Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Most komolyan? Úgy örültem a hírnek,hogy kiadják regény formájába erre meg...miért van ez?

 

Most kérdeztem a Jedi könyvtárat fészen ők azt írták,hogy regényváltozatban jön, ha jön,de esélye kicsi. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Lenyűgözőek. Jó látni őket. Az első képen az Vader akar lenni?

A rajzoló a következőt nyilatkozta ezzel kapcsolatban:

 

"A kihívást számomra az jelentette, hogy a már ismert karaktereket és idegen fajokat felismerhetőnek, bár némileg eltérően adjam vissza, mint eredetileg voltak bemutatva. Egyik kedvenc példám erre Darth Vader 'mumus' verziójának megszületése. Imádattal gondolok arra, ahogy galaxis-szerte a családfők így szólnak a gyerekekhez 'Jobban teszed, ha kitakarítod a szobádat, különben Vader elvisz téged.' Jó párszor kíséreltem meg megtalálni a helyes egyensúlyt, hogy valósághű legyen, ámbár mégis szürreális és rémálomszerű. Ennek titka, hogy megtartottam az ikonikus Vader-sziluettet, majd hozzáadtam egy kellő mértékű Tim Burton csavart."   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Jedi rendet bemutató összefoglaló könyvet fognak kiadni The Secrets of the Jedi néven. Marc Sumerak (Star Wars: Galaxy's Edge Cookbook, Star Wars: Droidography) az írója. Luke Skywalker szemszögéből fogjuk megismerni a Jedi rend történetét. A könyvet az Insight Editions fogja megjelentetni november 19-én!

 

secrets-of-the-jedi-cover-2.jpg&w=3960&h

 

 

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
32 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Na, a Szukits kiadó fordítókat keres Star Wars könyvekhez. Lásd a Facebook oldalukat. Beugró munkadarabként a Crash of Fate elejét kell fordítani. Akiket érdekel, az jelentkezzen.

Meg fordult a fejemben, de gimi mellett még sok lenne.:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő héten hétfőn új kiadványok kerülnek előrendelhetőbe. A Jedi Könyvtár oldalán 5 elrejtett borító van. Tipp. Thrawn Treason, Star Wars Vol 10, Kanan Vol 2. Az álmok bolygója és a Darth Maul: A vadászó árnyék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a novellák miatt mindenképp megveszem (már csak azért is, hogy összevessem a Szabotőr fordításomat a most készülő hivatalos fordítással, mert annak idején, úgy emlékszem, nem volt minden tiszta a borzasztó minőségű nyersanyag miatt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Szerintem is ezek lesznek. A vadászó árnyék magyar borítója már fel is került a Jedi Könyvtár FB oldalára a napokban. Egyelőre nem tudom, hogy megvegyem-e úgy, hogy megvan a régebbi kiadás.

 

Nekem is megvan a régi, ezért egyelőre nem tervezem, hogy újra megveszem, még a novellák miatt sem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már fent is vannak az új könyvek képregények. Hol van itt  a vége te jó ég, és még mennyi minden fog jönni. Hála a Szukitsnak köszönjük szépen csak valaki adhatna kölcsön nem tiltakozok. :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 28. - 18:32, Darth Revan9 írta:

A Jedi Könyvtár oldalán 5 elrejtett borító van. Tipp. Thrawn Treason, Star Wars Vol 10, Kanan Vol 2. Az álmok bolygója és a Darth Maul: A vadászó árnyék.

Bejöttek a tippjeid. :) 

 

1ttj3wlech8d59hhb80b.png

 

Örömmel látom, hogy a Thrawn: Treason címe mégis csak Thrawn: Árulás lett.:yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Van isten :clap2:

Ateista vagyok, erre csak annyit tudok mondani hogy jó szerencse.:P A címválasztásnak nagyon örülök.

 

Mind az 5 bejelentésből, 3 a Thrawn, és a képregények érdekelnek a legjobban, Legendset nem olvasok szóval ha csak valaki meg nem veszi akkor két könyvnek több marad a polcon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

És ez még csak a kezdet....igazából lassan egy külön szekrény kell SW-könyveknek mert már annyi van, hogy nem tudom hova tenni. Mondjuk, hogy magyarul később jönnek a kiadványok számomra nem rossz mert így pénzileg feltudok készülni valamennyire. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tök jó. Kicsit sajnálom, hogy csak szövegkönyv lesz. De érdemes lesz így is olvasni. Annak idején kellett olvasni kötelezőben Shakespeare és Ibsen drámákat is nyomtatásban a középiskolában, gondolom a Dooku könyvet is így kell elképzelni. Egyébként miért van két különböző gerinccel?

Végül egy kis jóslás: várható magyar megjelenés: legkorábban 2020. második negyedév.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Tök jó. Kicsit sajnálom, hogy csak szövegkönyv lesz. De érdemes lesz így is olvasni. Annak idején kellett olvasni kötelezőben Shakespeare és Ibsen drámákat is nyomtatásban a középiskolában, gondolom a Dooku könyvet is így kell elképzelni. Egyébként miért van két különböző gerinccel?

 

Ugyanaz a könyv, csak az egyik borítóval a másik meg anélkül.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.