Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Ez oké, csak azt a részét nem értem ahol páran annak drukkolnak hogy kevesebb legyen a megjelenés. Mert igen akkor nagyon könnyű behozni a magyar lemaradást csak közben meg mindenki lemarad a többi honositott SW műről. Hogy ez mitől olyan jó, az számomra érthetetlen.

Így van. A lemaradás behozása a hazai megjelenéseket illetően már így is illúzió, hiszen az amerikai képregénydömpinggel pl. a magyar piac nem tud versenyezni. A felnőtt regényeknél szerencsére más a helyzet. A Szukits ezt most jól menedzseli. 

 

Én a Queen's Shadow-t és a Master and Apprentice-t várom a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az számomra is érthetetlen hogy egyesek miért akarják a lassabb tempót, az oké hogy nem olcsó mulatság lépést tartani a hazai megjelenésekkel de évente ha spórol rá az ember azért nem lehetetlen megvenni 3-4 uram bocsá 5 könyvet csak SW téren. A szukits előtt pedig le a kalappal hogy ilyen gyorsan elhozzák nekünk a star wars ,,újdonságokat". 

 

Nos amit én a legjobban várok az a Master and Apprentice ( nagyon imádom gray star wars könyveit, a vérvonal rántott bele a star wars univerzumba konkrétan:D) a másik pedig az Alphabet squadron, legalább már nem csak az utóhatás trilógia foglalkozik a birodalom pusztulásának 1 évével. 

 

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Van, én vagyok rá a példa:D. Ami a hogyan-t illeti azt majd egyszer leírom a fórum közössége topikban.

 

A Vérvonalról írhatnál a topikjában. Ezek után érdekelne hogy látod azt a könyvet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kánon mind megjelenik, csak a kiadásra váró Legendák száma van függőben, és az teljesen mindegy, hogy utóbbiak mikor jelennek meg magyarul. Odaát sem fog már bővülni, nem részei a Kánonnak, vagyis senki sem marad le semmiről, ami fontos lenne a mostani érában, ha csak az 5 Kánonkönyv jelenik meg idén. Szigorúan könyvekről van szó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 12. 31. - 17:43, Iqvi írta:

Akkor magyarul kb az első negyedévben jöhetne is.

Nem valószínű. Az első negyedév január 1-március 31. közötti időszak. Az Alphabet Sqaudron júniusban jön angolul. Ami nálunk a harmadik negyedévere esélyes - július 1-szeptember 30.

2019. 01. 01. - 10:30, Bomarr írta:

Szuper hírek!

 

Egyébként nem értem ezt a lemaradás dolgot. Ha Magyarországon visszafognák az SW regény/képregény kiadást és azokat megveszitek az nem jelenti hogy behoztátok a lemaradásotokat. Hisz attól még a meg nem jelent képregények/regények léteznek csak nincs hivatalos magyar forditásuk.

Ez igaz. Viszont a képregények közül valószínűleg lesz, ami kimarad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2 hónap múlva megjelenő Queen's Shadow c. regényben az írónő, E.K. Johnston elmondta, hogy Rush Clovis felfog bukkanni a könyvben! Néhány példányt már olvashatott néhány ember és a hírekből ítélve Clovis nagyon fontos szerepet kapott a történetben, megismerjük majd a hátterét Padméval, ahogy egyszerre lépnek be a szenátusi életbe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

https://ziro.hu/konyv/a-star-wars-eddigi-legjobb-evebol-a-kolibri-is-kiveszi-a-reszet/

 

Piszkosul ajánlom elolvasni. A másik dolog meg nyugodtan valaki adhat kölcsön nem leszek ellene :D 

Csak adják egyszer ki a scum and villainy-t:clap2:. Amúgy ezekre a magyar írású star wars kötetekre kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Erő segítségvel azért megosztok egy olyat,hogy a Szukitson nem csak Kánon, de Legend regények is akcióba vannak ma meg holnap. Ilyenkor azért érdemes lecsapni főleg 40% 50%-os kedvezményekre!

