy Obi-Wan annyira szeret végtagokat kaszabolni, hogy talán csak egy sorozatgyilkos jedi köpenyben és van egy helye ahol gyüjti a levágott testrészeket.

Ezután rögtön megjegyezte: az SW könyvében lesz egy rész ahol minden szereplő elvesziti egy kezét.

Szintén a napokban fejtegette, hogy ha az emberek nem veszik a most is elérhető könyveit, akkor az új SW regényben R2 fel fog robbanni és Jar Jar lesz az új birodalomi császár.... :D

 

Persze lehet hogy a poénkodásainál nagyobb bűne is van, csak akkor arról én is lemaradtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán az a baj, hogy humorral szokott beszélni az SW filmekről? Nemrég a twitterén azon morfondirozott, hogy Obi-Wan annyira szeret végtagokat kaszabolni, hogy talán csak egy sorozatgyilkos jedi köpenyben és van egy helye ahol gyüjti a levágott testrészeket.

Ezután rögtön megjegyezte: az SW könyvében lesz egy rész ahol minden szereplő elvesziti egy kezét.

Szintén a napokban fejtegette, hogy ha az emberek nem veszik a most is elérhető könyveit, akkor az új SW regényben R2 fel fog robbanni és Jar Jar lesz az új birodalomi császár.... :D

 

Persze lehet hogy a poénkodásainál nagyobb bűne is van, csak akkor arról én is lemaradtam.

Nem, ezekkel a poénokkal van a baj, hanem ezzel.

 

 

CA9ipovWQAAegop.jpg

 

Persze lehet a ma hajnali kommentemben egy kicsit túlreagáltam (nem sokkal előtte botlottam bele a képbe és még friss volt a "seb", én meg már kába), de egyrészt aki öngyilkosággal viccelődik az nálam kapásból mínusz 100 ponttal indít, másrészt az már azért a pofátlanság netovábbja, hogy egy olyan franchisenak a rajongóit sértegeti, ami először adott neki lehetőséget, harmadrészt egy ilyen Mr Plinkett színvonalú beszólás nem méltó olyanhoz aki a franchise-on dolgozik. Tudom, én is szoktam fintorogni ezen-azon, a múltkor nekem is elszállt az agyam, de azért különbség, hogy én egy ****** kis senki vagyok, nem pedig egy hivatásos író, aki a saját munkaadójába és potenciális olvasóiba rúg bele.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet azért mert szoktam South Parkot nézni de elképzelni se tudom mi olyan durva ezen a viccen. Vagy az a baj hogy nem szereti a prequelt? Nagyon sokan nem szeretik és egy jó pár közülük Sw projekten is fog dolgozni. Ha jól tudom a Rogue One készitői se Jar Jar plüss állatkával alszanak el (bár ők utólag igyekszenek tagadni a tényt), de én azt is moziban nézem majd.

Azt persze megértem ha a fickó szókimondó humora nem jön be mindenkinek. Nekem semmi bajom vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sincs bajon ezzel. Különben meg tegye fel a kezét az, aki még sose szidta, kritizálta, humorizálta és a többi a munkaadója/főnöke egyes döntéseit, ötleteit mások előtt :P

 

Nem tudom...nekem abban semmi humoros nincs, hogy ugorjak le egy hídról ha szeretem a prequelt. De biztos az én humorérzékemmel van a baj. Ráadásul az ő könyvét kellene megvennem.

Ez csak egy kifigurázás, nem kell komolyan venni fél másodpercig sem :) A könyvet pedig nem kell megvenni és elolvasni, szabadon választható opció ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak egy kifigurázás, nem kell komolyan venni fél másodpercig sem :) A könyvet pedig nem kell megvenni és elolvasni, szabadon választható opció ;)

Még szép, hogy szabadon választható. A Legends amúgy is egy f*s volt, szóval aki azt szereti az nyugodtan kimehet az állomásra és ugorjon vonat elé. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a fickó hozzáállása nagyon undorító.

Az ilyen "kifigurázás", melyben az olvasható, hogy ha valaki szereti az előzményeket az ugorjon le a hídról, vagy, ha valaki szereti a régebbi könyveket (Legendákat) az meg ugorjon a vonat elé, nos ez finoman szólva is nálam undorító, gusztustalan, taszító vélemény nyilvánítás, vagy hozzáállás. Én az ilyeneket nem tudom máshogy értékelni: szerintem ez bunkó primitívség.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem találtam ezt különösebben humorosnak, pedig rendszeres nézője vagyok a South Parknak (:)), ennek ellenére megveszem és elolvasom a regényt, ha megjelenik magyar honban. A műre vagyok kíváncsi, nem az íróra.

 

Még szép, hogy szabadon választható. A Legends amúgy is egy f*s volt, szóval aki azt szereti az nyugodtan kimehet az állomásra és ugorjon vonat elé. :D :D

Na most jól elintézted, hogy több hozzászólásodat ne olvassam el. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze mondtam, de az teljesen más kategória. Én egy mezei "senki" vagyok így nem számít igazán. De mikor hallottál ilyet nyilatkozni mondjuk a Fradi szakosztály-igazgatójától? Vagy bármilyen hivatalos Fradinál dolgozó embertől? A PT is szidják sokan hisz tudjuk. És akkor mi van? Semmi. De amikor egy hivatalos SW könyv írója mond ilyeneket az azért keményebb. Ráadásul személyeskedik mert nem is a filmeket minősíti hanem azokat akiknek tetszik. Főleg ez akasztotta ki a barométert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igy teljesen oké és teljesen megértem ha valakit ez sért és én se szeretném ha mostantól ez általánossá válna és minden második Sw készitő rúgna egyet a prequel fanokon. Arra akartam csak utalni, hogy azért az ilyesmi poénkodás nem áll tőlünk sem annyira távol és szerintem igenis az ilyesmi taplóságon is lehet mosolyogni.

De pont azért mert sértő ahogy lentebb is irtam teljesen megértem ha valaki ebből nem kér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magunk között tudod, hogy elvagyunk az ilyenekkel de jobban belegondolva azt hiszem nem igazán volt jellemző eddig. :) És igen, a hivatalos forrással van bajom. Emlékszel amikor nem is olyan régen a spin-off filmek készítői még le is szedték a netről a PT kritizálásukat, pedig az nagyságrendekkel puhább volt. Ez meg odasz*rik ahonnan eszik? Érdekes. Egyébként azt se díjaznám ha pl. Lucas azt nyilatkozná, hogy mindenki totál hülye és bujdosson el aki nem érti a PT -t. Ez egy marketing gépezet így tehát vannak szabályok. Nem lennék meglepve ha kicsit a fejére koppintanának a fickónak, hogy vegyen vissza magából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most rákerestem a poén utóéletére. Ebből az derül ki, hogy nem az író csinálta a poént, csak megosztotta a képet. Miután egy fan írt neki, hogy az öngyilkossággal nem kéne viccelődni azt írta Chuck Wendig, hogy ő ezzel teljesen egyetért, nem is a szöveg miatt osztotta meg hanem a rajta lévő titkos helyszín (???) miatt. A kérdéses beszélgetés ITT olvasható. A magyarázatot nem egészen értem, de a beszélgetőpartnerek elfogadták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan: ez egy időjáráselőrejelző applikáció, amiben le lehet kérni a Tatooine-on lévő hőmérsékletet is. Erről osztotta meg a screenshotot az író. A reakciókra reagálva egyébként jelezte, hogy egyáltalán nem utálja a prequeleket sőt kedveli őket, néhány részletüket pedig kifejezetten szereti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.