Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Idézet

Ja hogy te jegyzetelsz is közben, én nem szoktam. 

 

Remélem jövőhónap végéig én is hozzájutok pár könyvhöz. Ha van kedved még a könyvekről beszélni akkor írj privátban.

 

Neveket, hajó típust stb...meg kisebb fajta cselekményt leírok, hogy ne felejtsem el mit olvastam annak idején. Jó nem kell regénybe gondolkodni csak így kicsit tisztább lesz egy két dolog számomra is. Sőt van aminek meg utána tudok nézni kisebb nagyobb érdekességek. Annak idején gondoltam egy ilyet, és úgy voltam vele,ha már az elején elkezdtem akkor a többit is így fogom. Igaz lassan haladok, de jó visszanézni,hogy akkor ki mivel történt hogyan stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól láttam Delilah S. Dawson-tól jön egy könyv Galaxy's Edge címmel. Remélem felnőtt regény lesz, vagy Young Adult, mert akkor ez nálunk is megjelenhet.

Szerk. Hoppá, ez rossz helyre ment, a Könyvek topikba akartam. Áttenné egy moderátor? Köszönöm.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Revan9

 

Jól írtad, könyvek jönnek a Galaxy Edge-ről meg egy Young Adult regény is. Szóval akkor ezt akarták bejelenteni tegnap csak technikai okok miatt nem tudták.

https://www.starwars.com/news/new-star-wars-galaxys-edge-books

 

Őszintén ez engem annyira nem hoz lázba. Sokkal jobb lenne már valami hivatalos infó a filmről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, akkor megvan az idei utolsó két megjelenés is. Ha minden jól megy, akkor a Black Spire magyarul leghamarabb decemberben jöhet, a másik a Young Adult cím pedig olyan november-december környékén. A junior kategóriás könyv ugyebár a Kolibri asztala, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy jön-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.szukits.hu/kanon-regenyek/3820-star-wars-a-lazadas-hajnala-konyv-003811.html Közérdekű közlemény következik: 70% kedvezmény van a lázadás hajnalára, és még sok más könyvre. A teljesség igénye nélkül: elveszett csillagok, sith nagyurak alkony század, tarkin, sötét tanítvány és utóhatás. Akinek még nincsenek meg a könyvek az most lecsaphat rájuk.:)

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont akartam hozni a hírt te jó ég kenyere? :D:D:D  Úgy látszik most kell lecsapnom gondoltak a hajléktalanokra is :D  Ekkora kedvezményt én még nem láttam volt már ilyen SW.re? Mert ugye másnál oké,de itt még ekkora akciót nem láttam.

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te zsákolsz be valamit ezekből? Mert azért attól függetlenül 70-80%-os akciók mellett vannak itt finom 50-esek is amikbe van egy két jó dolog. A Star Wars Új Hajnal, Star Wars Jedik örököse, és a Lázadás hajnala ezekre lecsapok,és ahogy elnézem,ha ezen kötetek meglesznek nincs is olyan sok könyv ami kimaradt volna még az eddigi megjelentek közül persze,ha az idei termést nem számolom. 

 

Megfogadtam gyerekkoromba,ha kánonizálnak akkor végig gyűjtöm ahogy tudom tartom is szavam. Igaz már lemondtam róla,de valahol a sors megadta így mást nem tehetek :D 

 

Te miket teszel kosárba? akinek a neve Iqvi, és az Iqvi rendszerből jött, és a fajt amit képvisel Iqvi :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Kargarosz írta:

Te miket teszel kosárba? akinek a neve Iqvi, és az Iqvi rendszerből jött, és a fajt amit képvisel Iqvi :D 

Oké ez kész.:lol2: 

16 perccel korábban, Kargarosz írta:

Te miket teszel kosárba?

Főleg pár régebbi könyvet néztem ki: lázadás hajnala, elveszett csillagok, sith nagyurak, freed battlefront regénye(ezek a régebbi könyvek még hiányoznak), meg az új thrawn:D azt semmi pénzért nem akarom kihagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember végéig tudnak több könyvet is árusítani. Ezután hosszabbítani kell. Ezt a kört minden évben lefutják, de arra nincs garancia, hogy mindenre tudnak hosszabbítani. Eddig még sikerült. Inkább a régi címeknél áll fenn a veszély, hogy október után nem lesznek kaphatók, de ha lehet ezt is elkerülik. A 70% tényleg durvának tűnik, de ez csak villám akció, mely jövő héten lejár. Akkor lenne gond, ha állandó jelleggel lennének leárazva ennyire.

Én nem is lejáró jogokra gyanakszom. Egyszerűen piszok sok Star Wars kiadvány - regény, képregény - jelent meg náluk. Gondoljunk csak arra, hogy a legutóbbi Legendák csomag tartalma is 15 könyv volt, melyeket 2017 nyár és 2018. ősze között adtak ki. Ezekhez jöttek a legújabb kánon könyvek és a képregény kötetek is. Szerintem túl sok jelent meg túl rövid idő alatt, ami óriási kínálatot eredményezett, de azt is, hogy valamilyen szinten túlkínálat jelentkezett, a raktárban meg helyet kell szorítani, hogy a raktározási költségeket csökkentsék.

Szerk. Pluszba még eszembe jutott a következő is. A Disney azt is elvárja tőlük, ahogy több más partnertől is, hogy több kötetre szerződjenek, ne csak pár darabra.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.