Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Egyáltalán nem rosszak ezek a bejelentések, az újaknak pedig adjunk esélyt, hiszen azóta bizonyosodott, hogy Claudia Gray vagy Beth Revis is legalább olyan tehetséges írók, mint a régi nagy "öregek".

 

Persze Kemp, Luceno vagy J.J. Miller mellőzését/önkéntes távolmaradását én is sajnálom, de talán az EP9 után majd beindulnak a dolgok, amikor az írók szabadabb kezet kapnak és elkezdhetik mélységében is kiterjeszteni az univerzumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amazonon a Dooku regény, ami eredetileg csak hangoskönyv formában jelent meg előrendelhető keményfedeles formában is. Ha nem kamu, akkor október 3 a megjelenése, de ne örüljünk előre szerintem. Mindenesetre nagyon díjaznám, ha tényleg megjelenne nyomtatottan is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, luke19 írta:

Amazonon a Dooku regény, ami eredetileg csak hangoskönyv formában jelent meg előrendelhető keményfedeles formában is. Ha nem kamu, akkor október 3 a megjelenése, de ne örüljünk előre szerintem. Mindenesetre nagyon díjaznám, ha tényleg megjelenne nyomtatottan is.

Köszönöm szépen, erről tájékoztatom a kiadót. Minél hamarabb, hogy legkésőbb 2020 elején élvezhessük magyarul is.

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, luke19 írta:

Amazonon a Dooku regény, ami eredetileg csak hangoskönyv formában jelent meg előrendelhető keményfedeles formában is. Ha nem kamu, akkor október 3 a megjelenése, de ne örüljünk előre szerintem. Mindenesetre nagyon díjaznám, ha tényleg megjelenne nyomtatottan is.

Na ez feldobta a fejfájós napom.:D Remélem hogy minél hamarabb megkapjuk magyarul is a kötetet a megszokott Szukits minőségben.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A kiadónál most már tudnak a Dooku Lost Jedi nyomtatott megjelenéséről is. Ha minden jól megy, akkor 2020.  év elején talán már olvashatjuk is. Reméljük így lesz.

Köszönöm a hírt Revan.:peace: Végre még egy kötettel gazdagodik a Prequel éra a kánonban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 02. 20. - 20:54, Kenobi tábornok írta:

Valaki olvasta már Rey túlélési útmutatója című könyvet? Úgy tudom van benne néhány érdekes infó. Nekem az az érzésem, hogy emiatt a IX-ben visszatérünk a Jakkura...

 

Azt tudom,hogy megvetted azóta sikerült kiolvasni? Mert van a könyvbe egy igen érdekes mondat ami elgondolkodtató kicst minap olvastam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Azt tudom,hogy megvetted azóta sikerült kiolvasni? Mert van a könyvbe egy igen érdekes mondat ami elgondolkodtató kicst minap olvastam. 

Igen elolvastam. :) Melyikre gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

''Mert egy nap meg fog történni. Nem tudom megmondani mikor, és hogyan, de meg fog történni érzem. Tévedésből ragadtam itt a Jakkun, és biztos vagyok benne, hogy vanak emberek odakint, akik helyre akarják hozni ezt a tévedést. Amikor sikerül nekik, rám fognak találni, és visszavisznek oda, ahová tartozom''

 

Mindenesetre érdekes gondolatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Kargarosz írta:

''Mert egy nap meg fog történni. Nem tudom megmondani mikor, és hogyan, de meg fog történni érzem. Tévedésből ragadtam itt a Jakkun, és biztos vagyok benne, hogy vanak emberek odakint, akik helyre akarják hozni ezt a tévedést. Amikor sikerül nekik, rám fognak találni, és visszavisznek oda, ahová tartozom''

 

Mindenesetre érdekes gondolatok.

Igen ezt én is érdekesnek találtam. Talán mégiscsak Ő volt az, akit a TFA vizíóban a klán vezetője le akart szúrni de Kylo ledöfte? Lehet, hogy oda tartozott? Csak egy ötlet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

@Darth Revan9 

 

Off: a fent említett két kötet mikorra várható?

Október-december közé tenném a jelenlegi állapotok alapján. És akkor amennyiben összejön a Legendák újra indítása, talán még ez is befolyásolhatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
6 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Neked ezekből mi van meg, és melyik tetszett a legjobban?

Hát nekem az a szerencses lehetöségem van hogy megjeleneskor minden sw könyv kepregeny figura megvan

.mivel meg az utólsó Hunyadi Konyvet olvasom kb 1 eve nem jutottam SW kozelbe igaz a vegső dobás nagyon tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Hunner írta:

Hát nekem az a szerencses lehetöségem van hogy megjeleneskor minden sw könyv kepregeny figura megvan

.mivel meg az utólsó Hunyadi Konyvet olvasom kb 1 eve nem jutottam SW kozelbe igaz a vegső dobás nagyon tetszik.

Legalább neked megadatott ez a lehetőség. Nekem ez nem nagyon jön össze hogy megjelenéskor vegyek mindent. Most könyvekből 1 képregényekből 4 hiányzik a magyar viszonylatban. A végső dobástól nem akarom elvenni a kedved, de egy kicsit kusza és van benne pár kronológiai baki is. Mondjuk én még mkndig jobbnak érzem a Jedik örökösénél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én elmaradásom már bőven két számjegyű. :(

 

Egyébként, tegnaptól végre már a Librinél és Líránál is kapható A koréliai hajsza valamint a már korábban a kiadónál megjelent idei képregények, mint a Széthasadt Birodalom és a Darth Maul, a Dathomir fia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Egyébként, tegnaptól végre már a Librinél és Líránál is kapható A koréliai hajsza valamint a már korábban a kiadónál megjelent idei képregények, mint a Széthasadt Birodalom és a Darth Maul, a Dathomir fia.

Jipijjé:yeah: A boltokba is kapható ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor úgy tűnik a szokásos késleltetéssel jönnek a regények, képregények.

 

Friss hírek. Ami idén jön. Október és december között: Alphabet Squadron, Thrawn Treason. Ami idén még megjelenhet: Crash of Fate. A Black Spire már 2020 első negyedévében jön leghamarabb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Kargarosz írta:

https://www.szukits.hu/gyermekkonyvek/5736-star-wars-galaktikus-kalandok-mesegyujtemeny-005727.html

 

Erről a csemegéről van valami bővebb infó morzsa? Az a 18 ismeretlen történet felkeltette érdeklődésem. 

Gyerekkönyv, akiknek biztos jó azok a 9-11 évesek akiket meg akarnak ismertetni a SW világával. Szerintem 5000-et nem ér meg, de kinek mi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Ez most azért hosszabb volt a szokásosnál. 

Én úgy tudom, hogy egy ideje úgy csinálják, hogy kivárják a következő új megjelenést, és utána megy a régebbi terjesztésbe. Pl. ezek alapján A királynő árnyéka a Mester és tanítványa megjelenése környékén kerülne be a boltokba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.