Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Megtudtuk hogy mikre számíthatunk az Uprising következő frissítésében.

- új sztori küldetések (második fejezet)

- szintlimit növelése

- új tagok a legénységbe

- új páncélok

- új fegyverek

- új képességek

- új frakciók

és egyéb más is amiről egyenlőre nem beszélnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Telepíted, mint minden más játékot, és játszol. Annyi a különbség, hogy bétában még lehetnek bugok (mondjuk ez manapság egyik-másik játéknál nem is különbség...), illetve nem férhetsz hozzá a teljes játékhoz, általában csak egy-két pályához, a funkciók többségéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előtöltés megvolt... már csak azt várom, hogy elérhető legyen ... aszem 16:00 órától teszik játszhatóvá a cuccost. És ez egy remek lehetőség lenne kipróbálni a TS3 szervert és a mikrofonokat ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen optimista. Egyelőre örülhetünk majd, ha a menüt meglátjuk. Eldördült a béta startpisztolya, de úgy néz ki, valami zseni egyenesen a szerverekbe lőtt bele, mert az Origin szerverei megadták magukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első benyomások.

Star Wars játék ilyen szép még nem volt. A csaták baromi hangulatosak és intenzívek, legalábbis, ha a Drop Zone-t vagy a Walker Assaultot választjuk, ebben ugyanis tömegek ellen megy a csata. Előbbiben 8-8 játékos küzd mentőkabinokért, utóbbiban 20-20 játékos az Echo bázis megvédésért vagy elpusztításáért. Egy jó tanács, fussatok pár kőrt a Drop Zone-ban, mert ott az ember viszonylag gyorsan elér sikerélményeket és ezzel együtt szépen fejlődik. A Walker Assaultnál már a játék is figyelmeztet, hogy oda alacsony szinten ne lépj be. És tényleg ne lépj be, az egy húsdaráló.

Eleve, az erőviszonyok is kicsit felborulnak, hiszen az AT-AT-ék jószerivel megsemmisíthetetlenek (az lenne a cél, hogy adott pontokat elfoglalva behívhassák a Lázadók az Y-szárnyúakat, azok kilövik aztán a lépegetőket, de ez nem egyszerű móka), viszont minél közelebb érnek, annál több katonát tudnak leszedni, merthogy a birodalmiak azok ágyúit is tudják kezelni. Meg a Lázadók ágyúit is. És még AT-ST-ék és TIE vadászok is vannak a pályán. A Lázadóknak szegényeknek osztozniuk kell az ágyúkon, plusz nekik csak hósiklóik, A-szárnyúik és X-szárnyúik vannak (birodalmi oldalon sima TIE és Interceptor van). És úgy vettem észre, hogy a birodalmiak E11-ese erősebb puska, mint a lázadók blastere.

Szóval a Walker Assault a Lázadók oldalán magába foglalja a filmben látott reménytelen harcot. Eddig egy kört futottam, sikerélményem nem sok volt, mindössze hat embert lőttem le, engem meg vagy hatvanszor lőttek le. De egyszer majdnem sikerült behívnom Luke-ot. :D

A Drop Zone ennyiből jobb, ott viszonylag könnyű sikereket elérni, és hamar szert tehet az ember jobb fegyverekre és hasznos Star Cardokra. Ezekre érdemes rágyúrni, mert ha van a tarsolyodban jetpack vagy ionvető, akkor az AT-ST-k bekaphatják.

Van még egy harmadik játékmód is, a Missions, ebben lehet (Han) szólózni, illetve kooperációba nyomni, de mivel - mint a másik két módnál - csak egy pálya van (Tatooine), gyorsan megunja az ember. Tulajdonképpen egy egyszerű hordamód, hat hullámban jönnek az egyre keményebb rohamoszik, néha betipeg egy AT-ST, de semmi extra. Három kört futottam, egyszer sem haltam meg, de legalább sok kütyüt ki lehet itt próbálni. Esetleg lehet majd egy-két kört koopban nyomni. Sajnos a katonák MI-je pontosan olyan, mint a filmekben, hős birodalmiaink fedezéket nem ismerve rohannak bele az ellenséges tűzbe.

 

Ami viszont így szemet szúrt, hogy mennyire baromi kevés lehetőség van a játékban. Oké, béta, szóval érthető, hogy most csak három pálya van, de tudjuk, hogy Tatooine-on, Endoron (ez nincs benne a bétában), Hoth-on és Sulluston kívül más pálya egyelőre nem lesz az alapjátékban. És őszintén szólva hiába gyönyörű a játék, baromi gyorsan ráuntam erre a három planétára. Nagyon-nagyon érződik, hogy a DICE-nak nem csak az ep4-5-6-ra kellett volna rágyúrnia. Ez így nagyon egyhangú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wattafakk? Csak az EP 4-5-6-ot kapjuk meg lényegében? Korábbi Battlefront játékokhoz hasonlóan a Klónháborúk idejéből nem lesz semmi?

