Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Sky: Ezek nem nehéz kérdések, azért számít az idő. Nincs más lehetőség, hogy a helyes válaszokat pontozzák, mert másülönben mindenki leírná a helyest vagy úgy, hogy megkeresi vagy az előzőt beírja :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: Ezek nem nehéz kérdések, azért számít az idő. Nincs más lehetőség, hogy a helyes válaszokat pontozzák, mert másülönben mindenki leírná a helyest vagy úgy, hogy megkeresi vagy az előzőt beírja :para:

Értem, de sokszor azért elég frusztráló, hogy még csak olvasom a kérdést, hiába tudom a jó választ, már fénysebességgel beelőz valaki... :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, de sokszor azért elég frusztráló, hogy még csak olvasom a kérdést, hiába tudom a jó választ, már fénysebességgel beelőz valaki... :cry:

Pedig ez nem nehéz, csak annyi kell, hogy kilépj a mi tér-idő kontinuumunkból, és akkor akár arra is képes lehetsz, hogy megelőzd a válasszal a kérdést. Nem vicc, nekem egyszer már sikerült :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, de sokszor azért elég frusztráló, hogy még csak olvasom a kérdést, hiába tudom a jó választ, már fénysebességgel beelőz valaki... :cry:

Sajnos ez ilyen, ezért nem szokott pl. nekem se pontom lenni (kivéve EU-kvízt), ahol gyorsaság kell :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez nem nehéz, csak annyi kell, hogy kilépj a mi tér-idő kontinuumunkból, és akkor akár arra is képes lehetsz, hogy megelőzd a válasszal a kérdést. Nem vicc, nekem egyszer már sikerült :para:

Nem mindenkinek futja fasza kis De Lorien-re... :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a végeredmény. Dzséjt nyerte az első fordulót, gratulálok neki. Búslakodni azonban nem kell, mert lesz még négy kör, és azok már más játékmenetet képviselnek majd. Még nem dőlt el semmi! A többiek is remekül játszottak; Rog, Sky, Phobos, Donát és a többiek. A TCW -s kérdést direkt raktam fel elsőnek, mert gondoltam, hogy idegesítő lesz de nem szabadott volna az alapján ítélni. :para: Főleg neked Karrde, amikor a többire nagyon is tudtad volna a választ. :cry: A kérdések összeállítása nem egyszerű, hisz majd' 40 forduló után már csak nagyrészt ilyen érdekességeket lehet kérdezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula mindenkinek, főleg Dzséjtnek. Na majd jövő7en összeszedem magam, nem maradhat ez így tovább, szerencse, hogy "csak" 3 pont a lemaradásom :cry:
Nem pontokra megy, játék nyerésre. Aki az öt játékból többet nyer, azé lesz a díj. :para:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.