Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, luke19 írta:

Azt olvastam ma, hogy a Journey to the EPIX projektet bejelentették már. Biztos lesznek még regények. 

Nálam a Végső dobás, és a Thrawn Szövetségek csalódást okoztak. A Leia nem volt rossz, de az se lesz a kedvencem. Jelenleg a Canto Bight-ot olvasom, még nagyon az elején járok, de ennek a könyvnek se érzem létjogosultságát (egyelőre).  

 

Nekem a szövetségek bejött, a végső dobás pedig egy felemás regény. De nyugodj meg, lesznek még jó könyvek 1000%.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet

És most akkor veszek egy csomó jegyzettömböt és tollat. Bennem csak a fő sztori marad meg, plusz a főszereplők.

 

Áthoztam ide ne offoljunk. Igaz lassan haladok legtöbb esetbe 1 nap 1 fejezet, de minek is kéne sietnem? :D Meg persze közbe olvasok mást is...  Valahogy annak idején elkezdtem, és úgy vagyok vele érdekességként tök jó, és visszatudom keresni a dolgokat. Nézd a jó oldalát legalább ismersz majd egy embert aki jegyzetel is közbe :D

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában én csak tömegközlekedésen olvasok, ott nyilván erre nincs mód. Olvasás közben egyébként is megmaradnak a nevek és a helyszínek, maximum később felejtem el, de arra meg ott a Wookieepedia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Áthoztam ide ne offoljunk. Igaz lassan haladok legtöbb esetbe 1 nap 1 fejezet, de minek is kéne sietnem? :D Meg persze közbe olvasok mást is...  Valahogy annak idején elkezdtem, és úgy vagyok vele érdekességként tök jó, és visszatudom keresni a dolgokat. Nézd a jó oldalát legalább ismersz majd egy ember aki jegyzetel is közbe :D

Hát egyszer lehet kipróbálom:D. Viszont elég hosszadalmas lenne újraolvasni az eddigi könyveket. Következő könyv mi lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Általában én csak tömegközlekedésen olvasok, ott nyilván erre nincs mód. Olvasás közben egyébként is megmaradnak a nevek és a helyszínek, maximum később felejtem el, de arra meg ott a Wookieepedia.

 

Igen pont ezért kezdtem el annak idején próbaként, hogy amíg olvasom addig megmarad, de utána meg elfelejtem, és mondom akkor haladok lassan úgy se hajt senki jegyzetelek, és így legalább megmarad elő tudom venni érdekességként szerintem tök jó. Azon is gondolkodtam hogy kiemelővel esetleg a fontos dolgokat kiemelem, de mondom,ha már megveszem ennyi zsetonért ezeket a kiadványokat akkor szépen fogom magam és leírom mert azért az a könyv maradjon már meg igazi könyvnek :D  Amúgy ilyen sokat utazol? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Hát egyszer lehet kipróbálom:D. Viszont elég hosszadalmas lenne újraolvasni az eddigi könyveket. Következő könyv mi lesz?

 

Hm...igen jó kérdés. Az Ébredés Előtt könyvet elkezdtem annó lehet azt bekéne fejezni, és akkor még nem jegyzeteltem. De azóta ahogy tudtam vettem a könyveket szóval nyugodtan lehet ajánlani hallgatlak :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Hm...igen jó kérdés. Az Ébredés Előtt könyvet elkezdtem annó lehet azt bekéne fejezni, és akkor még nem jegyzeteltem. De azóta ahogy tudtam vettem a könyveket szóval nyugodtan lehet ajánlani hallgatlak :D 

Mi nincs még meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiadó biztos elégedetlen lesz a Del Rey jelenlegi felhozatalával. Rákérdeznek szerintem a Cavan Scott Dooku regényre - lesz-e nyomtatásban és lehet-e rá szerződni. E mellett valszeg a csekély mennyiség miatt rákérdeznek újra a 2013 előtti címerke is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

A kiadó biztos elégedetlen lesz a Del Rey jelenlegi felhozatalával. Rákérdeznek szerintem a Cavan Scott Dooku regényre - lesz-e nyomtatásban és lehet-e rá szerződni. E mellett valszeg a csekély mennyiség miatt rákérdeznek újra a 2013 előtti címerke is.

Hát nem csak a kiadó. Én is elég csalódott vagyok. Nincsenek új könyvek, a képregényes panel is elég vérszegény lett. Értem hogy lesznek még Comic Conoc az évben, de mégis csak itt lett volna a legnagyobb értelme bejelenteni az újdonságokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát nem csak a kiadó. Én is elég csalódott vagyok. Nincsenek új könyvek, a képregényes panel is elég vérszegény lett. Értem hogy lesznek még Comic Conoc az évben, de mégis csak itt lett volna a legnagyobb értelme bejelenteni az újdonságokat.

Szerintem a következő hónapokban májusban, júliusban, és szeptember-október folyamán lesznek bejelentések. De ez csak tipp, a regény bejelentések a Disney érában kiszámíthatatlanok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A kiadó biztos elégedetlen lesz a Del Rey jelenlegi felhozatalával. Rákérdeznek szerintem a Cavan Scott Dooku regényre - lesz-e nyomtatásban és lehet-e rá szerződni. E mellett valszeg a csekély mennyiség miatt rákérdeznek újra a 2013 előtti címerke is.

Én nagyon remélem, hogy jöhet nyomtatásban! Azonnali vétel lenne egy Dooku regény!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gördülékenyebb lesz a kánon könyvekre való szerződés. Reméljük, hogy ez azt jelenti, korábban jöhetnek egy picit. Meglátjuk.

Legendák: nyáron újra próbálkoznak. Reméljük a legjobbakat, itt még minden képlékeny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.