 

Grafikailag lenyűgöző a játék, ezzel maradéktalanul egyetértek. Sajnos tartalmat tekintve (oké, ez még csak egy beta/demo) valóban elég vérszegény sajnos, ahhoz képest, hogy 15ezer Ft körül van az ára. És van egy olyan érzésem, hogy tengernyi méregdrága DLC fog érkezni hozzá, és majd azokkal lesz teljes értékű a játék.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wattafakk? Csak az EP 4-5-6-ot kapjuk meg lényegében? Korábbi Battlefront játékokhoz hasonlóan a Klónháborúk idejéből nem lesz semmi?

Jelenlegi állás szerint nem. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Battlefield mintájára DLC-ék formájában végül azért meglesz az egész Saga. BF4 mintára már látom magam előtt a Clone Risingot, a Rancor's Teeth-et, a Final Battle-t, a Droid Strike-ot és a Secound Wave-et. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenlegi állás szerint nem. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Battlefield mintájára DLC-ék formájában végül azért meglesz az egész Saga. BF4 mintára már látom magam előtt a Clone Risingot, a Rancor's Teeth-et, a Final Battle-t, a Droid Strike-ot és a Secound Wave-et. :)

 

A próféta szóljon belőled! Nem vagyok egy DLC fan, de ha így beleteszik a Prequel csatáit/eseményeit is, akkor legyen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont emiatt a mentalitás miatt nem szándékozok költeni a játékra, de ettől még adok neki egy esélyt hamár ingyen van. Egyébként most amikor el akarom indítani, egy fekete kép vár. Megpróbálom újra leszedni, de emiatt még várat magára a próbakör.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami viszont így szemet szúrt, hogy mennyire baromi kevés lehetőség van a játékban. Oké, béta, szóval érthető, hogy most csak három pálya van, de tudjuk, hogy Tatooine-on, Endoron (ez nincs benne a bétában), Hoth-on és Sulluston kívül más pálya egyelőre nem lesz az alapjátékban.

Ha jól tudom a játék megjelenés napján kijön egy ingyenes Jakku DLC

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom a játék megjelenés napján kijön egy ingyenes Jakku DLC

Jól tudod, de azzal nemigen leszünk előbbre, hiszen csak kapunk egy második homokozót. Meg, ha négy helyet öt bolygón lövöldözhetünk, nem jutottunk sokkal előrébb. Még úgy is hamar unalmassá válnak, ha több pálya is van. Bár őszintén szólva, nem igazán tudok több pályát elképzelni. Sullust, mivel új bolygó, rejt magában lehetőségeket, de az Endor és a Hoth... Az egyiknél az ewokok faluja és a bunker, a másiknál meg az Echo bázis jöhet csak szóba, azt csók. A Tatooine-ra meg a sziklás kanyon mellé bevehetik Mos Eisley-t, aztán újfent csók. Se a nyílt havas táj, se a homokdűnék nem éppen akció videojátékra alkalmas pályák. Még a sziklák között is gyorsan kilövik az embert, hát még a nyílt terepen. Jakkún is valószínűleg roncsokkal dobják majd fel a dolgot.

Sajnos nagyon rámentek a klasszikusra. Oké, a pajzsgenerátort a gungáktól csórták, a shocktrooper meg az ep3-as/TCW-s coruscanti katonák páncéljára emlékeztet, de ezt leszámítva... Pedig nem lenne rossz Yavin IV templomában, Theed utcáin és a naboo-i palota folyosóin, a Geonosis katakombáiban, Kamino folyosóin, Utapaún, Felucián, Saleucami-on és Cato Neimoidián harcolni, Coruscanton utcai csatákat vívni. És akkor a TCW-s bolygók még hol vannak? Christophsis, Mandalore, Umbara, Dathomir, stb. Lehetőségek széles tárháza, erre a DICE leszűkíti a játékot három film helyszíneire, ráadásul a négy bolygóból kettő ritka unalmas világ egy ilyen játékban, bár a Tatooine és a Sullust sem az érdekesebb részeket kapták meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez annyira nem unalmas, hogy én csak a hoth-i csatással el tudnék tölteni eszetlen sok órát. Elképesztően hangulatos. Én egyetlen forintot se fogok sajnálni rá. Nekem nagyon bejött.

