Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az év híre következik fiúk és lányok: a Marvel október 9-én egy 4 részes miniszériát indít az Ewokokról. :lol:

 

Idén 40 éves a Caravan of Courage, ezért az évforduló alkalmával csináltak a maciknak egy képregényt, mert miért ne. :D

 

A képregény a Jedi visszatér után fog játszódni, ahol az ewokoknak meg kell újra védeniük az otthonukat olyan fejvadászoktól és guberálóktól, akiket a Birodalom vezet. Láthatjuk újra Wicketet, betekintést kapunk az Ewok kultúrába (BFII ewok hunt vietnam flashbackek :lol:), és új Ewok hősöket fogunk megismerni.

 

Író Steve Orlando.

r/starwarscomics - Marvel to Launch Four-Issue Star Wars: Ewoks Mini-Series Oct. 9 by Steve Orlando, Álvaro López & Laura Braga

 

r/starwarscomics - Marvel to Launch Four-Issue Star Wars: Ewoks Mini-Series Oct. 9 by Steve Orlando, Álvaro López & Laura Braga

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én szeretem az evokokat. A Bizonyos szemszögből A Jedi visszatér történetei közül is az evokosokat élveztem a legjobban. Szóval jöhet. Inkább ez, mint egy újabb Vader széria, vagy mini széria.

Jó neked. Én nagyon szenvedek ezzel az antológia kötettel, különösen az evokos történetekkel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyelőre semennyire nem mozgat meg. Jobb lett volna ha inkább valamelyik előzmény trilógiából ismert jedi kap egy saját sorozatot. Mondjuk Plo Koon vagy Ki-Adi Mundi. De még Han Solo és Sana esküvős sztorija is jobb lenne egy minire mint az ewokok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez attól függ milyen sorozatokban gondolkodnak. Az ugye már nagyjából ismert, hogy mit csinált Leia és Han az endori és jakkui csata között, Landoról is tudunk pár dolgot, de Lukeról keveset. Szerintem ami reális lenne az egy Luke ongoing, egy olyan képregény, ami megmutatja, hogy Lando mit csinált abban az egy évben, és persze egy újabb Doctor Aphra ongoing, ami kvázi már be is lett jelentve. Ennél tényleg az a legnagyobb kihívás, hogy a nagy trió hőseinek új, képregényes történeteit szinkronba hozzák az Utóhatás trilógiával, az Alphabet osztag könyvekkel, a Széthasadt Birodalommal, illetve a Battlefront 2-nek a történetével, illetve a Princess and Scoundrel regénnyel is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a Battle of Jakku TPB ismertetője, ami 2025. áprilisában fog megjelenni. Ebből megtudjuk, hogy mi a Battle of Jakku 3 részre szabdalt története:

 

- Az első ugye az Insurgency Rising nevet kapta, 4 füzetet tartalmaz, 2024 a megjelenés

 

- A második neve Republic Under Siege, szintúgy 4 füzettel fog operálni, 2024 a megjelenés

 

- A záró részt Last Stand néven hirdetik, megint 4 füzet lesz, és 2024 a megjelenés

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent az októberi kínálat, amely a következőket tartalmazza:

 

- Ahsoka #4 (of 8)

- Inqvisitors #4 (of 4)

- Battle of Jakku - Insurgency Rising #1-3 (of 4)

- Ewoks 1

 

Minden bizonnyal amit éjszaka bejelentenek új címek, azok később érkeznek majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ez az esemény-trilógia várható akkor és akkor nem lesznek még egyelőre ongoingok?

Majd megtudjuk pár perc múlva. De szerintem idén már nem fognak ongoingokat indítani. Január erre tökéletes lehet, mint korábban írtam, tizedik évfordulójuk lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.