Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

És ha tegyük fel, mindenki jó választ ad az 1 perces limiten belül, ki lesz a győztes? Tehát egyező pontszámok esetén mi lesz a döntő?

Nem mintha nekem már számítana, csak érdekel. :P

Ez jó kérdés, erre még nem gondoltam. :P Majd menet közben kitalálom. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lezárult a regisztráció, így a holnapi utolsó fordulóban a következők vesznek részt:

 

Rog

Dzséjt

Oldfighter

Darth Phobos

Miss Karrde

Darth Sky

Donát

 

Az első kérdést Rog fogja kapni, utána Dzséjt és így tovább. Harminc kérdés lesz, és 80% -ban elég nehezek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, azért a válaszokat remélem nem nyilvánosan kell megadni, illetve a kérdések is privátban érkeznek, ugye? Csakmert ugye az utolsók ne élvezzenek semmi előnyt abből ha előtte már a rossz válaszokat kilőtték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen regisztráció? Én nem is tudtam, hogy van... :)

 

Szerk: most megtaláltam. Egy napot nem tudtam jönni, és ez vár. :)

Nem is merült fel bennem, hogy nem leszel egy napig akkor, amikor sokat vagy itt. Ha a többiek beleegyeznek, akkor beveszlek az indulók közé.

 

 

Ody, azért a válaszokat remélem nem nyilvánosan kell megadni, illetve a kérdések is privátban érkeznek, ugye? Csakmert ugye az utolsók ne élvezzenek semmi előnyt abből ha előtte már a rossz válaszokat kilőtték.
Itt fog minden zajlani a topikban. Aki nem tud válaszolni egy kérdésre, az a kérdést is talonba helyezi, az ki lesz lőve ezzel és nem kerül vissza.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is merült fel bennem, hogy nem leszel egy napig akkor, amikor sokat vagy itt. Ha a többiek beleegyeznek, akkor beveszlek az indulók közé.
Sajnos nem tudtam jönni tegnap.

De mivel a játék úgyis holnap lesz, talán nem olyan nagy gond, ha háromnegyedórával később jelentkezek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tudtam jönni tegnap.

De mivel a játék úgyis holnap lesz, talán nem olyan nagy gond, ha háromnegyedórával később jelentkezek.

Ha a többiek is beleegyeznek akkor jó. :) De gondolom ezzel nem lesz baj.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a többiek is beleegyeznek akkor jó. :) De gondolom ezzel nem lesz baj.
Én azt hinném, hogy a határidő elsősorban Neked kell, hogy tudjad időben, hány versenyzőre számíthatsz, lesz-e hozzá elég kérdés, és azokat hogy osztd majd el. :)

Persze meghajlok a már nevezett versenyzők döntése előtt, de ez szerintem őket kevésbé fogja izgatni. Főleg mert egymás köreit ebben a játékban nagyon nem zavarják, és hát nem én vagyok az egyik nagy esélyes, lássuk be. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El se hiszem, hogy félkor kezdünk :)
Ne siessük el. :D

 

 

Ody, egy percen belül a topikban kell válaszolni, vagy priviben? Javítási lehetőség van?
Minden a topikban zajlik. Javítási lehetőség nincs.

 

 

És ha nem lesz itt valaki, mikor rá kerül a sor? :)
Akkor kimarad. :) Nevezési sorrendben lesznek felrakva a kérdések, azaz a következő sorrendben:

 

Rog

Dzséjt

Oldfighter

Darth Phobos

Miss Karrde

Darth Sky

Donát

Pildi

 

Figyelni kell!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.