Ugrás a kommentre

Idővonal


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Whill írta:

Az új kánon bevezetésekor is próbálkoztak egy új időszámítással (a Baljós Árnyakhoz viszonyítva), de senki sem használta, ezért visszatértek a BBY/ABY-rendszerre. Szerintem ennek is hasonló lesz a sorsa, nem értem miért kell egy jól működő rendszert megváltoztatni.

Én is annak örülnék, ha maradna minden a régiben.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi enciklopédiákban is az adott filmet adták meg viszonyítási alapnak (mint "nulladik év" - lásd pl.: Zsivány Egyes, Solo), de ez nem jelenti azt, hogy le akarnák cserélni a Yavini mércét és mostantól más lesz a hivatalos időszámítás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 hónappal később...
  • Ody Mandrell kitűzésből visszavonta és kitűzött ezt a topikot
  • 1 hónappal később...

Nem rossz, de ha már képregény idővonal én a wookie-t preferálom, lehet szűrni képregény típus szerint és igény szerint kiadás, szerző, vagy cím szerint is sorba rendezni a füzeteket és persze adott füzetre kattintva azonnal bedob az információs oldalra.

 

Timeline of canon comics | Wookieepedia | Fandom

 

Van belőle külön könyves is

 

Timeline of canon books | Wookieepedia | Fandom

 

És természetesen teljes is.

 

Timeline of canon media | Wookieepedia | Fandom

 

És ha már teljes műves idővonal:

 

Canon EU Order for 1: Light of the Jedi through 40: Obi-Wan & Anakin #4 | Star Wars Reading Order

 

Ezen az oldalon is egy idővonal található, ha rákattintunk valamely műre szintén némi infót kapunk róluk, illetve egy linket arról, hol lehet megvásárolni az adott kiadványt, némely esetben online olvasási elérhetőség is van, a Rebels magazinos képregényből olyan részekhez is adnak linket ami readcomics-on nincsenek fenn. (Legends idővonal is található az oldalon, hasonló lehetőségekkel)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
13 hours ago, luke19 said:

Megszűnt az ingyenesség, átköltöztettem más tárhelyre. Itt megtaláljátok http://starwarskanon.nhely.hu/

Átnéztem, fain. Csak a Skywalker Kora:Hűség képregényt a Galaxis Peremén képregény elé kéne tenni, mert a Hűségben zajlott le az Avedot holdi küldetés amiről Kendoék beszélnek a Galaxis Pereménben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Átnéztem, fain. Csak a Skywalker Kora:Hűség képregényt a Galaxis Peremén képregény elé kéne tenni, mert a Hűségben zajlott le az Avedot holdi küldetés amiről Kendoék beszélnek a Galaxis Pereménben.

Oksi, majd javítom, ahogy időm engedi.

Spoiler

Meg ha lesz időm leírom miért voltam eltűnve innen majdnem egy évig, ha érdekel valakit. Igazi hullámvasút egy év van mögöttem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.