Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

2019. 06. 05. - 20:32, Iqvi írta:

Gyerekkönyv, akiknek biztos jó azok a 9-11 évesek akiket meg akarnak ismertetni a SW világával. Szerintem 5000-et nem ér meg, de kinek mi.

 

Na az oké csak ezek között a Gyerekkönyvek között pl. ott a Rey naplója ami szerintem piszok jó, és még sorolhatnám. Szóval ettül függetlenül azon történetek lehetnek érdekesek ezért is fogott meg a mondat,hogy 18 ismeretlen történet. 

 

Revan9 amit linkeltem te tudsz erről valami több infot? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Na az oké csak ezek között a Gyerekkönyvek között pl. ott a Rey naplója ami szerintem piszok jó, és még sorolhatnám. Szóval ettül függetlenül azon történetek lehetnek érdekesek ezért is fogott meg a mondat,hogy 18 ismeretlen történet. 

 

Revan9 amit linkeltem te tudsz erről valami több infot? 

Itt bele tudsz nézni. Ahogy néztem, a Maul, és Anakin részletek a róluk szóló képregényekből lettek átvéve a könyvhöz részben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Na az oké csak ezek között a Gyerekkönyvek között pl. ott a Rey naplója ami szerintem piszok jó, és még sorolhatnám. Szóval ettül függetlenül azon történetek lehetnek érdekesek ezért is fogott meg a mondat,hogy 18 ismeretlen történet. 

 

Revan9 amit linkeltem te tudsz erről valami több infot? 

Sajnos nem, a Kolibirs kiadványokkal nem szoktam foglalkozni. Csak azokkal, melyek a Szukits kiadó asztalához tartoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akciósan megjött ma  a Zsivány Enciklopédiám, Utolsó Jedik Keresztmetszet, és a Rebles Enciklopédia.  Belenéztem mindegyikbe elsőre felületesen, de a Zsiványt nem hiába dicsérték sokan tényleg nagyon iformatív, és sok plusz infot ad. Megérte őket megvenni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már piszkosul várom az Árulást. A Szövetségek itt pihen a polcon már, még 1 hónapja kb. sikerült lecsapnom rá, amikor Timothy Zahn könyvei le voltak értékelve. :D Hamarosan belekezdek majd, csak elsőnek végezni kell a Rebels 3. évadával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részletek a Thrawn: treason könyvből! Thrawn, Tarkin, Krennic és egy új karakter Savit főadmirális találkozását mutatja be. A találkozás témája a Csillagpor-projekt. 

 

https://www.starwars.com/news/thrawn-treason-exclusive-excerpt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Várós darab lesz. És nagyon remélem, hogy lesz még tovább Thrawn. Zahn állítólag még minimum 1 könyvet, de talán többet is szeretne írni.

Ennek én is örülnék, jó lenne Thrawn és Ezra történetét megtudni. Meg úgy alapból remélem Zahn még sok könyvet fog írni, nem úgy mint Kemp akinek még lenne egy könyvre szerződése, de arról semmi hír.:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Ennek én is örülnék, jó lenne Thrawn és Ezra történetét megtudni. Meg úgy alapból remélem Zahn még sok könyvet fog írni, nem úgy mint Kemp akinek még lenne egy könyvre szerződése, de arról semmi hír.:(

Lehet, hogy azóta már szerződést bontottak. Vagy Kemp csak csücsül rajta. A fantasy könyveinél is csinált ilyet. Az Alkonyháború trilógia után egyből ígérte a következő Cale trilógiát, amiből végül csak egy könyv lett, és az is kb. 4-5 évvel az eredetileg tervezett megjelenés után jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Lehet, hogy azóta már szerződést bontottak. Vagy Kemp csak csücsül rajta. A fantasy könyveinél is csinált ilyet. Az Alkonyháború trilógia után egyből ígérte a következő Cale trilógiát, amiből végül csak egy könyv lett, és az is kb. 4-5 évvel az eredetileg tervezett megjelenés után jött.

Reméle utóbbi. Azért már jó ideje kiadták a Sith Nagyurakat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Jövőhéten SDCC és a Lucasfilm tiszteletét teszi szombaton. Kíváncsi vagyok, hogy milyen újdonságokról fogják lehullajtani a fátylat.

 

Tippjeim:

- A "Project Luminous" szerintem felfedésre fog kerülni

- Az idei hátralévő könyvekről lesz egy csomó infó

- 1, maximum 2 jövőre érkező könyv (ezek között egy EpIX -es regény és valami a PL -el kapcsolatban :))

 

Remélem lesz olyan jó a jövőhét mint a tavalyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucasfilm Publishing panel információk percről percre:

 

- A Crash of Fate 2 fiatalról szól a Batuu bolygón. Elvannak szeparálódva és amikor a bolygón találkoznak, 24 órájuk van rá, hogy egymásba szeressenek.

 

- Delilah a Galaxy's Edge: Black Spire c. könyvét a Brooklyn 99 -hoz hasonlította. A történet a TLJ és a TROS között fog játszódni.

 

- Kevin Shirik azt mondta, hogy a Force Collector c. könyv megírásában hozzásegítette őt Dok Ondar karaktere. Dok Ondar ugye a jelenlegi Galaxy's Edge c. képregény minisorozat főszereplője, egy gyűjtő.

Továbbá, a Force Collector c. könyvvel Kevin átakarja érezni, hogy milyen az, amikor nem tudni a jedikről, egy olyan karakter a fókuszban, aki nem ismeri a történet részleteit.

 

- Charles Soule és Cavan Scott MÉG nem mondhat semmit a Project Luminous -ról!

 

- Delilah elmondta, hogy a Skywalker Saga c. könyve elmeséli a Sagát egy "mágikus tündérmesei módon":

D_4OKlUUYAANSSD.jpg

D_4OpdjU4AAZS7U.jpg

D_4OSosU0AAXtjs.jpg

 

- George Mann "Myths and Fables" c. könyve egyfajta Grimm mesék SW -sítve. :)

D_4PNUAVUAAjHZ2.jpg

 

- A Thrawn: Árulás a Rebels 4. évadának közepén játszódik ÉS néhány hónappal a RO előtt. Amúgy az amazon kiadott egy previewt és ott bepillantást enged a könyv epilógusába. :facepalm:

D_4PY88U0AAd3qk.jpg

 

- A Dooku: Jedi Lost nyomtatott formában is érkezni fog - méghozzá októberben!

D_4Qc7uVAAA2ZFP.jpg

 

- Ha a TROS hátterét érteni akarjuk, akkor ahhoz ellehet olvasni a Galaxy's Edge: Black Spire és a Resistance Reborn c. könyveket. :)

 

D_4TTRmWkAEUAZ2.jpg

 

 

- TROS jövevények:

D_4T9w6U0AASdAz.jpg

 

 

Véget ért a panel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hírek, főleg a Dooku: Jedi Lost nyomtatott megjelenése. :yeah:

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Meg is kaptuk a választ ki lesz a vizuális útmutató elején. :D

Végülis a Sith Trooper is rajta van. (A sisakja legalábbis) :D

 

67736967_2350243035058784_17082286925739 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Remek hírek, főleg a Dooku: Jedi Lost nyomtatott megjelenése. :yeah:

Sajnos az nem regény lesz, hanem a hangoskönyv szövegkönyv-változata. :( (tehát hasonló módon lesz kiadva, mint mondjuk a Harry Potter és az elátkozott gyermek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.