Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt csak úgy tudom lemérni, hogy mit nem nézek sűrűn. Ez a Gungan General, és a vírusos kettős. Ezek ritkábban kerülnek a lejátszómba. De így is 9.5 -ös osztályzatot kapnak. :D

Azt már meg se merem kérdezni, hogy akkor mi nálad a TOP 5 :)

Amúgy sem akarok lehetetlent kérdezni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért érdekes ez? Nekem bejön a sorozat, élvezem. Ezentúl számít más is? Szerintem nem.

Sokaknak bejön rajtad kívül is a sorozat. :D

Csak az az érdekes, hogy még egy negatívabb kritikát sem olvastam tőled az epizódokat illetően, ezért érdekelt, hogy van-e egyáltalán olyan, amelyik nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokaknak bejön rajtad kívül is a sorozat. :D

Csak az az érdekes, hogy még egy negatívabb kritikát sem olvastam tőled az epizódokat illetően, ezért érdekelt, hogy van-e egyáltalán olyan, amelyik nem tetszik.

Ha nem olvastál tőlem negatív kritikát az nyilván azért volt, mert nem volt okom rá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Turner Broadcasting bemutatja a

STAR WARS: A KLÓNOK HÁBORÚJA című sorozat második évadját

 

A galaktikus konfliktus folytatódik

CSÜTÖRTÖKÖNKÉNT 19.00 órától a Cartoon Network műsorán

 

 

 

Elkészült a Cartoon Networkön tavaly nagy sikerrel bemutatott Star Wars: a Klónok Háborúja című animációs Lucas-produkció második évadja. A Star Wars – rajongók április 8-tól láthatják a sorozatot a Cartoon Network képernyőjén.

 

Gigászi harcok szövevényes történetek és fantasztikus animációk – a Star Wars: A Klónok háborúja 2. évadjának bemutatója valóban izgalmasnak ígérkezik. Minél több tiltott viszonyról és titokról hull le a lepel, a Jedik világa annál kiismerhetetlenebb lesz, ráadásul a gonosztevők egy új csoportja, a fejvadászok is színre lépnek, hogy kihasználják a háborús zűrzavart saját céljaik elérése érdekében. A Star Wars univerzum megszokott látványos díszletei közt játszódó Klónok Háborúja 2. évad most grandiózusabb és lebilincselőbb, mint valaha! A vadonatúj sorozat karaktereinek olyan nagyszerű magyar színészek kölcsönözték a hangjukat, mint Szilágyi Tibor, Józsa Imre, vagy Varga Klára.

 

Az új sorozat mind képi világában, mind cselekményében rengeteg újítást, változást hoz. Az új részekben feltűnnek a fejvadászok, akiknek köszönhetően a derék Jedi lovagok meginogni látszanak, mivel ellenségeik erőforrásai kimeríthetetlennek tűnnek. A háború vége egyelőre nem látszik, a küzdelem egyre csak fokozódik. „A második évadban a Jedik nem annyira katonai, mint inkább a béke harcosainak szerepét töltik be”, mondja Dave Filoni, a Klónok Háborúja vezető producere. „A háborús történések mellett számos régi titokra is fény derül – olyanokra, melyek alapjaiban rengetik meg eddigi meggyőződésünket. A Sötét Oldal újra beborít mindent és a Köztársaság meggyengül. Az új sorozatban igyekeztünk kicsit megnehezíteni a Jedik dolgát. Az eredeti történetben cselekményében a Fejvadászok csak egy mellékszálként vannak jelen, ebben a sorozatban viszont mindenképpen jelentősebb szerepet szántunk nekik. Az eddigi klasszikus harcokban eleget láttuk hőseinket helytállni, most itt az ideje felpezsdíteni a történéseket.”

 

Míg az újító szellemű első évad minden eddiginél jobb minőségű animációs technikákat mutatott be, a Lucasfilm Animation művészei mindezt még tovább fejlesztették. „Az új részek sokkal magabiztosabb gyártásra utalnak. Igyekeztük korábbi tapasztalatainkból építkezni. Minden sokkal nagyszabásúbb, lüktetőbb és vagányabb, mint azelőtt. Meggyőződésem, hogy még a legfanatikusabb rajongóinkat is sikerül majd lenyűgöznünk.”

