Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jöjjön a házi kedvencek és haszonállatok kategóriája.

 

LEGJOBB SZÖRNY

Jelöltjeink voltak:

Fyrnock: a kategória egyetlen szörnye, árnyéklakó kis rohadékok, amik valahogy egy kihalt aszteroidán is képesek megélni. A mamájuk pedig meghátrálásra kényszeríti a legádázabb fénykardforgatókat.

Puffi malac: organikus bányászgép, csapásmérő eszköz és strandlabda.

Tooka (Loth-cat): Lothalon jó sok kóbor macska van. Akárhányszor kell egy, tuti találni a bozótban.

Tibidee: űrhajóra gerjedikusz légifedezet adusz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, jöjjenek a mechanikus szereplők.

 

LEGJOBB DROID

Jelöltjeink voltak:

Chopper, azaz C1-10P: előző életében valószínűleg T-800-as Terminatorok viselkedési szubrutinjait programozta, mert modorában nagyjából velük egyezik meg. SkyNet legalábbis tuti szívesen vett volna a sorai közé egy ilyen emberbarát gépet. Ominózus pillanat, amikor kis híján lefejezi Kanant egy ajtóval. Mint később megtudtuk, minden akciója, amivel a legénység életét veszélyeztette, csupán szeretetből fakad. Hát lehet el kéne neki egy jó terapeuta.

R2-D2 és C-3PO: a Star Wars krónikásai ezúttal nem sok vizet zavartak, C épp csak megtalálta lelki társát C1-ban és rázúdított egy halom birodalmit hőseinkre. R2 meg szokás szerint a nap hőse lett. Nem is tudom elképzelni, milyen sötét hely lenne a Galaxis, ha R2-t eltrafálták volna a nabooi jachton.

264-es astromech droid: birodalmi létére hamar belopta magát a nézők és a Ghost legénységének szívébe, csak sajnos erről elfelejtett egyeztetni Chopperrel. A zsémbes véndroid egy jól irányzott mozdulattal rúgta ki 264-est mind a szívekből, mind a Ghostból.

IT-O: e típust már több ízben is láthattuk vallatáson kibickedni, tényleges munkát viszont nem vállalt. Bár tény, amekkora tűvel lebeg ide-oda, már az elég lehet néhány embernek, hogy bevallja: ő tervelte ki a Jedikkel a Palpatine elleni merényletet.

IG-RM: ez a testőrdroid számos epizódban bizonyította, hogy remekül tudja toligálni a repülő ládákat. És ennyi… Köszönjük, hogy benézett a szavazásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És rákanyarodtunk a nagy kategóriákra.

 

LEGJOBB NEGATÍV KARAKTER

Jelöltjeink voltak:

Inkvizítor: jött, látott, és minden erénye ellenére korán halt. Igazán egyedi figura a sok sötét figura között, mert méltóságteljes, mint Dooku, képzett harcos, mint Maul és engedelmes, mint Vader. A hangja pedig olyan lekenyerező, hogy engem simán átállíthatna a Sötét Oldalra.

Kallus ügynök: a jó öreg Kallus, ez egy haláli fickó. Olyan kis teátrális, a nagy szavak embere, a körmönfont haditervek kiötlője. És persze egy ritka nagy rohadék. A mai napig sajnálom azt a szegény rohamosztagost, akit lerúgott a mélységbe.

Wilhuff Tarkin nagy moff: a TCW megalapozott Tarkinnak, a Rebels kibontotta Tarkint. A jó kormányzóra mindez után már nem fogunk ugyanúgy nézni, mint egy évvel ezelőtt… Vagy anno az ep4 első megtekintésekor. Egy igazi keménykezű, kíméletet nem ismerő parancsnok, akit lehet félni és tisztelni, de egyvalamit nem szabad: az ellenségévé válni. Vagy folyamatosan hibázó beosztottá lenni.

Maketh Tua miniszternő: a hithű birodalmi drukker. Ezt a nőt én úgy tudom elképzelni, hogy lényegében tök mindegy neki, ki van porondon, csak ő hadd legyen a kondér közelében. Valószínűleg gazdag családban nőtt fel, amit talán pont a Birodalom tett gazdaggá, ezért is oly lojális, viszont hűségén kívül mással nem tud hozzájárulni a Lothal működéséhez. Elég butuska szegény – tuti nem az eszéért lett a kormányzó helyettese.

Cumberlayne Aresko parancsnok: az anyja nagyon utálhatta, amikor ezt a nevet adta neki. A Stan és Pan páros Stanja engem egy olyan emberre emlékeztet, akit gyerekkorában állandóan zrikáltak, így felnőtt korába birodalminak állt, és most ő zrikál mindenkit.

Myles Grint felügyelő: hősünk valószínűleg éppen a menzán volt, amikor az észt osztogatták, mert amilyen nagydarab, olyan mamlasz. A két pribék közül én őt sajnáltam jobban, mert láthatóan fel sem fogta igazán, mi folyik körülötte. Egy nagy melák, aki, ha jobb környezetbe kerül, talán még szerethető is lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.