Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

:D :D :D :D

 

 

Erotikus SW könyv????

 

Nem, csak klasszikus értelemben a Del-Rey Random House csoportnál megjelenő regény.

 

Servants of the Empire: The Secret Academy október hatodikán jelenik meg.

Zare Leonis kalandjainak negyedik, és egyben befejező része.

 

Vajon ez megjelenik magyarul?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ifjúsági regények közül szerintem ennek a sorozatnak van e legkevesebb esélye, hogy megjelenik. Illetve még az Ezra's Gamble is ugyanannyi eséllyel bír.

Ebben most már nem lennék olyan biztos. A Disney jelenleg nem engedi, hogy 2016-tól Legendák címek jöjjenek, így a magyar kiadók kénytelenek csak a legújabb címek közül válogatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ma jött meg a Minden ami Star Wars, előrendelés után. Elég masszív kötet, szépen átveszi a hat filmet, a TCW-t és a Rebels első évadát. Az első stábfotó erejéig már a hetedik rész is említésre kerül. A képanyag tetszetős, és megfelelő a közölt szöveg mennyisége is, bőven többet ad, mint a legtöbb képes enciklopédia.

A 100 jelenet könyv is tetszik, az apró háttérérdekességek között egy két új infót is találtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Száz jelenetes könyv nekem nem tetszett, belenéztem, végiglapoztam, de én magam felesleges kiadványnak ítélem. Megnéztem még a Sabine könyvet is. Hát az talán kisgyerekeknek jó lesz, bár akkor inkább a Lázadók képes útmutató jobb választás lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Száz jelenetes könyv nekem nem tetszett, belenéztem, végiglapoztam, de én magam felesleges kiadványnak ítélem. Megnéztem még a Sabine könyvet is. Hát az talán kisgyerekeknek jó lesz, bár akkor inkább a Lázadók képes útmutató jobb választás lehet.

Akkor tényleg az volt,mert nekem is az volt a véleményem átlapozgatás után.

 

 

Alexandrában meg a Sabine vázlat füzetet néztem meg még régebben....de hát az meg igen,iylen általános óvodai szint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztoriról nem lehet tudni még semmit? Úgy látszik, Gray és Wendig hosszabb távon lesznek foglalkoztatva, ők az EU-írók új generációja.

Az Aftermath második része valószínűleg Kashyyyk központú lesz, ha nem is az egész, de egy része biztos ott játszódik.

A másik regényt meg sokan a Lost Stars folytatásának gondolják, de erről nem olvastam semmi hivatalosat.

 

Közbe kiderült az Aftermath trilógia befejező részének a címe, mely az Empire's End névre hallgat

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megveszem őket. Ifjúsági hangvétel ide vagy oda, nem szeretnék lemaradni a kánonos cuccokról. A Jedi-herceg sorozat 1. kötetét túléltem, annál rosszabb pedig nem jöhet. :D

 

Ahogy nézem, megint más fordítást kapott a "Journey to Star Wars: The Force Awakens"...fő az egységesség.

 

2684682_5.jpg

 

Különben örülök ezeknek a magyar megjelenéseknek, de az ilyen "szépséghibák" nélkül még szebb lenne az összkép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, köszönöm. ;) Igazából már nem bírom ezt az iramot, kezdek lemaradni. Nem csak Star Wars-t szeretek olvasni egész évben. Másrészt, szinte biztos, hogy a Kolibri iramát a pénztárcám már nem fogja bírni, így most jött el az idő, hogy muszáj szelektálnom. Igazat megvallva, azt hittem, hogy ez már 2015 előtt bekövetkezik a megnövekedett Szukits-megjelenések által, de most már az összes kiadott magyar nyelvű Legends-művet a birtokomban akarom tudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztoriról nem lehet tudni még semmit? Úgy látszik, Gray és Wendig hosszabb távon lesznek foglalkoztatva, ők az EU-írók új generációja.

 

Arra én is kíváncsi lennék.

 

Én megveszem őket. Ifjúsági hangvétel ide vagy oda, nem szeretnék lemaradni a kánonos cuccokról. A Jedi-herceg sorozat 1. kötetét túléltem, annál rosszabb pedig nem jöhet. :D

 

Ahogy nézem, megint más fordítást kapott a "Journey to Star Wars: The Force Awakens"...fő az egységesség.

 

2684682_5.jpg

 

Különben örülök ezeknek a magyar megjelenéseknek, de az ilyen "szépséghibák" nélkül még szebb lenne az összkép.

 

Én ezeket kihagyom, kánon ide vagy oda. Ha könyvtárba bejutnak akkor elolvasom őket utólag. Most a számítógép és egyéb problémáim miatt nagyaon ramatyul állunk anyagilag. Több más, idén megjelenő SW regény jobban érdekel: Töréspont, Távoli csillagok, Halálvilág, Elveszett csilagok, és ha minden igaz, idén decemberben még az Aftermath is meg fog jelenni. E mellett leszenek idén még FR regények is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.