 

A Könyvek legyenek veletek :D

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Kargarosz te lecsapsz az akcióra?:hmm:

Félig mondjuk hajléktalan vagyok :D de ezen akciót mikor 1 áráért veszek kettőt,ha tudom nem hagyom ki. Ilyenkor lenne jó,ha lenne több pénzem mert akkor többre lecsapnék. Viszont vannak itt olyan párosítások mind könyvbe mind regénybe amikből valamelyik megvan, és így a másik nem érné meg szóval....

 

Viszont a 2 Solo könyvet az Erő segítségével megpróbálom megérezni :D

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://starwarsmedia.hu/hirek/tie-figheter-kepregenysorozat-indul-amely-az-egyik-uj-star-wars-regenyhez-is-kapcsolodik.html?fbclid=IwAR03NFISsXbsKUKCA2qB4cHa-JJs8xSZyieei6w6Ixx6Vg6HJqCfISXU1N4 Az alphabet squadron trilógia lesz, és egy képregény minisorozat is fog hozzá tartozni, ami a birodalmi oldalró mutatja be a pilótál helyzetét endor után. Tehát úgy állunk hogy van az utóhatás trilógia, a thrawn könyvek is trilógiává bővülnek, és még az is jön,:yes: végre beindult a trilógia írás.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután megérkezett a 2 Solo könyvem :D Bírom ezt a Szukitst adott egy 500 ft-os kupont, hogy vásároljam majd le igaz csak február 28-ig jó, de akkor is kedves tőlük :D

Bár az más kérdés, hogy tudok e majd addig újabban rendelni :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Iqvi írta:

https://starwarsmedia.hu/hirek/tie-figheter-kepregenysorozat-indul-amely-az-egyik-uj-star-wars-regenyhez-is-kapcsolodik.html?fbclid=IwAR03NFISsXbsKUKCA2qB4cHa-JJs8xSZyieei6w6Ixx6Vg6HJqCfISXU1N4 Az alphabet squadron trilógia lesz, és egy képregény minisorozat is fog hozzá tartozni, ami a birodalmi oldalró mutatja be a pilótál helyzetét endor után. Tehát úgy állunk hogy van az utóhatás trilógia, a thrawn könyvek is trilógiává bővülnek, és még az is jön,:yes: végre beindult a trilógia írás.:D

Annyira kevésbé repesek az örömtől, mivel ez a pilótás téma nem mozgat meg. Ha a Qui-gon és Obi-van lenne majd egy trilógia, vagy egy sorozat nyitódarabja, akkor jobban örülnék.

11 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Ma délután megérkezett a 2 Solo könyvem :D Bírom ezt a Szukitst adott egy 500 ft-os kupont, hogy vásároljam majd le igaz csak február 28-ig jó, de akkor is kedves tőlük :D

Bár az más kérdés, hogy tudok e majd addig újabban rendelni :D 

A tervek szerint januárban kikerül előrendelhetőbe a Koréliai hajsza regény, a Darth Maul: Dathomir fia képregény, a Megtört Birodalom képregény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Már írtam fentebb, de sebaj.:)

Most vettem észre. :D Na sebaj, jobb kétszer, mint egyszer sem, nem igaz? ;) (meg legalább én képet is beraktam. :P)

 

Amúgy eddig nem vártam az Alphabet Squadront. Most kicsit, de továbbra is többet kéne tudjak, hogy eldöntsem: érdekel-e. A pilótákkal amúgy régebben én se voltam annyira oda, most a Resistance -nek hála fordult a kocka, bár fan továbbra se vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://starwarsmedia.hu/hirek/alphabet-squadron-infok-a-tortenetrol.html Újabb infók a trilógiáról, mejből kiderült hogy főhősünk Yrica Quell egy nyomornegyedben élt dezertálása után egészen addig amíg ki nem választották az alphabet squadron vezetésére. Ellenfelük a képregény mini tie vadász alakulata a shadow wing lesz(ez mondjuk eddig is sejthető volt). A szöveg említi azt hogy a shadow wing nem volt hajlandó elfogadni a vereséget, ezért bosszúhadjáratba kezdtek. Lehet hogy kapunk egy post jakku trilógiát?:hmm: Mindebesetre nem volna rossz.

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.