 

A sorozat másik különlegessége, hogy a trilógia rajongói ismerős arcokra lelhetnek Cad Bane fejvadász-hadtestjében, úgy, mint a vérszomjas Bossk (akit először a Birodalom visszavág-ban láthattunk), vagy a vészjósló Aurra Sing (aki korábban már felbukkant a Fantom fenyegetése c. Részben, illetve a Klónok háborúja első évadának fináléjában) személyében. De ez még nem minden. Minden sarokból veszély leselkedik. A régi ellenségekhez újak társulnak, hogy megdöntsék a Birodalom uralmát, és a legyőzött hősök rájönnek, hogy senkiben sem bízhatnak igazán."

 

Beindultak a magyarok! :roll:

Microsoft_Word___Star_Wars_A_Klonok_haboruja2_Epizodleiras.pdf

Microsoft_Word___Kozlemeny_Star_Wars_A_Klonok_Haboruja2.pdf

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha menne majd az RTL-en is, és úgy mint tavaly, vasárnap reggel/délelőtt. Ez jól beleilleszthető a hétvégi napirendbe. :roll:
Szerintem a második évad több része nem bírja el a vasárnap délelőtti gyereksávot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis részlet a magyar 2. évadból:

http://www.cartoonnetwork.hu/videok/star-wars-the-clone-wars

Bane hangja finoman szólva is gagyi az 1x22-belihez képest. :D De kíváncsi leszek az új szinkronokra, főleg Satine-ére. :D Hol van az még...

Meg persze a régieket is jó lesz hallani, még ha furcsa is lesz ennyi kihagyás után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a második évad több része nem bírja el a vasárnap délelőtti gyereksávot.
Elvileg igazad van, de gyakorlatilag mégsem. A CN este 7-kor adja a sorozatot (gondolom, ezen nem fognak változtani), amikor ugyanúgy gyerekek nézik. És egyébként számomra meglepő, mennyire nem érzékenyek a gyerekek olyan dolgokra, amelyekről én azt hinném, hogy durva.

 

Bane hangja finoman szólva is gagyi az 1x22-belihez képest. :D De kíváncsi leszek az új szinkronokra, főleg Satine-ére. :D Hol van az még...

Meg persze a régieket is jó lesz hallani, még ha furcsa is lesz ennyi kihagyás után.

Én nagyon szeretem az eredeti hangokat, és az újak közül Satine-é kifejezetten szép. Emiatt olyan nagyon nem is érdekel a szinkron. Persze ettől még jó lenne, ha jó lenne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg igazad van, de gyakorlatilag mégsem. A CN este 7-kor adja a sorozatot (gondolom, ezen nem fognak változtani), amikor ugyanúgy gyerekek nézik. És egyébként számomra meglepő, mennyire nem érzékenyek a gyerekek olyan dolgokra, amelyekről én azt hinném, hogy durva.
Az amcsiknál este kilenckor megy. :D Amúgy meg nem a gyerekeknek lenne durva, hanem a h*gy agyú ORTT -nek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de csak nálunk van ilyen véres szájú testület, akik nem nagyon szeretik hogy durva dologok vannak a filmekben. Na meg a németeknél.

Tehát lehet, hogy ez a látvány, ami a 2. évadban van, semmit nem ront a gyerekeken, de az ORTT szerint igen és a múltkori balhé kétséges az RTL-en való (cenzúrázatlan) mutatása, de ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem azokat a videókat, kíváncsi voltam, hogy ha volt (persze, miért is ne lett volna) variálás a szinkronhangokkal, akkor azok milyen jellegűek lettek. Ha Nute Gunray hangja megmaradt, akkor valószínűleg Forgács Gáboré is megmaradt volna, de általában az ilyen esetek 90%-a a színészeken múlik, szóval gyanítom, hogy ezúttal ő a bűnös. Nem vagyok megelégedve Cad Bane új hangjával, de nem olyan förtelmesen sz*r, mint amilyen lehetne, szerintem rövid időn belül meg tudom szokni. Kíváncsi leszek a többi szinkronhangra is. Aztán majd hétről hétre olvashatjátok itt az anyázásaimat, amivel kifejezem a nemtetszésemet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.