Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ezek a könyvek várhatóak a jövőben a Szukits bejelentése szerint.

 

Claudia Gray: Lost Stars: erről még csak nem is hallottam. Valaki ismeri?

 

szerk: Hopp, Fulcrum megelőzött :oops:

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Force Awakens regényváltozatról tudunk valamit? Az ilyeneket egyszerre szokták kiadni mindenhol nagyjából, nem? Lehetséges, hogy nem a Szukits lesz az itthoni kiadója?

És mi a helyzet a Legends művekkel? Ha jól számoltam, idén 11 regény jelent meg, szóval lenne még hely a 2016-os csomagban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a könyvek várhatóak a jövőben a Szukits bejelentése szerint.

 

Claudia Gray: Lost Stars: erről még csak nem is hallottam. Valaki ismeri?

 

szerk: Hopp, Fulcrum megelőzött :oops:

 

 

Szinte borítékolható volt, de attól még remek hír. :)

 

A Lost Stars Szukitsos kiadása meglep, mivel nem felnőtt, hanem ifjúsági regény.

 

Lost Stars. Eredetileg év elején még nem volt a listában. Mivel sajnos a Disney a Legendák könyvek kiadását 2016-tól már nem engedélyezi, így a három tervezett Legendák cím kikerült, ez jött be a helyére. A Lost Stars elég vastag, igaz ifjúsági regény, de a Young Adult (kb. 16-18 év) célozza meg.

 

Force Awakens regényváltozatról tudunk valamit? Az ilyeneket egyszerre szokták kiadni mindenhol nagyjából, nem? Lehetséges, hogy nem a Szukits lesz az itthoni kiadója?

És mi a helyzet a Legends művekkel? Ha jól számoltam, idén 11 regény jelent meg, szóval lenne még hely a 2016-os csomagban.

 

Az ébredő Erő regény. Na e az aminek a jelenlegi állásáról nem tudok dolgokat. A tervezett csomagban ott volt. A következő lehetőségek vannak:

1. A könyvre még nem sikerült leszerződni, ezért nem hozták nyilvánosságra.

2. Sikerült leszerződni, csak a borító nincs meg, ezért nem rakták még ki.

3. A rosszabb eset: más kiadó szerezte meg a jogot.

A közeljövőben informálódom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy mindegyik könyv a Zsivány Egyeshez fog kötődni. Inkább valószínűbb, hogy Az ébredő Erőhöz.

 

Én se dolgoznék Star Wars projekten, ha törölnék az összes könyvemet.

 

Nem törölték, csak más kategóriába helyezték. Amit töröltek az pl. Golden Jaina trilógiája, Kemp új Jaden duológiája, mert ezek meg se jelenhettek.

Zahn egyébként most Starcraft-ot ír. Most az interjúban is hangsúlyozta, hogy több SW regény ötlete is van, ha felkérik szívesen megírja őket. Most már bármelyik korszak megfelel neki. Zahn kiemelte, hogy a régebbi Jedi visszatér utáni Legendák vonalon több minden volt, ami egy idő után nem tetszett neki. Pl. Mara és Csubi halála. Kifejezetten örül, hogy Csubi könyves halálát nem vették figyelembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem törölték, csak más kategóriába helyezték.

 

Ez a kategóriába való áthelyezés szinte felér egy törléssel, hiszen mara jade figurája egyáltalán nem kívánatos az új univerzumban. Pedig Zahn sok könyvet szentelt neki, de mások is előszeretettel használták mindegy, hogy könyv vagy képregény volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kategóriába való áthelyezés szinte felér egy törléssel, hiszen mara jade figurája egyáltalán nem kívánatos az új univerzumban. Pedig Zahn sok könyvet szentelt neki, de mások is előszeretettel használták mindegy, hogy könyv vagy képregény volt.

Nem tudhatjuk, hogy nem jön-e vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én éppen ellenkezőleg látom. A múltja és a klasszikus trilógia alatti dolgok akár még maradhatnak is. A jövője pedig lehet más is. Most A Jedi visszatér után sok minden megtörténhetne vele, csak másképp. Egyébként a Story Group tagjai az olvasók ezen irányú kérdésére biztatóan reagálatak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban én azért szinte biztos vagyok, hogy ha valami csoda folytán vissza is emelik a kánonba Mara Jade karakterét, Luke szerelme majd felesége soha nem lesz. Azt tudom elképzelni, hogy megmarad Inkvizítornak, mint egy a sok közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.