 

Egyszerű birodalmi bakaként egyébként mocsok nagy mázlival sikerült még Luke-ot is kinyírnom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű birodalmi bakaként egyébként mocsok nagy mázlival sikerült még Luke-ot is kinyírnom :D

Mázlista. Én egyszer láttam Vadert mezei lázadóként. Aztán rám lépett egy AT-AT. :)

 

Sikerült kipróbálnom a hósiklót. Ha az első nekifutásra a levegőben voltam harminc másodpercig, akkor sokat mondtam, mert egy laza ívvel úgy belevágódtam egy AT-ST-be, mint a huzat. Hős kamikaze voltam, na. A második kör sem tartott sokáig, mert mint kiderült, a hósikló nem ellenfele egy TIE Interceptornak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült kipróbálnom a hósiklót. Ha az első nekifutásra a levegőben voltam harminc másodpercig, akkor sokat mondtam, mert egy laza ívvel úgy belevágódtam egy AT-ST-be, mint a huzat.

 

Ezért akartál te mindenáron űrharcot, mert a légtér nem a te közeged :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mázlista. Én egyszer láttam Vadert mezei lázadóként. Aztán rám lépett egy AT-AT. :)

 

Sikerült kipróbálnom a hósiklót. Ha az első nekifutásra a levegőben voltam harminc másodpercig, akkor sokat mondtam, mert egy laza ívvel úgy belevágódtam egy AT-ST-be, mint a huzat. Hős kamikaze voltam, na. A második kör sem tartott sokáig, mert mint kiderült, a hósikló nem ellenfele egy TIE Interceptornak.

Én egy Tie Fighterrel repkedtem egy keveset. Tettem két kört majd nekimentem az első sziklának :D Mondjuk a legjobb volt ahogy az egész játékot elkezdtem. Tettem két lépést és azonnal meghaltam. Hú de profi az ellenfél gondoltam, aztán kiirta, hogy magamat öltem meg. Beleálltam egy savas tócsába :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért akartál te mindenáron űrharcot, mert a légtér nem a te közeged :P:)

Pontosan, a légtér nekem túl szűk. :lol:

 

Én egy Tie Fighterrel repkedtem egy keveset. Tettem két kört majd nekimentem az első sziklának :D Mondjuk a legjobb volt ahogy az egész játékot elkezdtem. Tettem két lépést és azonnal meghaltam. Hú de profi az ellenfél gondoltam, aztán kiirta, hogy magamat öltem meg. Beleálltam egy savas tócsába :)

Sullust? Azt én is benéztem. Első vagy második kör volt volt a bolygón, amikor pont az orrom elé kért valaki légicsapást. Én meg jó katona módjára bevetettem magam a legközelebbi lyukba. Hát senki nem mondta, hogy abban a lyukban savas akármi van... Bár élve kikecmeregtem belőle, de az önként feladott életmennyiségemet egy mocskos Lázadó lézernyalábbal hálálta meg.

Másik jó sztori, amikor befordultam egy szikla mögé, és egy rohamosztagos nézett rám. Na mondom, ez olyan tipikus filmes "nabazmostmileszkilőelőször" felállás. Nos, hogy rövidre fogjam, Han és Greedo esetében nálunk végül könnyű volt eldönteni, ki lőtt először: a második rohamosztagos, aki szó szerint a semmiből ott termett a társa mellett, ugyanis a gép oda dobta le respawn gyanánt.

harmadik poénos pillanat, amikor nem más ölt meg, mint a lezuhanó mentőkabin. Mennyi az esély arra, hogy pont az ember fejére esik egy szájbatekert mentőkabin? (Ráadásul eztán még kétszer megesett, hogy az orrom elé vágódott be. Mondjuk az kényelmes volt, gyorsan megszereztem őket. :))

Meg még egy, ezúttal énvagyokabalf*szjankó: hová teszi le az észlény a közelségi bombát? Hát persze, hogy maga és az előtte egy lépéssel álló rohamosztagos közé. De a rohamoszi is meghalt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak engem fogad folyton feketeség, amikor megpróbálom elindítani a játékot?

Nincs az az isten, hogy a gépem ne bírja el. Az interneten a legtöbb embernek, akinek hasonló jellegű hibája volt egy újratelepítés megoldotta a problémát, de én már harmadszorra töltöttem le újra, javulás nélkül :(

 

Szerk.:Végül magát az Origint kellett újra telepíteni. Nai ilyet sem b*sztam még... :?:|:lol:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meg hébe-hóba kidob magából a játék. Olyankor még az asztal is befagy és nem tudok az egérrel semmit se kezdeni. A Ctrl+Alt+Delete kombival ki kell lépnem a Windowsból aztán meg vissza.

Amúgy bejövős a kevés alapján amit eddig játszottam vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben a neten megleltem a kidobós problémára a megoldást:

az Originben jobb klikk a játékot illusztráló képre

Játéktulajdonságok

Parancssor argumentumok: -novid -noborder -windowed

"Origin játékpanel kikapcsolása" négyzetbe pipa

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.