Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jönnek a csajok. :hug:

 

Legjobb női szereplő

 

-Amy Allen (Aayla Secura, EP2-3)

-Caroline Blakiston (Mon Mothma, EP6)

-Carrie Fisher (Leia Organa, EP4-6)

-Natalie Portman (Padmé Amidala, EP1-3)

-Pernilla August (Shmi Skywalker, EP1-2)

-Shelagh Fraser (Beru néni, EP4)

Natalie lesz az első, ez kétségtelen.

 

Bár Dzséjt Amy-je se az utolsó helyen állhat :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb női szereplő

 

Natalie Portman (EP1-3)

 

Mindenki sejthette, hogy bizony ez a verseny anya és lánya párviadalát hozza. :peace: Így is lett. Felváltva voltak az élen, de a végén a hét pontos előnnyel záró Natalie Portman lett a befutó. Úgy látszik nincsenek is olyan nagy fenntartások vele kapcsolatban mint gondolhattuk volna, és szerintem az EPIII-ban az SW Saga legjobb női alakítását nyújtja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem kap egy tiszteletbeli ezüstfénykardot.

:peace: tök jó ötlet! Majd ha egyszer nagyban csináljuk, akkor lehet h kéne olyan is:) Cordé halála amúgy tényleg jó jelenet. Addig a Köztársaság csak csoszogott a háború felé, onnantól vett igazán lendületet a lejtőn...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na vajon kit jelöltem meg elsőnek :peace:

Gondolom annak akinek én ;) De Natalie elhalászta a dijat... mondjuk nem sajnálom tőle :hug: Egyébként ritkán emlitjük vele kapcsolatban az ep.1-et pedig ott is nagyon jó. Nézzétek azt a részt, amikor bámul kifelé a Coruscant-i ablakon és szinte lejátsza magáról a sminket... érezni, hogy most komoly dolgok vannak függöben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom annak akinek én ;) De Natalie elhalászta a dijat... mondjuk nem sajnálom tőle :hug: Egyébként ritkán emlitjük vele kapcsolatban az ep.1-et pedig ott is nagyon jó. Nézzétek azt a részt, amikor bámul kifelé a Coruscant-i ablakon és szinte lejátsza magáról a sminket... érezni, hogy most komoly dolgok vannak függöben.

Én az EpI-ből az Anakin-os "te angyal vagy?" kezdetű dialógusát szeretem. Annyira...ártatlan ott Padmé. :peace:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:peace::hug:;)

Így helyes, bár Carrie Fisher szvsz semmivel sem marad el tőle. Talán csak annyival, hogy neki nem kellett annyira tragédiabeli játékot eljátszani, viszont a harcos királykisasszony szerepére keresve se találhattak volna jobbat.

 

Bomarr: hát nem, bár nagyon szívesen tettem volna első helyre, azért ő mégis csak egy mellékszereplő, így már csak e rang miatt is Padmé és Leia mögé került. Meg aztán ők ketten mégiscsak jobb színésznők. Viszont mögöttük közvetlen ő rohan, mit mögöttük, mellettük és következőre már nem leszek ilyen "jószívű" ;)

Nálam Aaylaé a tiszteletbeli fénykard.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.